ΤΡΙΑΔΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: ΤΡΙΑΔΕΣ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    14

    ΤΡΙΑΔΕΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ.ΔΗΛΑΔΗ Η ΤΡΙΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΜΥΛΟ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑ?ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΜΥΛΟ?ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΩΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΝΤΑΧΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    301
    Just me, καλώς ήρθες. Κοίταξε λίγο παρακάτω στο τόπικ με θέμα "τρίωρα και τριάδες γευμάτων" και θα απαντηθούν όλες οι απορίες σου. Η γνώμη μου είναι να ξεκινήσεις με τις πρώτες σελίδες για να καταλάβεις τη λειτουργία του σε γενικές γραμμές και σιγά σιγά θα ρωτάς και θα σου λύνουμε τις απορίες. Καλή αρχή!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    14
    Καλως σας βρηκα.σε ευχαριστω το εψαξα χτες λιγο το θεμα...εχω καταλαβει αρκετα και με την κουβεντα πιστευω θα μου λυθουν ολες μου οι αποριες.Εχω μεγαλη θεληση να ξεκινησω και ΣΩΣΤΑ....Ελπιζω να τα καταφερω.Το θεμα ειανι οτι εχω αρκετα κιλα και απογοητευομουν ολα αυτα τα χρονια αλλα πλεον πηρα αποφαση να βαζω καθημερινους μικρους στοχους ετσι ωστε να τα καταφερω.Σε ευχαριστω για την απαντηση....!!!!!!!!:yes:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    τα τριωρα και τριαδες γευματων ειναι απο το βιβλιο του ζουμπανεα μηπως? Που ειναι το θέμα βρε κορίτσια? χελπ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •