ειρωνια.πως αντιδρατε? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    αχαχαχαχαχα χρυσακι θεα η αδερφη σου!!χαχαχαχα..κ εγω καπου εκει ειμαι(1.55)..στην αρχη ενιωθα πολυ ασχημα,τωρα ομως το εχω ξεπερασει
    καλα ειναι γαματη η αδερφη μου οντως,λεει ατακες που σε στελνει κανονικα!
    κι εγω μια χαρα νιωθω..βασικα στην ζωη μου μου την εχουν πεσει οχι μονο δυμετροι αλλα πολυ ωραιοι αντρες και πιστεψε με το υψος μου ποτε δεν μου δημιουργησε προβλημα σε τιποτα,καπου εδω να πουμε οτι η αυτοπεπηθηση ειναι που μετραει τελικα.ο,τι νιωθεις βγαινει προς τα εξω και αυτο εχει σημασια
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!!ακριβως,συμφωνω απολυτα!κ οταν το λεω με κραζουν..εξαλλου,τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε ακριβα μπουκαλακια!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!!ακριβως,συμφωνω απολυτα!κ οταν το λεω με κραζουν..εξαλλου,τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε ακριβα μπουκαλακια!
    ναι ρε συ πλακα κανεις!σιγα να μην ασχοληθω με κομπλεξαρες!αυτο ειναι καθαρη ζηλεια για εμενα
    για παραδειγμα αν λυπηθω εναν κουλο δεν θα παω να του πω...μα καλα πως ζεις με εναν χερι,αν ειναι δυνατον!για να το κανω αυτο θα πρεπει να εχω κακια αν μητι αλλο μεσα μου
    ε,καπως ετσι σχηματιζω και αποψη για τους ανθρωπους γυρω μου..φαινεται η χολη
    μια φορα φαντασου το σχολιασε η πεθερα μου,ενταξυ εκεινη με τσιγκλαει γενικα δεν ειναι κακια αλλα το ειπε κανα δυο μερες σερι
    (ο αντρας μου ωστοσο ειναι κουκλι με τα ολα του)και της λεει,κοντη ξε κοντη εγω απο ολες τις ομορφες την ξεχωρισα!μ.....νιτσα ειναι το κοριτσακι μου
    και της συμπληρωνω
    -εχεις καποιο προβλημα με το υψος μου?
    -οχι,ετσι το ειπα
    -επειδη εγω δεν εχω,αν εχεις εσυ οκ να το ξερω δεν πειραζει
    καταπιε γωσσα κ δεν ξαναειπε τιποτα..
    ωστοσο ενταξυ δεν νιωθω και ταπα,εχω δει κ χειροτερα μια χαρα αισθανομαι
    δηλαδη το λενε με υπερβολη για να σε μειωσουν καταλαβες?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    ναι ρε συ πλακα κανεις!σιγα να μην ασχοληθω με κομπλεξαρες!αυτο ειναι καθαρη ζηλεια για εμενα
    για παραδειγμα αν λυπηθω εναν κουλο δεν θα παω να του πω...μα καλα πως ζεις με εναν χερι,αν ειναι δυνατον!για να το κανω αυτο θα πρεπει να εχω κακια αν μητι αλλο μεσα μου
    ε,καπως ετσι σχηματιζω και αποψη για τους ανθρωπους γυρω μου..φαινεται η χολη
    μια φορα φαντασου το σχολιασε η πεθερα μου,ενταξυ εκεινη με τσιγκλαει γενικα δεν ειναι κακια αλλα το ειπε κανα δυο μερες σερι
    (ο αντρας μου ωστοσο ειναι κουκλι με τα ολα του)και της λεει,κοντη ξε κοντη εγω απο ολες τις ομορφες την ξεχωρισα!μ.....νιτσα ειναι το κοριτσακι μου
    και της συμπληρωνω
    -εχεις καποιο προβλημα με το υψος μου?
    -οχι,ετσι το ειπα
    -επειδη εγω δεν εχω,αν εχεις εσυ οκ να το ξερω δεν πειραζει
    καταπιε γωσσα κ δεν ξαναειπε τιποτα..
    ωστοσο ενταξυ δεν νιωθω και ταπα,εχω δει κ χειροτερα μια χαρα αισθανομαι
    δηλαδη το λενε με υπερβολη για να σε μειωσουν καταλαβες?



    ΑΠΟΛΥΤΑ!πολυ καλα της ειπε.αχ μπραβο πολυ χαιρομαι που εισαι ευτυχισμενη(κανει μπαμπ)-ασχετο:D:D
    (soulmatesNeverDie!!!)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    επισης δεν ειμαι ειρωνας αλλα ανταποδιδω με ειρωνια οταν χρειαζεται..οπως εχω πει δεν ειναι ωραιο να κανουμε οτι δεν θα θελαμε να μας κανουν,
    ετσι λοιπον οταν το κανουν πρεπει να δουν ποσο ασχημο ειναι,ετσι δεν παει?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    επισης δεν ειμαι ειρωνας αλλα ανταποδιδω με ειρωνια οταν χρειαζεται..οπως εχω πει δεν ειναι ωραιο να κανουμε οτι δεν θα θελαμε να μας κανουν,
    ετσι λοιπον οταν το κανουν πρεπει να δουν ποσο ασχημο ειναι,ετσι δεν παει?
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..
    (soulmatesNeverDie!!!)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    ΑΠΟΛΥΤΑ!πολυ καλα της ειπε.αχ μπραβο πολυ χαιρομαι που εισαι ευτυχισμενη(κανει μπαμπ)-ασχετο:D:D
    χαχα!αληθεια?και ομως εχω κι εγω παρα πολλα προβληματα οπως ολοι,απλα εχω μαθει απο μικρη να τα λυνω και να μην πτωουμαι!
    τα προβληματα ζωγραφιζουν την ζωη οσο περιπλοκα και αν ειναι,της δινουν ενα νοημα..
    παντα αγωνιστρια λοιπον,ολα για σκοπο γινονται!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    έτσι εξηγείται μικρή πριγκίπισσα, το γιατί "τόχεις"!
    Το θέμα είναι νάσαι όμως κι ετοιμόλογη, δηλ. να ρίχνεις την κατάλληλη ατάκα και να στέλνεις τον άλλον από κει πούρθε!
    Αυτό τόχεις ή κατ' ευθείαν είσαι στην βρισιά?
    μαρκελα σοβαρα ποτε δεν βριζω κανεναν!θεωρω οτι θα γινω ιδια και θα χασω το δικιο μου,ασε που θα ικανοποιησω τον αλον και θα δει οτι καταφερε να με εκνευρισει!δεν εχω χειροτερο!
    εκνευριζω εγω οταν πανε να μου το κανουν!παντα απαντω καυστικα με το ποιο γλυκο μου χαμογελο!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    οχι ενταξει,δεν βριζω με τη μια..ειπαμε..στην αρχη πεταω την ατακα(ναι ,το'χω..Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ)κ μετα αν ο αλλος/η επιμενει κ συνεχιζει με ''προκλητικο''τροπο, περναω στη φαση β)..
    αχαχαχα!ενταξυ ολα εχουν τα ορια τους!φανταζομαι οτι για να βρισεις ο αλλος πρεπει να ειναι πολυ τσουτσουνοπαιχτης!το ειπα κοσμια!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    μαρκελα γραψε λαθος!νομισα οτι ειχες απαντηση με παραθεση σε εμενα!:o
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    αχαχαχα!ενταξυ ολα εχουν τα ορια τους!φανταζομαι οτι για να βρισεις ο αλλος πρεπει να ειναι πολυ τσουτσουνοπαιχτης!το ειπα κοσμια!

    χαχαχα τσουστουνοπαιχτης λεει..αχαχα,ακριβως!καταφευ γω σε αυτη την''ενεργεια''οταν με βγαζουν εκτος εαυτου..(thanks για το αdd)
    (soulmatesNeverDie!!!)

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    χαχαχα τσουστουνοπαιχτης λεει..αχαχα,ακριβως!καταφευ γω σε αυτη την''ενεργεια''οταν με βγαζουν εκτος εαυτου..(thanks για το αdd)
    κι εγω thanks!!ε,καλα ξηγιεσαι!εγω επαψα να βριζω οταν εβλεπα οτι ικανοποιουνταν με αυτο!δηλαδη που με ειχαν φερει στο σημειο που ηθελαν!ετσι τους ''παιζω εγω''τωρα πια κατι τετοιους..:p
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ηταν δυο κοπελες κουτσομπολες στη δουλεια και εγω μπροστα και κατηγορουσαν καποια κοπελα και καλα,αλλα τελικα αυτη ημουν εγω.και καλα ηταν μια αλλη.σε τετοια φαση πως αντιδρας?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    ηταν δυο κοπελες κουτσομπολες στη δουλεια και εγω μπροστα και κατηγορουσαν καποια κοπελα και καλα,αλλα τελικα αυτη ημουν εγω.και καλα ηταν μια αλλη.σε τετοια φαση πως αντιδρας?

    αν ρωτας εμενα προσωπικα,οταν επαναληφθει το ιδιο σκηνικο τις πιανω κ τις ρωταω ευθεως..εαν εχουν τη διαθεση κ το''θαρρος''να το παραδεχτουν,το συζητησουν κ ζητησουν συγνωμη εχει καλως..αλλιως........................
    (soulmatesNeverDie!!!)

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    ηταν δυο κοπελες κουτσομπολες στη δουλεια και εγω μπροστα και κατηγορουσαν καποια κοπελα και καλα,αλλα τελικα αυτη ημουν εγω.και καλα ηταν μια αλλη.σε τετοια φαση πως αντιδρας?
    εγω παντως επι τοπου θα γελουσα σοβαρη ομως
    -χαχαχα!βρε την ταδε!!για εκινη λετε ε?
    και ποιο σοβαρη στην συνεχεια φευγοντας σε στυλ παραμιλητο αλλα δυνατα
    -ρε πλακα που εχει ο κοσμος τελικα!νομιζουν οτι σε δουλευουν!
    ε,εκει θα σε ρωτησει τι επαθες
    -ξερεις κ ξερω κομμενη!
    θελει απλα και ξεκομενα οπως λεει κ η n.princess οσο θαρος δωσεις τοσο το χειροτερο
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 16:09
  2. όταν νευριάζετε, πώς αντιδράτε?
    By arktos in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 79
    Last Post: 19-07-2007, 01:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •