ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ 'Η ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ 'Η ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ?

    Γεια σας !! το προβλημα μου ειναι κυριως ιατρικης φυσεως και δε ξερω αν θα μπορουσε καποιος να μου πει τη γνωμη ή την εμπειρια του... με τη κοπελα μου ολα δειχνουν οτι οπου να ναι θα προχωρησουμε τη σχεση μας και θα κανουμε σεξ για πρωτη φορα !! αυτο που με προβληματιζει ειναι πως δε ξερω ή δε μπορω να καταλαβω αν το να μη βγαινει με ευκολια το κεφαλι του πεους εξω ! και επισης με προβληματιζει το γεγονος οτι και οταν ακομα βγαινει εξω δε μενει εκει αλλα παλι τ πετσακι ανεβαινει πανω για να τ κρυψει! δε γνωριζω αν εχει να κανει με τη στυση αν ειναι καλη ή κακη!! αν μπορει καποιος ας βοηθησει ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    φιλε εχεις προσπαθησει να κατεβασεις ποτε το πετσακι οταν ειναι σε στυση?αν βγαινει ολο δεν εχεις προβλημα! αν δεν βγαινει ολο προσπαθησε σιγα σιγα με λιπαντικο! αν παλι δεν ανοιγει δεν κατεβαινει τοτε εχεις φιμωση http://el.wikipedia.org/wiki/Φίμωση
    Blonde guys are more fun ;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    μαλλον θα χρειαστεις γιατρουλη ...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    μια χαρα εισαι φιλε φιμωση μαλλον εχεισ συμβαινει σε πολλα παιδακια αυτο κ ειναι φυσιολογικο τοσα χρονια ομωσ μονοσ σου δεν καταλαβεσ τιποτα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Δεν νομιζω να ειναι φιμωση. Ειναι απλα σφιχτο. Κι εμενα ετσι ειναι. Στο σεξ 99,9% δεν θα εμποδισει πουθενα. Αν ομως κατα τη διαρκεια νιωσεις πονο σαν να τραβαει πολυ τοτε προς στιγμην απλα θα χρειαστεις λιγη λιπανση αλλιως πηγαινε εναν ουρολογο και θα το δει. Μην ανησυχεις μπρο δεν ειναι απολυτως τιποτα και δεν ειναι προβλημα υγειας. Πυροβολα αφοβα

  6. #6
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Ρε παιδια τσουζει λιγο αλλα δεν εχω προβλημα να το κατεβασω τελειως... αυτο δε μπορω να καταλαβω αν ειναι φυσιολογικο... οταν δεν ειναι σε πληρη στηση αλλα ειναι πιο χαλαρο βγαινει παρα πολυ ευκολα !! και επισης εχω ακουσει πως μερικες φορες δεν αρκει επεμβαση για φιμωση αλλα κανονικη περιτομη... σε ορισμενες περιπτωσεις

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    αμα ειναι ετσι τοτε μηγν αγχωνεσαι εχεισ βραχυ χαλινο ο χαλινοσ ειναι το κομματι που ενωνει το πετσακι με το κεφαλι αμα πονασ μονοσ σου ειτε που θα σου κοπει στην πραξη ειτε το κοβεισ μονοσ σου με εγχειρηση τοπικη αναισθησια κλπαυτη ειναι η λεγομενη παρθενια για τουσ αντρεσ που εχεισ ακουσει στανταρ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    αν μπορεις να το κατεβασεις τελειως οταν εισαι σε στυση δεν εχεις τοτε προβλημα!σιγα σιγα θα ανοιξει και δεν θα ειναι τοσο σφιχτο! μπορει να εχεις και βραχυ χαλινο αλλα οταν κανεις σεξ με προφυλακτικο ειναι δυσκολο να κοπει, σε μερικους κοβεται και με αυνανισμο ...ναι η φιμωση χρειαζεται επεμβαση για να διορθωθει και σε σπανιες περιπτωσεις μπορει να διορθωθει με καποιες ασκησεις κτλ..βασικα πηγαινε σε εναν γιατρο να σου πει την γνωμη του και θα καταλαβεις αμα εχεις κατι
    Blonde guys are more fun ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    {...οταν δεν ειναι σε πληρη στηση αλλα ειναι πιο χαλαρο βγαινει παρα πολυ ευκολα !! }}<
    Οταν δεν ειναι σε πληρη στυση τι να το κανεις ???
    μονο για να κατουρας ??!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    {...μπορει να εχεις και βραχυ χαλινο αλλα οταν κανεις σεξ με προφυλακτικο ειναι δυσκολο να κοπει, σε μερικους κοβεται και με αυνανισμο}<
    Αν εκτος της φιμωσης υπαρχει και βραχυ χαλινο , τοτε σιγουρα θελει επεμβαση , με αναισθητικο δεν θα νοιωσει τιποτα .
    Αν ομως τοιχον κοπει στο σεξ η σε αυνανισμο εχει φοβερο πονο !! Δεν αξιζει να το ρισκαρει σ καμια περιπτωση .
    -Ο μισος πλανητης κανει περιτομη για αυτους τους λογους , το κανουνε σε μικρη ηλικια βεβαια . Αν το κανεις μεγαλος μαλλον χρειαζεται αναισθησια και ειδικος οπωσδηποτε.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Με ολο αυτο με εχει καταβαλει απιστευτο αγχος και δε μπορω να εχω πληρη στηση ... το σκεφτομαι συνεχεια και προσπαθω να εχω στησει για να τσεκαρω αν οντως ποναω... φοβαμαι λιγο να παω στο γιατρο αν και δε θα πρεπε ... απλα λετε πως μπορει να σπασει κατα τη διαρκεια του σεξ! αυτο δε μπορει να συμβει σε ολους ?? γιατι μονο σε οσους εχουν βραχυ χαλινο?? και αν εχει παει καποιος στο γιατρο μπορει να μου πει τι ακριβως εξεταζει ??

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    εσυ θα του πεισ οτι πονασ κι αυτοσ θα σε βαλει χειρουργειο θα σου κανει μια αναισθητικη κ μετα στο κοβει και στο ραβει θα το χεισ δμενο κ δεν κανει να καυλωσεισ γιατι θα σπασουν τα ραμματα εγω ειχα σπασει μερικα στα αρχιδια σου δεν παθαινεισ τιποτα μετα θα εισαι καμπριο δεν ειναι περιτομη αυτο μη νομιζεισ τιποτα τετοιο θα εχεισ πετσακι κανονικα αλλα θα ειναι ανεξαρτητο θα πηγαινει παλι μονο του κατω οταν καυλωνεισ κλπ δεν ειναι τιποτα πιο ωραια ειναι χωρισ χαλινο

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    φιλε ευχαριστω πολυ.. δε τη φοβαμαι τοσο την εγχειρηση ... απλα σκεφτομαι να παω αρχικα στο γιατρο μονος μου χωρις να το πω και στους γονεις μου ... μπορει ο γιατρος αν δει να μου αν οντως χρειαζομαι την επεμβαση ή οχι?? και αν μου πει πως χρειαζομαι να ενημερωσω και τους δικους μου... μη τους ανησυχησω τσαμπα... απλα να μου φυγει το αγχος σε περιπτωση που ειναι ολα οκ !! ξερεις αν μπορει ο ιδιος να καταλαβει τι χρειαζεται χωρις να του πω αν ποναω ή οχι?? γιατι οπως ειπα και παραπανω δε γνωριζω αν αυτο το ελαφρυ τσουξιμο ειναι φυσιολογικο και απ το αγχος δε μπορω να εερθω και σε πληρη στηση για να διαπιστωσω απο μονος μου ... απλα θελω να ηρεμησω με αυτο το θεμα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    φιλε αυτο το τσουξιμο τωρα που το σκεφτομαι μπορει να ειναι κ καμια ουρολοιμωξη κλπ εχεισ κανει σεξουαλικη επαφη πιο πριν;οτι κ να ναι παντω αυτα ειναι απλα πανε σε ενα γιατρο κ θα σου πει πεστο κ στουσ γονεισ σου δε θα ανυσηχησουν οσο νομιζεισ οι γονεισ να ξερεισ παντα δειχνουν οτι ανυσηχουν αλλα λιγεσ φορεσ ανυσηχουν πραγματικα εσυ οταν ανυσηχεισ μπορεισ να μιλησεισ αμα μιλανε κ λενε διαφορα σημαινει οτι το πηραν ελαφρα οποτε μην αγχωνεσαι

  15. #15
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    φιλε ηδη κανονισα με ενα φιλο μου να παω στο γιατρο τη παρασκευη ... ουρολοιμωξη δεν ειναι με τιποτα δεν εχω καμια απολυτως ενοχληση γενικοτερα εκτος απο αυτο... δεν ειχα σεξουαλικη επαφη πιο πριν και σκεφτομαι οτι μπορει για αυτο να υπαρχει το τσουξιμο και δε το εχω συνηθισει απλα ... για το αλλο που σε ρωτησα... ο γιατρος πως σε εξεταζει ?? γνωριζεις κατι? με το που δει το πεος καταλαβαινει αν χρειαζεται την επεβαση?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πόσο φυσιολογικό είναι...
    By Κύκνος in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 138
    Last Post: 25-11-2019, 15:05
  2. είναι φυσιολογικό?
    By s'agapw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 19-02-2012, 23:42
  3. Ειναι φυσιολογικο.....????
    By πιεσμενη in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 25-07-2011, 21:59
  4. ειναι φυσιολογικο;
    By lenaki__ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 03-09-2010, 17:55
  5. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    By EFI in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-2008, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •