ΑΓΧΟΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ!!! ΤΡΕΜΟΥΛΟ Κ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    5

    ΑΓΧΟΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ!!! ΤΡΕΜΟΥΛΟ Κ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ!!!!!

    Καλημερα εχω εντονο αγχος το τελευταιο 3μηνο.. το κακο ειναι οτι δεν μπορω να μιλησω πουθενα, η δικη μου ιστορια εχει 7 χρονια παρελθον,απλα υπηρχαν σκαμπανεβασματα της διαθεσης!! τι κ αν εχω περασει καταθλιψη κανα 6 μηνο περιπου τι κ αν εχω παρει του κοσμου τα αγχολιτικα(stedon,seroxat,zanaz,rivotril ) εχω τα ιδια ενοχλητικα συπτωματα που ειχα κ πριν 7 χρονια, τρεμουλο(κ εσωτερικο) χερια κ ποδια , μουδιασματα στα ακρα πολλες φορες,ατονια,υπνηλια ,αισθημα κοπωσης κ γενικα ενα αγχος ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ !!!! Και το χειροτερο φοβαμαι να βγω τα βραδια να παω για ενα ποτο κ γω σαν νεος ανθρωπος αλλα σκεφτομαι μηπως με πιασει κριση πανικου κ βρισκω δικαιολογιες συχνα πυκνα στους φιλους μου ωστε να μην βγω!! (το προβλημα μου δεν ειναι γνωστο σε κανεναν αλλον περαν απο την οικογενεια μου) πιο παλια ειχα κανει ολες τισ εξετασεις αιματος,μαγνητικη, ειδικες εξετασεις για AIDS (εδω γελαμε!! ) εχω παει σε ψυχιατρο κ σε 2 ψυχολογους και νιωθω οτι δεν θα γινω ΠΟΤΕ καλα!!!! γτ να ειμαι ακομη ετσι μετα απο τοσα χρονια ταλαιπωριας ?????θα γινω ποτε απο οπως ειμουν στα 19 που νομιζα οτι ειμουν ο πιο αναισθητος ανθρωπος του κοσμου...
    ειλικρινα εχω βαρεθει τα ιδια ....
    ΥΓ ειμαι 26 ετων με σταθερη δουλεια...
    YΓ2 sorry για την ορθογραφια κ την διατυπωση του μηνυματος.. ελπιζω να βγαλατε νοημα..

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    5
    ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?? ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ....

  3. #3
    καλημερα!
    νομιζω πως εδω που μπλεξαμε δεν θα βγουμε ευκολα...
    αλλα για δοκιμασε και ομοιοπαθητικη... εχω κι εγω αυτα που λες και λιγο χειροτερα...βεβαια μαγνητικη δεν εκανα... μου ειπε οχι ο νευρολογος...φοβαμαι για σκπ και τετοιες ασθενειες...
    τωρα που σταματησα την ομοιοπαθητικη ειδα οτι λιγο με ειχε βοηθησει οσον αφορα τη νοσοφοβια δλδ σταματησα οσο εκανα ομοιοπαθητικη να σκεφτομαι ασθενειες ολη μερα.. εδω και 2 βδομαδες που σταματησα δεν κανω τιποτε αλλο απο το να σκεφτομαι τι εχω ολη μερα και να τρεμω ολοκληρη... κοινως αρχισα να βυθιζομαι παλι στην καταθλιψη εντονα... ο nightmare111 μου συστησε και το βαλσαμο και το σκεφτομαι πολυ... θα ξαναπαω σε ομοιοπαθητικο ομως παραλληλα...
    κανω και ψυχοθεραπεια ομως εχω να πω...

Similar Threads

  1. Συσσωρευμένο Άγχος - Κρίσεις Πανικού
    By WaRRi0R in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 9
    Last Post: 21-05-2014, 18:48
  2. Κρισεις Πανικου-Αγχος!!!!
    By Dimitris1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 08-04-2009, 09:53
  3. άγχος με κρίσεις πανικού;
    By mstrouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 24-11-2008, 03:05
  4. κρισεις πανικου + αγχος
    By jo* in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 16-10-2008, 17:34
  5. Πώς αντιμετωπίζεται το καθημερινό άγχος;
    By pops in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 16-08-2005, 11:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •