ΣΑΔΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΕΞ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΣΑΔΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΕΞ

    Γεια σας, εχω γραψει κανα 2 θεματα ακομα στο παρελθον σχετικα με την βιαιοτητα και το σεξουαλικο.....θελω να προσθεσω κατι που μου βγηκε τον τελευταιο καιρο παλι. μεχρι πριν 1 μηνα, ειχα καμποση απαθεια και μειωμενη διαθεση για σεξ, λογω χαπιων λογικα και περιεργες αντιλληψεις γυρω απο αυτο. τωρα με την νεα σχεση μου ειμαι οκ περισσοτερο απο οκ για την ακριβεια.....

    επειδη ειμαστε και οι 2 μας παρομοιοι....σε πολλα θεματα, μ βγαινει μια αγριαδα μαζι του οσο παει περισσοτερο. δν ξερω αν ειναι διαστροφη η οχι αλλα φανταζομαι πολλες φορες εκει που το κανουμε πως του χαραζω τα πλευρα με μαχαιρι. εχω μια ταση στα μαχαιρια ειχα και συλλογη αλλα μ την πεταξαν οι δικοι μ. τα ακουμπαγα κ τα αγγιζα και χαζευα να τα κοιταω.

    πανω στην πραξη γενικα τελευταια, ειμαι καπως βιαιη σε σημειο να αφηνω βαθιες γρατζουνιες και να σφιγγω τον λαιμο του. τελευταια φορα τον εσφιξα τοσο δυνατα π αφησε σημαδι. δν το καταλαβα ομως.ηταν πανω στην τετοια μου....

    τοσο πολυ, που του ειπα κιολας αθελα μου ''πολυ θα θελα να σε μαχαιρωσω.....'' . μετα ενς μιλουσαμε παλι πανω στην πραξη, ειπα κ κατι αλλο πιο φρικη που δν ξερω αν θελω να το γραψω

    περιμενω σχολιασμους
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    ...αν εξαιρέσω τα μαχαίρια και τα αίματα, μου φαίνονται πολύ σέξι αυτά που νιώθεις και σου βγαίνουν, φτάνει φυσικά να βγαίνουν και στον άλλο και να μη τρέμει κάθε φορά που πάτε να το κάνετε..:ΡΡΡΡ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τι ακριβως σου φαινεται σεξι αφου ο,τι ειπα περιλαμβανει μαχαιρωματα ! ;p
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    Γεια σας, εχω γραψει κανα 2 θεματα ακομα στο παρελθον σχετικα με την βιαιοτητα και το σεξουαλικο.....θελω να προσθεσω κατι που μου βγηκε τον τελευταιο καιρο παλι. μεχρι πριν 1 μηνα, ειχα καμποση απαθεια και μειωμενη διαθεση για σεξ, λογω χαπιων λογικα και περιεργες αντιλληψεις γυρω απο αυτο. τωρα με την νεα σχεση μου ειμαι οκ περισσοτερο απο οκ για την ακριβεια.....

    επειδη ειμαστε και οι 2 μας παρομοιοι....σε πολλα θεματα, μ βγαινει μια αγριαδα μαζι του οσο παει περισσοτερο. δν ξερω αν ειναι διαστροφη η οχι αλλα φανταζομαι πολλες φορες εκει που το κανουμε πως του χαραζω τα πλευρα με μαχαιρι. εχω μια ταση στα μαχαιρια ειχα και συλλογη αλλα μ την πεταξαν οι δικοι μ. τα ακουμπαγα κ τα αγγιζα και χαζευα να τα κοιταω.

    πανω στην πραξη γενικα τελευταια, ειμαι καπως βιαιη σε σημειο να αφηνω βαθιες γρατζουνιες και να σφιγγω τον λαιμο του. τελευταια φορα τον εσφιξα τοσο δυνατα π αφησε σημαδι. δν το καταλαβα ομως.ηταν πανω στην τετοια μου....

    τοσο πολυ, που του ειπα κιολας αθελα μου ''πολυ θα θελα να σε μαχαιρωσω.....'' . μετα ενς μιλουσαμε παλι πανω στην πραξη, ειπα κ κατι αλλο πιο φρικη που δν ξερω αν θελω να το γραψω

    περιμενω σχολιασμους
    .....αυτά ενννοούσα.........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! ναι αλλα εχω κ αλλες σκεψεις εκεινη την ωρα που οπως ειπα δν θελω να γραψω προς το παρον. κ με ανησυχουνε αλλα δεν θελω να τα πω και στον γιατρο τωρα. εχει να κανει κ με ψιλοθανατο
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μπροκεν
    αυτο που ΘΑ σου ελεγα αν δεν εκανες την διευκρινιση οτι επανηλθε η ορεξη σου για σεξ και με το παραπανω, ειναι οτι επειδη εχεις πεσμενη διαθεση αλλα μεγαλο ποθο για το νεο σου αγορι, βγαζεις ολη σου την ενταση με βια, επειδη δεν νοιωθεις οση διεγερση επιθυμεις.
    ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ηδη ειπες οτι ειναι πολυ οκ πλεον η διεγερση σου (και υποθετω και ο οργασμος σου), λεω απλα οτι ειναι προτιμηση σας κοινη, επομενως δεν πεφτει λογος σε κανεναν. τι να σχολιασουμε?
    το μονο που εχω να σου πω ειναι να προσεχετε να μην ξεπερασετε τα ορια της ασφαλειας..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Idella; 08-02-2012 at 20:26.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    broken ιαως θα πρεπε να χαλαρωσεις το παθος σου για τα μαχαιρια και τις δολοφονιες αυτο πιστευω οτι φταιει

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    μπροκεν να σε ρωτησω κατι που πιστευω πως εχει καποια σημασια?
    αυτα τα σκεφτεσαι μονο την ωρα του σεξ?
    εχεις φοβηθει ποτε οτι θα τα κανεις πραξη?
    εαν η απαντηση στο πρωτο ειναι ναι
    και η απαντηση στον δευτερο ειναι οχι
    τοτε δεν νομιζω οτι θα επρεπε να σε απασχολει..
    ενταξυ κι εμενα μου αρεσουν τα ζορια αλλα μαχαιρωματα βρε κοριτσακι μου?
    επισης εχεις σκεφτει να δοκιμαζατε καποιο ερωτικο παιχνιδι που μπορει να αποπροσανατολισει αυτες τις σκεψεις σου?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    και μπροκεν φιλικα παντα δεν ξερω σε τι στυλ ειναι το αγορι σου,
    αλλα εγω θα σου ελεγα να συγκρατεισαι λιγακι ως προς αυτες σου τις εκμυστηρευσεις απλα και μονο για να μην τον ''τρομαξεις''
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Τι λέτε καλέ στο κορίτσι? Είσαι κυριαρχική Μπρόκεν, προχώρα. Alpha Female (ω ρε και να το διαβάσει ο Pe-trance, λολ)
    Και μένα μου αρέσει η ανταλλαγή δύναμης στο σεξ. Αλλά συνήθως πέφτω σε άντρες που κάνουν άουτς. Τι σας στέλνουμε στο στρατό ρεεε, για ν' αντέχετε τη βία. χαχαααα
    Διαστροφή και παπαριές. Enjoy it λέμε.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    XRUSAKI γενικα εχω μια ταση στις πληγες, αφου αυτοτραυματιζομουνα. τωρα απλα με φτιαχνει κιολας , σκεφτομαι και βλεπω συχνα πραγματα αλλα πανω στο σεξ ναι με φτιαχνει πιο πολυ αλλα δεν το κανω επιτηδες! ειναι σαν ενστικτο!

    ΡΕΜ ΑΣΕΕΕΕΕΕ και εμενα το ιδιο, ολοι καναν αουτς!!! μια σφαλιαρα ζητας και σου χαιδευουν το μαγουλο :(
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    XRUSAKI γενικα εχω μια ταση στις πληγες, αφου αυτοτραυματιζομουνα. τωρα απλα με φτιαχνει κιολας , σκεφτομαι και βλεπω συχνα πραγματα αλλα πανω στο σεξ ναι με φτιαχνει πιο πολυ αλλα δεν το κανω επιτηδες! ειναι σαν ενστικτο!

    ΡΕΜ ΑΣΕΕΕΕΕΕ και εμενα το ιδιο, ολοι καναν αουτς!!! μια σφαλιαρα ζητας και σου χαιδευουν το μαγουλο :(


    Στημένο φαίνεται.., γιατί πριν 10 μέρες περίπου σ' άλλο θέμα σου, έλεγες ότι εξακολουθούσες να παίρνεις φάρμακα.
    Μάλλον υποθέτω, άλλαξες την φαρμακοθεραπεία και τα συμπτώματα, που περιγράφεις οφείλονται σίγουρα στις παρενέργειες.
    Κοίτα το με τον γιατρό σου οπωσδήποτε, γιατί το έναν τον ταλαίπωρο τον έστειλες με "κεραμίδα", μην πάει κι αυτός "αδιάβαστος".

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    βασικα βρισκω την μπροκεν πολυ χυμα ατομο και απο αλλα ποστ,δεν νομιζω οτι εχει την αναγκη να στησει κατι..
    μπροκεν το αλλο πες το στην/στον γιατρο σου,κατα την επιφυλακτικη μου αποψη πρεπει να σιγουρευτεις οτι δεν θα το κανεις πραξη
    κατα τ'αλλα βρισκω πολυ σεξυ τα χαστουκια,ισως να πεφτεις πανω σε πολυ ρομαντικους τυπους:)
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    καλημερα σορρυ ρε σεις δεν μπηκα καθολου χτες

    θα απαντησω σε μερικα ωστε να καταλαβει και η μαρκελα που ειναι καινουργια. ενα παση περιπτωση εγω οπως ειπες ναι εχω ανεση επειδη ειμαι ΑΠΑΘΗΣ. δεν ξερω αν φταινε τα φαρμακα η εαν ειμαι απλα μουδιασμενη για τον Α η Β λογο, αυτο επισης δουλευω με τον γιατρο μου...
    .................................................. ..................

    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    Γεια σας, εχω γραψει κανα 2 θεματα ακομα στο παρελθον σχετικα με την βιαιοτητα και το σεξουαλικο.....θελω να προσθεσω κατι που μου βγηκε τον τελευταιο καιρο παλι. μεχρι πριν 1 μηνα, ειχα καμποση απαθεια και μειωμενη διαθεση για σεξ, λογω χαπιων λογικα και περιεργες αντιλληψεις γυρω απο αυτο. τωρα με την νεα σχεση μου ειμαι οκ περισσοτερο απο οκ για την ακριβεια.....

    Βρε παιδί μου για του λόγου το αληθές!...κρίμα είναι τον άνθρωπο...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΣΑΔΙΣΜΟΣ?
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 21-09-2010, 01:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •