o φιλος μ βλεπει συστηματικα τσοντες οταν λειπω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    o φιλος μ βλεπει συστηματικα τσοντες οταν λειπω

    Τον τελευταίο καιρο εχω βρει μια δραστηριοτητα κ λειπω το απογευμα της εταρτης..ε κοιταω να δω σε τι σαιτ εχει μπει ο δικος μου και μπαινει καθε φορα και βλεπει τσοντες και τα προφιλ στο φεις ωραιων κοριτσιών..και τις φωτογραφίες τους..
    τι να σκεφτώ εγώ τωρα, τι μπορεί να σημαινει αυτό?
    [url]http://psychilogos.blogspot.com/[/url]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    Τον τελευταίο καιρο εχω βρει μια δραστηριοτητα κ λειπω το απογευμα της εταρτης..ε κοιταω να δω σε τι σαιτ εχει μπει ο δικος μου και μπαινει καθε φορα και βλεπει τσοντες και τα προφιλ στο φεις ωραιων κοριτσιών..και τις φωτογραφίες τους..
    τι να σκεφτώ εγώ τωρα, τι μπορεί να σημαινει αυτό?

    elirene δεν είν' κακό ως ένα σημείο! Προφανώς, βλέποντας τσόντες καλύπτεται σε φάσεις, που ίσως εσύ δεν τον καλύπτεις.
    Ευκαιρία να ψαχτείς για πιο πικάντικα.. όσον αφορά την σεξουλική σας ζωή.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    elirene

    Ετσι κανουν οι αντρες,οσο πιστοι κι αν ειναι "παιζει" το ματι τους σε ωραια κοριτσια και βλεπουν και τσοντες. Ολοι. Τι να κανουμε τωρα? Ετσι τους εφτιαξε η φυση. Το να πιστευεις οτι θα βρεις καποιον που δεν ειναι ετσι ειναι ουτοπια. Και στο φιναλε στο facebook ειναι πολυ λογικο να "κολλησει" με φοτο απο αλλα κοριτσια και να βλεπει,ολοι κολλαμε με φωτογραφιες στο facebook,εσυ δεν εχεις μπει στον πειρασμο να πατησεις κλικ σε ενα προφιλ ενος ωραιου τυπου ποτε? Και μετα να πατησεις και κλικ σε κανα αλλο? Σημαινει οτι θες να απιστησεις?
    Και μην ψαχνεις ρε σε τι σαιτ εχει μπει... Ειναι πιο ανηθικο απο τις τσοντες που βλεπει αυτος... Και γεμιζεις και με ανασφαλειες χωρις λογο.. Και επισεις αν ξερει λιγα παραπανω απο υπολογιστες και υποψιαστει τι κανεις μπορει να δει ακριβως τι εχεις ψαξει και πως και τι ωρα και να σου βαλει καυγα.. Χαλαρωσε,ετσι ειναι οι αντρες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    μαρκελα

    Επισεις τσοντες βλεπουν ανεξαρτητα απο το αν τους καλυπτει μια γυναικα η οχι. Και την Pamela Anderson να εχουν διπλα τους θα δουν τσοντα. Δεν σημαινει κατι αυτο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Karisha View Post
    μαρκελα

    Επισεις τσοντες βλεπουν ανεξαρτητα απο το αν τους καλυπτει μια γυναικα η οχι. Και την Pamela Anderson να εχουν διπλα τους θα δουν τσοντα. Δεν σημαινει κατι αυτο.

    Για να το λες θα ξέρεις καλύτερα! Πάντως διαπιστώνουμε απ' όσ' αναφέρεις, ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό.
    Αυτό είναι το σημαντικό, γιατί κι εγώ είχα αυτήν την απορία.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Ρε κοριτσια,δεν τα λεω εγω,ρωτηστε καναν αντρα... Αν προσπαθησουμε να κατανοησουμε οι γυναικες τους αντρες και εκεινοι εμας τοτε θα μπορουμε μονο να κανουμε νορμαλ σχεση μαζι τους.. Μας ενοχλουν καποια πραγματα αλλα δεν γινεται να αλλαξουν,οπως και αν ρωτησεις εναν αντρα πολλα ειναι αυτα που δεν καταλαβαινει πανω μας.

    Απλα αποδεχομαστε εκεινους και εκεινοι εμας,δεν γινεται κατι διαφορετικο.. Αλλιως καταπιεζομαστε. :)

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Αμοιβαιες Υποχωρησεις .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Ισως δεν τον καλύπτεις σεξουαλικά και βλέπει τσόντες, μπορεί να σε θέλει πιο πρόστυχη στο κρεβάτι ( στις περισσότερες τσόντες οι γυναίκες είναι προστυχες και πουτανάρες )

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εσύ δεν το έχεις κάνει ποτέ?
    Αν όχι, έχεις σκεφτεί γιατί?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    Nαι το εχω κάνει..αλλα οχι συχνα σου λεω καθε πεμπτη πρωι βλεπω το ιδιο πραγμα tube kitty και τετοια..κοιτα η ανασφαλεια μου ειναι κιολας γτ περναμε κριση στο ερωτικο γτ εχω φοβηθει με τις ασθενειες κ ολο κατι συμβαινει επισης εχω αναπτυξει κατι ψυχολογικο με το λαιμο και το στομα μου μπορει να ειναι κ ασθενεια δεν 3ερω τι ειναι αλλα μετα απο την εμφανηση των κονδυλωματων δεν μπορω να διακινδυνευω αλλο την υγεια μου..
    την αλλη φορα τον εκραξα του πα θα μου κολλησει κανενα ιο στον υπολογιστή, ξενερωσα παντως γτ αυτην την στιγμη ουτε μπορω ουτε θελω να προσφερω τπτ στο σεξουαλικο νομιζω ειναι επικινδυνο πλεον
    [url]http://psychilogos.blogspot.com/[/url]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ναι, αλλά τα κονδυλώματα δεν τα κόλλησες από τις τσόντες, άρα?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Αστο παιδί να κάνει προπόνηση βρε!!!:cool:

    Τα κονδυλώματα ειναι πολύ συχνό ΣΜΝ, μην σε ανυσηχεί τόσο δεν ειναι τίποτα, τέστ ΠΑΠ κάνε συχνά κ θα είσαι μια χαρά

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Η κρίση στο ερωτικό που ανέφερες τι περιλαμβάνει αν επιτρέπεται?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    δεν μπορω να ξερω απο που τα κολλησα πιθανον απο κεινον επεσε η αμυνα του οργανισμου κ εμφανιστηκαν αλλα ο γιατρος λεει σιγουρα εχει κ εκεινος και δεν φαινονται, δεν μπορεις να ξερεις ποτε κ απο που κολλησες, ημουν κ εγω ατακτη αλλα χρησιμοποιουσα παντα προφυλακτικο αυτα κολλανε κ με αυτο..εκανα 2 καυτηριασμους, μια ταλαιπωρια καθε μηνα στο γιατρο,αρα νιωθω μια μειωνεξια αυτη τη στιγμη γτ φοβαμαι κ δεν μπορω να ειμαι κουλ στο θεμα αυτο και δεν με νοιαζει κ πολυ γτ με ενδιαφερει η υγεια μ πανω απο ολα..αυτο το γεγονος ομως ισως δειχνει οτι οντως αντιμετωπίζουμε προβλημα..πιθανοτητα ο κυριος θελει να χει την σεξουαλικη ζωη που ειχαμε παλαιότερα αλλα αυτό δεν θα ξανασυμβει..
    νιωθω πως αν δεν του αρκει καλυτερα να φυγει, υπαρχουν πολλες χαζες που βαζουν σε κινδυνο την υγεια τους
    [url]http://psychilogos.blogspot.com/[/url]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Πιθανόν από κείνον? Δεν το ξέρετε ακόμη αυτό? Και πώς περιμένετε να είναι η σεξουαλική σας ζωή υγιής αφού ακόμη δεν έχετε φτάσει στο σημείο να ξεκαθαρίσετε ούτε καν αυτό? Δεν εννοώ τιμωρητικά βέβαια. Έχεις σκεφτεί πως επειδή κι εσύ είσαι απομακρυσμένη, κλειστή λόγω της περιπέτειας με το θέμα υγείας, κι εκείνος να αντέδρασε έτσι ως διαφυγή από τη δική σου απομάκρυνση? Υπάρχει λες και αυτή η πιθανότητα?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. να βλεπει κανεις τους άλλους ως αντιπαλους
    By ioannis2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 28-01-2011, 13:52
  2. Με βλέπει φιλικά - Χρειαζομαι βοήθεια!
    By zaad in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2010, 21:13
  3. ποιος βλεπει πολεμο των αστρων
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 12-04-2010, 00:42
  4. το παιδι μου βλεπει εφιαλτες?
    By Παστελι in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 06-09-2009, 12:57
  5. Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-02-2008, 01:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •