ζω μεσα σε εναν εφιαλτη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393

    ζω μεσα σε εναν εφιαλτη

    απο την μια ειμαι ετοιμη να φουνταρω κ απο την αλλη μεσα σε μιση ωρα το εχω μετανιωσει κ μετα παλι το ιδιο δεν αντεχω αλλο να ζωα αναμεσα στην ζωη κ στον θανατο! ωρες ωρες θελω απλα τοσο πολυ να το κανω!!!μακαρι να πεθενα να τελιωνε αυτο το μαρτυριο που ζω!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ρε dissection δε βαριεσαι το ιδιο και το ιδιο παραμυθι συνεχεια ? τις προαλλες τους ελεγες εδω πως κανεις πλακα, εχεις ηδη πει για το γκομενακι σου και τα φιλαρακια σου που εχετε και συγκροτημα μαζι και παιζεται βλακ μεταλ, και συνεχιζεις παρολαυτα να ζεις σε εφιαλτη ? αλλοι ανθρωποι δεν εχουν τιποτα απολυτως, σοβαρεψου λιγο κι εκτιμησε τα. το ιδιο ισχυει για καθε κοριτσακι που ενω εχει τη σχεσουλα του μπαινει εδω μεσα και το παιζει καταθλιπτικη κι οτι αλλο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    ντις επαναλαμβάνεσαι συνέχεια.. και μάλιστα όπως πολύ σωστά λέει και το ΚΕΝΟ προκαλείς, την στιγμή που εσύ μπορείς κάτι να έχεις.., ενώ κάποιος άλλος δεν έχει τίποτα!!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οριστε http://www.e-psychology.gr/forum/sho...91%CE%9A%CE%91 εχετε καταντησει χειροτεροι κι απο τα ΕΜΟ! τραβα γρατζουνισε τη κιθαρουλα σου καλυτερα μπας και τρομαξεις καναν αρουραιο, γιατι οπως βλεπεις κανενας αλλος δε σε παιρνει σοβαρα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Εγώ να δεις σε τι εφιάλτη ζω. Ήμουν η τελευταία επιλογή για όλους τους γνωστούς και γνωστές και από τότε που αγρίεψα δεν είμαι καν επιλογή. Δεν με λυπάμαι αν και προφανώς είμαι για λύπηση και λυπάμαι δεν μιλάω για άλλους ας μιλήσει ο καθένας όσο καλύτερα μπορεί για να νιώσει καλά αλλά τι να κάνω να πάρω κάνα όπλο και να σκοτώνω κόσμο δεν είμαι δικαστής... απλά υποφέρω ώρες ώρες και σκέφτομαι να κάνω άσχημα πράγματα. Από την άλλη θέλω να είμαι καλός με όλους κι ας υποφέρω για να δώσω το καλό παράδειγμα στους νέους. Μετανοείτε κανένας δεν ειναι δυνατός συνεχώς μη φοβάστε να δείξετε πόσο αδύναμοι είστε όλοι το πολύ πολύ να μεταμορφωθούμε σε έντομα.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    το πολύ πολύ να μεταμορφωθούμε σε έντομα.
    decepticon λεμε!
    http://i4.piczo.com/view/4/a/g/u/t/u...7038_22584.jpg

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    οντως το ενοω οτι ζω τον απολυτο εφιαλτη αλλα ειμαι τοσο μπερδεμενη αυτη την στιγμη που δεν ξερω τι να κανω. ισος επειδη δεν εχει ερθει η ωρα ακομα δεν το κανω οταν ερθει απλα θα το κανω κ χωρις να το γραψω σε τσατ τοτε θα ειμαι κ σηγουρη για αυτο που θα κανω αλα για να μην το μετανιωσω κ τοτε καλου κακου λεω να αυτοκτονισω η με καμια θηλια η με κανα οπλο να ναι κ συντομο (διευκρινιση δεν θα το κανω τωρα μην ανακατευεται παλι την διαχειριση μελοντικα μιλαω! παντος οχι για σημερα σιγουρα!?) λογικο ειναι οτι δεν με περνει κανενας στα σοβαρα κ οι φιλοι μου ακομα με νομιζουν ψυχακια αλα δεν ειμαι απλα αγαπαω πολυ τον Θανατο κ θελω να πεθανω αλλωστε ολοι θα πεθανουμε μια μερα τι σημερα τι αυριο το ιδιο ειναι !!!!!!!!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    προθεση για αυτοκτονια = αστυνομια! ειτε εισαι νεκρουλης και κανεις πλακα, ειτε εισαι οντως νεκρουλα, το θεμα καλο ειναι να αναφερθει στη Safeline κι ας αναλαβουν αυτοι που πρεπει και μπορουν να σε βοηθησουν...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    μελλοντικα μιλαω παντα !!!!!!!!!!! δεν ειπα οτι θα το κανω κ αυριο κατευθειαν εσυ αστυνομια

Similar Threads

  1. ζω έναν εφιάλτη
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 04-10-2022, 22:13
  2. Σήμερα είδα εφιάλτη
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 25-12-2013, 02:07
  3. Η θάλασσα μέσα μου
    By mirtw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 09-06-2011, 23:04
  4. Η φωνη μεσα μου
    By Bibo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 24-06-2010, 14:59
  5. ...τη δημοκρατία μου μέσα!
    By DissolvedGirl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 138
    Last Post: 14-04-2010, 16:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •