swmatika symptwmata !!!help!!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    karol se eyxaristw poly gia ata kala sou logia..ta xreiazomai...o antras mou me petakse ekso apoto spiti ayti ti stigmi epidi varethike na akouei pos den eimai kala k ti vgazw se internet kafe..drama i katasyasi!!sonik yparxoun ioseis pou diarkoun 3 mines??

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Τι εννοεις σε πεταξε στο δρομο, 2μιση η ωρα ειναι? Να ηρεμησεις?

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    apla de mporei na katalavei pws den eimai kala kai den eimai gia polla polla..kai me ekviaze ..i na fygw apo to spiti i na symorfothw ..de me afine na iremisw kai na koimithw//pragmatika thelw na xwrisw alla skeftomai to paidi....

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    δεν εχεις καπου να πας -συγγενεις, φιλους, γνωστους?

  5. #35
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    Ritaki σοβαρολογείς σε πέταξε έξω;; Δηλαδή τι σου είπε; Φύγε από το σπίτι;
    Λοιπόν, κατά τη διάρκεια ειδικά του χειμώνα περνάμε διάφορες ιώσεις, αρκετές από αυτές μάλιστα δεν τις καταλαβαίνουμε γιατί απλά κ μόνο μας φέρνουν εξάντληση. Άλλες έχουν να κάνουν με φαρυγγίτιδες,ρινίτιδες,γασ τρεντερικά προβλήματα που πάνε κι έρχονται. Όταν ο οργανισμός μας έχει πρόσφατα περάσει κάποιον ιό, οι εξετάσεις αίματος πολλές φορές έχουν τέτοιες τιμές όπως των δικών σου, ή π.χ αυξημένα λεμφοκύτταρα και πάει λέγοντας. Γι' αυτό και ο γιατρός σου είπε πως δεν είναι τίποτα..

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    axl δυστηχως δεν εχω συγγενεις διοτι αναγκαζομαι και μενω μακρυα απο ολους μιας και ο αντρας μου δε θελει πολλα πολλα με συγγενεις..ειμαι ολομοναχη και δε θελω να ενοχλησω φιλους τετοια ωρα η να δωδω δικαιωματα!!!
    sonik μακαρι..το ευχομαι να ναι καποια λοιμωξη..απλα νομιζω πως πλεον το προβλημα μου εχει εξελιχθει σε στηθαγχη..πρεπει να ξανακανω και ενα τεστ κοποσεως..εχς καιρο να κανω και οι γιτροι μου λενε πως δε χρειαζεται..επισης θελω να κανω και μια μαγνητικη η οποια κοστιζει too much και μεχρι στιγμης δε βρεθηκε κανενας πονοψυχος να μου τη γραψει!!!πραγματκα νομιζω πως τρελενομαι και εχω και τον αντρα μου να μου φερεται ασχημα και να με εκβιαζει..απο τη μια σξεφτομαι να φυγ στο πατρικο μου , απο την αλλη σκεφτομαι πως θα δωσω δικαιωματα...με καταπιεζει πολυ αυτος ο ανθρωπος!!δεν αντεχω!!

  7. #37
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    Βρε Ritaki να σε ρωτήσω.. Πριν πόσο καιρό άρχισες να αισθάνεσαι τόσο ανήσυχη; Μπορείς να προσδιορίσεις περίπου;

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Ριτακι, αφου το ξερεις πως ολα ειναι στο μυαλο σου, γιατι δεν ηρεμεις και να πας στο σπιτακι σου με την οικογενεια σου?

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    sonik 3 μηνες περιπου απο τοτε που επαθα την υπερκοιλικη ταχυκαρδια...περασα πολλα..για 2 βδομαδες ειχα ταχυκαρδιες οι οποιες δεν περνουσαν με τιποτα..μετα αρχισαν να επιδεινωνωονται οι πονοι μου να χω δυσχερεια αναπνοης ..υποφερω απο τα 15 μου!!απο τοτε πρωτοεμφανιστηκαν οι πονοι!!και ολα αυτα επιδεινωνονται περισσοτερο απο τον αντρα μου ο οποιος δε δειχνει καθολου κατανοηση..με εχει βρυσει, με εχει πει αχρηστη και δε θελω να μαι πλεον μαζι του..νιωθω πως με φθειρι και με καταστρεφει αυτος ο γαμος!!!

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Μηπως επειδη δεν νιωθεις αρκετη αγαπη εχεις αυτα τα συμπτωματα?

  11. #41
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    ακριβώς αυτό που είπε ο axl ήθελα να σε ρωτήσω κι εγώ. Μήπως αυτός ο άνθρωπος σου πυροδοτεί όλη αυτή την κατάσταση;

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    οχι δε νομιζω..απλα εχω που εχω αυτα που εχω δε με καταλαβαινει και κανεις..ουτε και οι γονεις μου πλεον...τοσο καιρο και δεν ερχεται κανεις να με βοηθησει και να ενδιαφερθει,,παλευω μονη μου με αυτο!!μεχρι και οι γιατροι αδιαφορουν και μολις ακουν την ηλικια μου μου λενε πςσ αποκλειεται να χω προβλημα με τη καρδια τοσο μικρη!!

  13. #43
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    Είναι πολύ ευαίσθητο το θέμα σου εφόσον πρόκειται για γάμο και ειδικά για ένα παιδί που έχεις μέσα απο αυτόν. Όμως ρε συ... ένας άντρας να πει στην γυναίκα του να φύγει από το σπίτι, τι άνθρωπος μπορεί να είναι; Και το άλλο... έχεις φύγει, η ώρα είναι 3 το πρωί. Μα καλά δεν ανησυχεί να είσαι μόνη σου έξω; Κάθεται σπίτι και όλα καλά;
    Δε σε γνωρίζω, όμως θυμώνω πολύ με όλο αυτό που συμβαίνει.

  14. #44
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    Κοίτα Ρίτα, εγω έχασα τον πατέρα μου από έμφραγμα. Οι εξετάσεις για την καρδιά είναι πολύ συγκεκριμένες. Εφόσον έχεις τσεκάρει χοληστερίνη, έχεις κάνει ένα τριπλεξάκι, και τεστ κοπώσεως και είναι όλα καλά, σημαίνει πως η καρδιά σου είναι ok.
    Τώρα από κει και πέρα το ότι από τα 15 σου έχεις ενοχλήσεις στην καρδιά, (που ένα παιδί είναι τρελά σπάνιο να έχει τέτοιο θέμα, και όσα έχουν είναι από πολύ νωρίς διεγνωσμένο),
    σημαίνει πως ήσουν πάντοτε ένας πολύ αγχώδης άνθρωπος και όλο αυτό το άγχος σου εκδηλώνεται με αυτό τον τρόπο. Η πλειοψηφία των ανθρώπων όταν φοβούνται, τους πιάνει ταχύκαρδια, δεν είναι τυχαίο.
    Το θέμα είναι -τί φοβάσαι; -γιατί φοβάσαι; ....αυτό το έχεις σκεφτεί;

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    29
    σονικ να φανταστεις πως μεχρι και τη τσαντα μου πηρε και δεν εχω λεφτα καθολου..σε λιγο τελειωνει και ο χρονος μου στο νετ καφε και δε ξερω τι θα κανω!!ειμαι σε απογνωση!!!παντα αυτο γινεται!!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •