Διατροφολόγος μαζί με ψυχολογική υποστήριξη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1

    Διατροφολόγος μαζί με ψυχολογική υποστήριξη

    Gia!Eriksa mia matia sto forum kai den eida kati sxetiko me auto pou psaxno(kai den ksero an einai kai to sosto forum,alla den exo vrei kapoio allo).Thelo na ksekiniso diaita me ti voithia diatrofologou kai parallila psixologiki ipostiriksi gia kalitera apotelesmata.Ap\'oti ksero tetio sindiasmo prosferoun ta gnosta kentra aisthitikis tipou Prinou,New Day ktl,alla anarotiomoun an iparxei kai kati allo pou boro na kano,isos kalitero.Eida stin kentriki selida oti iparxoun epiloges gia diatrofiki ipostiriki alla gia pio akrees periptoseis(anoreksia&voulimia).Mipos iparxei kati kai gia auto pou psaxno ego?

    Euxaristo poli

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    a,
    1. είμαι υποχρεωμένος να αλλάξω το ψευδώνυμο σου σε κάτι που αποτελείται από 3 τουλάχιστον χαρακτήρες.
    2. Θα σε παρακαλούσα θερμά να χρησιμοποείς ελληνικούς χαρακτήρες.
    3. Έχω απαντήσει ήδη στο σχετικό e-mail σου.
    4. Η υποστήριξη που βλέπεις στο μπάνερ της κεντρικής σελίδας αφορά (και) την βουλιμία. Η βουλιμία μπορεί να είναι από πολύ απλή έως πολύ σύνθετη κατάσταση. Η κατάσταση που αντιμετωπίζεις εσύ, ποια ακριβώς είναι?
    5. Καλώς ήλθες στο e-psychology!!!
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Originally posted by aaa
    Thelo na ksekiniso diaita me ti voithia diatrofologou kai parallila psixologiki ipostiriksi gia kalitera apotelesmata.Ap\'oti ksero tetio sindiasmo prosferoun ta gnosta kentra aisthitikis tipou Prinou,New Day ktl,alla anarotiomoun an iparxei kai kati allo pou boro na kano,isos kalitero.
    Καλή μου επειδή ξέρω τον χώρο κέντρων τύπου Πρίνου,New Day κ.λ.π εκεί σε αντιμετοπίζουν ως πελάτη καθαρά και μόνο ψυχολογική υποστήριξη που δεν σου δίνουν...το μόνο που θέλουν είναι να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου και να σου πλασάρουν δίαιτες για να μη σε χάσουν από πελάτη...
    Ψάξε να βρείς ένα καλό διαιτολόγο που να έχει το δικό του γραφείο γιατί μόνο αυτός θα σου φερθεί όπως θες δηλ και θα σε εμψυχώνει αλλα και θα σε βοηθήσει ψυχολογικά...ψάξε να βρείς ποιος σου ταιριαζει καλύτερα και ποιος σε ικανοποιεί...
    Αλλά μη τρέξεις στα κέντρα αδυνατίσματος αν θες και ψυχολογική υποστήριξη...κάτι ξέρω παραπάνω...

    φιλικά :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by NikosD.
    a,
    1. είμαι υποχρεωμένος να αλλάξω το ψευδώνυμο σου σε κάτι που αποτελείται από 3 τουλάχιστον χαρακτήρες.
    2. Θα σε παρακαλούσα θερμά να χρησιμοποείς ελληνικούς χαρακτήρες.
    3. Έχω απαντήσει ήδη στο σχετικό e-mail σου.
    4. Η υποστήριξη που βλέπεις στο μπάνερ της κεντρικής σελίδας αφορά (και) την βουλιμία. Η βουλιμία μπορεί να είναι από πολύ απλή έως πολύ σύνθετη κατάσταση. Η κατάσταση που αντιμετωπίζεις εσύ, ποια ακριβώς είναι?
    5. Καλώς ήλθες στο e-psychology!!!
    ok τώρα το είδα.........Το άλλαξε βρε σε τρία α.......Σαν τις μπαταρίες ένα πράμα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •