new member here!
Ανακαλυψα πολυ προσφατα το φορουμ και σκεφτηκα πως εδω θα μπορουσα να ακουσω μια δευτερη αποψη για το θεμα μου...
Τον τελευταιο καιρο εχω κακη διαθεση υπερβολικα συχνα..Τελειωνω το σχολειο φετος κ θελω να περασω νομικη.Αρα σιγουρα ενας λογος ειναι το πολυ αγχος και το διαβασμα...εχω κλειστει μεσα τον τελευταιο καιρο,δεν βγαινω ιδιαιτερα συχνα,και νιωθω πολυ κουρασμενη...και το αγχος μου δημιουργει ενοχες οταν βγαινω ή σταματαω το διαβασμα...Εκτος απ αυτο,εχω αρχισει να απομακρυνομαι απο τους ανθρωπους...Στο σχολειο μπορει να μιλαω με ολους,αλλα εχω σταματησει να ανοιγομαι..Απο τη μια νιωθω μονη μου πολλες φορες,και πολυ απομονωμενη,αλλα απο την αλλη μ αρεσει καπως και η "μοναξια"..Και ο τριτος παραγοντας ειναι οτι χωρισα προσφατα...Τα ειχα μ ενα πολυ καλο παιδι κ τον αγαπαω πολυ ακομα,αλλα εγω ειχα αρχισει να τρελαινομαι...εκανα καβγαδες απο το τιποτα,οταν τσακωνομασταν ελεγα πολυ ασχημα πραγματα τα οποια μετανιωνα μολις ηρεμουσα..γενικα η συμπεριφορα μου ηταν πολυ ασχημη.Ε και εκανε αρκετη υπομονη αλλα καποια στιγμη δεν τραβαγε αλλο...και ειπαμε πως αφου πιστευω πως για τα περισσοτερα απ αυτα που κανω φταινε οι πανελληνιες,θα περιμενει να τελειωσω κ μετα να ξαναπροσπαθησουμε..αλλα να εχουμε επαφη στο ενδιαμεσο...
Και μ ολα αυτα εγω αισθανομαι παρα πολυ περιεργα...νιωθω συνεχεια πιεσμενη...κλαιω...ανυπομονω να τελειωσει επιτελους ολο αυτο γιατι δν αντεχω αλλο το πηξιμο!(σε 85 μερες...!)αλλα δεν ξερω πως θα τα καταφερω αν ειμαι ετσι για τοσες βδομαδες..και φοβαμαι μηπως δεν γραψω και καλα στο τελος...Ειμαι τοσο μπερδεμενη!