SOS HMIKΡΑΝΙΑ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49

    SOS HMIKΡΑΝΙΑ!!!

    Παιδιά βοήθεια!!!.. Εδώ και λίγη ώρα με έχει πιάσει μια φοβερή ημικρανία.....είμαι να πέσω κάτω. Το θέμα είναι πώς δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω κάποιο παυσίπονο ενώ παίρνω το cymbalta (αντικαταθλιπτικό) και το bespar που είναι αγχολυτικό.
    Δεν βρίσκω και τον γιατρό μου στο τηλ.....
    Πριν αρχίσω την αγωγή όταν με έπιανε ημικρανία έπαιρνα το norgesic....τώρα όμως μπορώ να το πάρω με τα άλλα χάπια;;;........γμτ μου.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    νομιζω πως δεν ειμαστε οι καταλληλοτεροι να σου δωσουμε απαντηση ιατρικης φυσεως..λυπαμαι..με αυτα τα πραγματα δεν παιζουν..καλυτερα να παρεις σε νοσοκομειο η φαρμακειο..εκει θα σου πουν καλυτερα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Πάρε ένα παναντόλ έξτρα που βοηθάει πολύ στην ημικρανία. Δεν παθαίνεις τίποτα, παρακεταμόλη και καφεϊνη περιέχει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κλεισε το λαπτοπ και ολα τα φωτα ξαπλωσε και σκεπασου.Οσο καθεσαι στον υπολογιστη χειροτερα θα γινεσαι.
    Εγω παιρνω ιβουπροφαινη για τις ημικρανιες.Μπορεις να κοιταξεις στο φυλλο οδηγιων των αντικαταθλιπτικων για να δεις αν αλληλεπιδρουν με τα παυσιπονα.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    49
    Χίλια ευχαριστω! Θα κλείσω τα φώτα και θα ξαπλώσω. Τελικά τπ σήκωσε ο γιατρός μου και μου είπε ότι μπορώ να πάρω και norgesic.
    Είστε άψογοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •