Δεν θελω να υπάρχω να ζω , δεν έχω κανέναν λόγο τίποτε που να κρατάει στη ζωη. - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 226
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by kyknos25 View Post
    ξερεις ολοι αντιμετωπιζουμε προβληματα αλλοι μικρα αλλοι μεγαλα.βρες καποια ασχολια ετσι θα ξεχαστεις κ θα γεμισεις το χρονο σου με κατι που σου αρεσει.εισαι νεος ακομα κ ειναι κριμα να ταλαιπωρησαι
    Δεν θεωρώ ότι το προβλημα μου ειναι σοβαρό , εγω ειμαι τοσο αδύναμος που φαντάζει μεγάλο .
    Δεν ξέρω τι μου αρέσει , τίποτα μαλλον .

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Δεν θεωρώ ότι το προβλημα μου ειναι σοβαρό , εγω ειμαι τοσο αδύναμος που φαντάζει μεγάλο .
    Δεν ξέρω τι μου αρέσει , τίποτα μαλλον .
    οκ κ εγω περναω φασεις 'το απολυτο κενο' ολα ανουσια κλπ αλλα τι να κανουμε ειμαστε ευαισθητουλητα χιχι

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Τους ευαίσθητους ανθρώπους πρέπει να τους , μας , προσέχουν και όχι να ´ πατάνε ´ πάνω μας , οπότε και όταν θέλουν .
    Μοιάζει σαν έγκλημα....

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Τους ευαίσθητους ανθρώπους πρέπει να τους , μας , προσέχουν και όχι να ´ πατάνε ´ πάνω μας , οπότε και όταν θέλουν .
    Μοιάζει σαν έγκλημα....
    πατανε οταν τους αφηνουμε

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Προσπαθησα να βάλω όρια που ειμαι εγω και που πρέπει να ειναι οι άλλοι , άρχισα να κάνω πράγματα για μένα και άρχισαν να κάνουν επιθέση . Άντε να τους αντιμετωπισεις . Ο κάθε ένας την πάρτη του κοιτάζει ας ειναι και αδελφος , μάνα κτλ.

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Να ξέρεις οτί όσο θα βλέπουν οτι θα ανεξαρτητοποιήσε τόση επίθεση θα δέχεσε αλλά αξίζει τον κόπο γιατί θα γίνεις πολεμιστής του εαυτού σου!

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Ναι αλλα τα χτύπηματα τους ειναι κάτω απο την ζώνη , καλύτερα να φύγω , όχι να παραδώθω να λιποτακτησω , βαρέθηκα τις μάχες δεν βγάζουν πουθενα .

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Πάντως ΜΠΡΑΒΟ!!! Έχεις κάνει το πρώτο βήμα αλλά μην τολμήσεις και σταματήσεις... την έβαψες από εμένα και ίσως από όλο το φόρουμ χεχεχε! πλάκα κάνω!

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Μακάρι να είχα δίπλα μου ανθρώπους σαν και εσάς , συγουρα θα ήμουν πολυ καλύτερα , μην κανεις πλάκα , χρειάζεται και λίγη φοβέρα ....

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Μακάρι να είχα δίπλα μου ανθρώπους σαν και εσάς , συγουρα θα ήμουν πολυ καλύτερα , μην κανεις πλάκα , χρειάζεται και λίγη φοβέρα ....
    Ε, μα δεν χρειάζεται? Καλέ μην νομίζεις οτί έκανα και 100% πλάκα. Εν μέρη το εννοούσα

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    η αληθεια ειναι πως τα ατομα το φορουμ ειναι πονεμενα γιαυτο σου φαινονται συμπαθητικά..
    και εγω την εχω πατήσει άσχημα από τους ανθρώπους χωρίς να χω χάσει κανένα αλλα έχοντας ενα πατέρα κέρβερο γοαυτο τον εχω σε απόσταση
    όπως σε απόσταση πρέπει να χουμε όσους μας κάνουν την ζωή δύσκολη ή μας χαλάνε έστω και λίγο τη διάθεση..
    τώρα καλό θα ήταν να προσπαθήσεις λίγο να βρεις υποψήφια σύντροφο κλαίγοντας τη μοίρα σπίτι δεν βοηθά, έστω να χεις μια παρέα κάτι να σου φτιαξει την διάθεση,
    τώρα οι συνεχής απογοητεύσεις και όλο το κλίμα που υπάρχει του γνωστού οικου ανοχής ''ελλας'' δεν νιώθεις πολύ καλα όπως κανένας απο μας..
    δείξε δύναμη και μην αφήνεις κανέναν να σε διαβάλλει
    [url]http://psychilogos.blogspot.com/[/url]

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Μακάρι να είχα δίπλα μου ανθρώπους σαν και εσάς , συγουρα θα ήμουν πολυ καλύτερα , μην κανεις πλάκα , χρειάζεται και λίγη φοβέρα ....
    μη νομιζεις οτι ολοι εδω μεσα ειναι πονοψυχοι.πισω απ την οθονη δε μπορεις να φανταζετις τη παιζει μα δε μπορεις να φανταστεις

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    η αληθεια ειναι πως τα ατομα το φορουμ ειναι πονεμενα γιαυτο σου φαινονται συμπαθητικά..
    και εγω την εχω πατήσει άσχημα από τους ανθρώπους χωρίς να χω χάσει κανένα αλλα έχοντας ενα πατέρα κέρβερο γοαυτο τον εχω σε απόσταση
    όπως σε απόσταση πρέπει να χουμε όσους μας κάνουν την ζωή δύσκολη ή μας χαλάνε έστω και λίγο τη διάθεση..
    τώρα καλό θα ήταν να προσπαθήσεις λίγο να βρεις υποψήφια σύντροφο κλαίγοντας τη μοίρα σπίτι δεν βοηθά, έστω να χεις μια παρέα κάτι να σου φτιαξει την διάθεση,
    τώρα οι συνεχής απογοητεύσεις και όλο το κλίμα που υπάρχει του γνωστού οικου ανοχής ''ελλας'' δεν νιώθεις πολύ καλα όπως κανένας απο μας..
    δείξε δύναμη και μην αφήνεις κανέναν να σε διαβάλλει
    Προσπαθώ να κάνω κάποια απο αυτα που πολυ σωστα αναφέρεις .
    Ειναι δύσκολο να τα καταφέρω όμως άμεσα , η αγάπη ενός ανθρώπου - συντρόφου θα με βοηθούσε πραγματικα , ειναι όμως πως να πω πολλές φορές δύσκολο να κάνεις κάποια πράγματα .
    Κάνω υπομονή και προσπαθώ , δεν μπορω κάτι περισσότερο .
    Ευχαριστω .

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by kyknos25 View Post
    μη νομιζεις οτι ολοι εδω μεσα ειναι πονοψυχοι.πισω απ την οθονη δε μπορεις να φανταζετις τη παιζει μα δε μπορεις να φανταστεις
    Πίστεψε με μπορω να φανταστω , δυστυχώς έχω δει και βλέπω χειρότερα .

  15. #150
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Τους ευαίσθητους ανθρώπους πρέπει να τους , μας , προσέχουν και όχι να ´ πατάνε ´ πάνω μας , οπότε και όταν θέλουν .
    Μοιάζει σαν έγκλημα....
    Αυτό θα έπρεπε να συμβαίνει, δυστυχώς όμως στην ελληνική κοινωνία συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο, ψάχνουν να βρουν το εύκολο θύμα γιά να επιβεβαιώσουν το εγώ τους και τις όποιες ανασφάλειές τους, και το κάνουν αλοιφή γιά τους κάλους που λεγανε παληά.

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σημερα πραγματικα ενιωσα πως θελω να μην υπαρχω πια....
    By πονος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 26-03-2011, 13:04
  2. Ποσο καιρό κρατάει η κατάθλιψη?
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-2010, 00:25
  3. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ
    By GOJURYU in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 03-07-2008, 16:44
  4. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08
  5. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ
    By paramythi in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-08-2005, 22:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •