Η μονη που ειμαι μονη???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41

    Question Η μονη που ειμαι μονη???

    Ερχονται ωρες που σκεφτομαι..μηπως τελικα ειμαι απροσαρμοστο????
    Μηπως ειμαι η μοναδικη στον κοσμο που νοιωθει ετσι?
    Ναι ειμαι ακομα 17..ειμαι μικρη κ εχω ολο το μελλον μπροστα μου.
    Αλλα τι στα κομματια χρειαζεται πια για να εχεις καποιον στην ζωη σου που θα σε αγαπαει κ θα σε εκτιμαει για αυτο ακριβως που εισαι?????????:confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    δεν εισαι η μονη, κριση δεν υπαρχει μονο στην οικονομια, υπαρχει και στις σχεσεις
    καθημερινα παλευουν οι ανθρωποι να ειναι μαζι και στο τελος διαλυουν τη σχεση τους πολυ γρηγορα και πολυ ασχημα για ψυλλου πηδημα πολλες φορες
    δεν ξερει να αγαπαει ο κοσμος στις μερες μας
    και μην φανταστεις πως η παλια συνταγη ειναι και πολυ πετυχημενη
    φτανουν γυναικες στα γεραματα και ειναι δυστηχισμενες
    δεν εισαι η μονη
    ανθρωποι σε ολες τις ηλικιες νιωθουν οπως εσυ ειναι μονοι τους χωρις συντροφια πολλες φορες χωρις καν φιλους επειδη ειτε δεν μπορουν να ταιριαξουν καπου και επιλεγουν να μεινουν μονοι ειτε επειδη η κοινωνια τους πεταξε στην ακρη με μια ταμπελα
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    Ερχονται ωρες που σκεφτομαι..μηπως τελικα ειμαι απροσαρμοστο????
    Μηπως ειμαι η μοναδικη στον κοσμο που νοιωθει ετσι?
    Ναι ειμαι ακομα 17..ειμαι μικρη κ εχω ολο το μελλον μπροστα μου.
    Αλλα τι στα κομματια χρειαζεται πια για να εχεις καποιον στην ζωη σου που θα σε αγαπαει κ θα σε εκτιμαει για αυτο ακριβως που εισαι?????????:confused:
    Τύχη χρειάζεται , να βρεις αυτόν που θα σε αγαπάει για αυτο που εισαι πραγματικα .
    Μπορει να βρίσκεται στην άλλη άκρη της γης αλλα ποτε δεν ξέρεις .....
    Μην στενοχώριεσαι , εισαι στην αρχη της αναζήτησης σου , κανε σωστές επιλογές , κανε επιλογές απο την καρδια σου το μυαλο μας μπερδεύει καποιες φορές .

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    μα ειναι στιγμες που πιστευω οτι κανενας δεν με κοιταει..εχω καποια παραπανισια κιλα και αυτο με κανει πολυ απωθητικη γμτ..

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    αν και δε ξερω ποσα κιλα εισαι και κυριως πως εισαι, τα παραπανισια κιλα δε κανουν παντα απωθητικη μια κοπελα αλλα το αντιθετο, πιο ποθητη, πιο ζουμερη, πιο σεξυ! αυτο αρκει βεβαια να πεσεις σε καποιον που τα γουσταρει, γιατι πλεον στις μερες μας που πειναμε κι ολας εχουν γινει μοδα οι αδυνατες, αφου ολες προσπαθουν να χασουν και να γινουν κοκαλα ακολουθωντας προτυπα μοντελων. απλα μαλλον πρεπει να γινεις πιο κοινωνικη κι εσυ, και να βρεις καποιον που θα σε εκτιμησει οπως εισαι, κι οχι οπως θα ηθελε να εισαι.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    δεν ξερω αν στο εμφανιζει..παντως αυτη ειμαι

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μια χαρα και ειχα δικιο. :)
    δε χρειαζοταν να το δωσεις ομως ετσι ανοιχτα το φεησμπουκ. μπαινουν πολλοι σ'αυτο το φορουμ, και καλο θα ηταν να εισαι προσεκτικη.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    ουτως η αλλως σκεφτομουν να σβησω την συγκεκριμενη αναρτηση..εχω σε αλλη ενοτητα μια αλλη που με αφορα ακομα πιο πολυ

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε μπορεις να σβησεις τιποτα απο εδω. ακομα και στον αντμιν να το ζητησεις δε προκειται να σβηστει.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    wtf??!πλακα μου κανεις?!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το μονο που μπορεις να κανεις ειναι edit τις απαντησεις σου, διαγραφη τελειως δε γινεται.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    εκανα edit..
    ουφφ,δυσκολο πραγμα το ιντερνετ!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    37
    Δεν είσαι η μόνη που είσαι μόνη!! κ εγώ μόνη μου είμαι και είμαι 21..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    37
    δεν ειναι θεμα κιλων εγω μια ζωη ειμαι αδυνατη και μονη μου...δεν εχει να κανει με αυτο..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    37
    θα δεις παντως οτι μολις τελειωσεις το σχολειο σιγα σιγα θα φτιαξουν τα πραματα αρκει να κανεις σωστες επιλογες! η ζωη ξεκινα μετα το λυκειο....εγω περασα πολα κ καταλαβα οτ καλυτερα μονος σ παρα με κακη παρεα απλα για να μην ειμαι μονη μου..στη ζωη σ θα περασεισ απο απειρεσ παρεεσ, σχεσεις κλπ...κολητη δεν εχω ουτε κανονικη παρεα κανα 2-3 φιλες το πολυ...και αυτες ειναι φίλες ανάγκης για ενα καφε το πολυ δεν εχουμε δεσιμο ουτε κολλαμε παραπανω. αυτό που με κραταει και προσπαθω να μην υποφερω είναι η σχεση μ με το αγορι μ π λυπει φανταρος εγω σπουδαζω σε αλλη πολη και αμα δεν ειμαι στ τει για μαθημα ειμαι ολη μερα σπιτι μονη μ κλεισμενη σε 4 τοιχους π το μισω αυτο κ προσπαθω να με καλα και να σκεφτομαι θετικα....ξες τι ειναι να πηγαινω στ τει κ να ειναι ολοι παρεεσ και να μν μπορω να κατσω με καμια παρεα για καφε? πολους δεν τους ξερω και οσους ξερω ή δν θα μου πουνε ουτε γεια ή θα μου πουνε απλα ενα τυπικο ξερω γεια...δεν εχω παρεες.κοβω μονη μου εκει....και στ σχολειο ηταν ακομη χειροτερα....δεν εισαι η μονη π εισαι μονη σ...και με παρεες π βλεπω στ τει το τι θαψημο κ υποκρισια πεφτει εκει περα δν φανταζεσε.....ολοι εχουν προβληματα με τον εαυτο τους και τη ζωη τους και υπαρχουν καποοι με χειροτερα απο τα δικα μας πχ ολες αυτες π φαινονται ολο χαρα κ σκερτσο στο τει για να δειξουν οτ ειναι καποιες και εχουν το υφακι της ντιβας και βγαζουν φτιαρια σε ολες κ τν πεφτουν σε ολους...σιγουρα εχουν μεγαλυτερο προβλημα απο μας που τουλαχιστν δεν εχουμε κακια μεσα μας κ κομπλεξ.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. γιατι είμαι η μόνη ηλίθια του πλανήτη;
    By Σαρα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 09-02-2010, 02:24
  2. Κοντέυω τα 30 και είμαι ακόμα μόνη....
    By Monaxiki_gia_mia_zwi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 80
    Last Post: 15-11-2009, 13:21
  3. ειμαι μονη μου
    By xika in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 78
    Last Post: 27-08-2009, 19:50
  4. Φοβάμαι μόνη
    By comfusio in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 91
    Last Post: 22-10-2008, 11:50
  5. ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 22-05-2008, 12:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •