Δεν μπορω να χασω κιλα!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41

    Δεν μπορω να χασω κιλα!!!

    Πανω που ξεκιναω μια διαιτα,μια διατροφη,μια προσπαθεια τελος παντων πεφτω στο τελος με τα μουτρα στο φαγητο :@

    Δεν μπορω να κρατησω το στομα μου κλειστο..εχω φτασει σε σημειο να πιστευω οτι φτανω σε βουλιμια....τρωω απο λαιμαργια οχι απο πεινα..τι να κανω??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    Πανω που ξεκιναω μια διαιτα,μια διατροφη,μια προσπαθεια τελος παντων πεφτω στο τελος με τα μουτρα στο φαγητο :@

    Δεν μπορω να κρατησω το στομα μου κλειστο..εχω φτασει σε σημειο να πιστευω οτι φτανω σε βουλιμια....τρωω απο λαιμαργια οχι απο πεινα..τι να κανω??



    ρε κοπελια, μας δουλευεις?
    μπαινεις με την διαδικασια του κατεπειγοντος, μας λες οτι εισαι ανηλικη, σε εκβιαζουν και τρελαινεσαι δεν ξερεις τι να κανεις για να γλυτωσεις τον κινδυνο κι αντι να ασχοληθεις να λυσεις το προβλημα σου περιφερεσαι στα θεματα χαριεντιζομενη και τωρα μας μιλας για διαιτες?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    επι της ευκαιριας που βρηκε το εψυχολογυ το κοριτσακι ειπε να ανοιξει κι ενα θεμα για διαιτα, που ειναι το προβλημα ? υπαρχει κανονισμος που να απαγορευει να ξεκιναμε 2-3 θεματα ταυτοχρονα, ή μηπως χανει τη σημασια του το ενα αμα κατσεις και συζητησεις και κατι πιο αναλαφρο ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    επι της ευκαιριας που βρηκε το εψυχολογυ το κοριτσακι ειπε να ανοιξει κι ενα θεμα για διαιτα, που ειναι το προβλημα ? υπαρχει κανονισμος που να απαγορευει να ξεκιναμε 2-3 θεματα ταυτοχρονα, ή μηπως χανει τη σημασια του το ενα αμα κατσεις και συζητησεις και κατι πιο αναλαφρο ?
    υπαρχει κανονισμος που απαγορευει ανηλικους να συμμετεχουν ΚΑΝ ΣΤΟ Ι-ΨΥ!!!!!!
    ειπαμε ολοι οτι μπορεσαμε για να βοηθηθει στο θεμα των απειλων, αυτο που γινεται τωρα ειναι ΠΟΛΥ περα απο τα ορια της συμμετοχης ενος ανηλικου
    ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ Η ΑΝΗΛΙΚΗ ΠΟΥ ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΦΩΤΟ!!!

    ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851

  6. #6
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Ρεμεντυ εχω δηλωσει κανονικα την ημερομηνια γεννησης και την ηλικια μου κ με δεχτηκαν..αν ηταν ετσι δεν θα με δεχοντοουσας καν..και μην ασχολεισαι αν δεν σου αρεσουν τα θεματα μου..νομιζω δεν ενοχλω κανεναν εαν εχω αναγκη να μηλισω κ για κατι αλλο!!!

  7. #7
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Ααα και κατι τελευταιο..απο μια γρηρορη ματια υπαρχουν αρκετοι κ βασικα αρκετες ανηλικες..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    μην ανησυχεις, σιγουρα δεν εισαι η μονη..ο κα8ε αν8ρωπος σχεδον οταν αρχιζει μια διαιτα, ειδικα στην αρχη το βρισκει πολυ δυσκολο να προσαρμοστει και οχι μονο λογο συνη8ειεας και λαιμαργιας..
    ο ορανισμος οταν τρως πολλα λιπαρα και βαζεις κιλα προσαρμοζεται στην προσληψη τους και ετσι μετα τα αναζητα (αν το ψαξεις στο ιντερνετ, 8α τα βρεις πιο επιστημονικα, εγω τα λεω πολυ απλα)
    αν ειναι απο λαιμαργια και οχι απο πεινα, τοτε μπορεις να τρως μικρα γευματα κα8ε τρεις ωρες και πολυ νερο..προσωπικα σε καποια φαση με ειχε βοη8ησει ιδιαιτερα (αλλα εγω δεν ειμαι και το κλτρ παραδειγμα στην συνεχεια :P )
    και να το ξες αυτο αν δεν εχεις μεγαλο προβλημα με τα κιλα σου η γενικοτερα παραπανισια κιλα, μην μπεις καν στον κοπο να κανεις διαιτα. Απο προσωπικη εμπειρια σου λεω οτι το πιο πι8ανο ειναι να μην τα καταφερεις αν ειναι ελλειπης. Γι αυτο εμπλουτισε την διατροφη σου με φρουτα και λαχανικα και 8α δεις οτι 8α χορταινεις και 8α "γεμιζεις" με την εννοια οτι 8α χορταινεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    Ρεμεντυ εχω δηλωσει κανονικα την ημερομηνια γεννησης και την ηλικια μου κ με δεχτηκαν..αν ηταν ετσι δεν θα με δεχοντοουσας καν..και μην ασχολεισαι αν δεν σου αρεσουν τα θεματα μου..νομιζω δεν ενοχλω κανεναν εαν εχω αναγκη να μηλισω κ για κατι αλλο!!!
    ντριμ
    αν δηλωσες ημερομηνια απ οπου προκυπτει οτι εισαι 17 ετων οπως μας ειπες, το συστημα βγαζει αυτην την απαντηση
    "Σημείωση Μέχρι να παραλάβουμε την υπογεγραμμένη φόρμα σας με την άδεια του γονέα η του κηδεμόνα, δε θα μπορείτε να δημοσιεύεστε μηνύματα στο forum.
    Όλες οι πληροφορίες που έχετε εισάγει σε αυτή τη σελίδα, θα σταλούν με email σε εσάς και στο γονέα η κηδεμόνα σας, μαζί με οδηγίες για την αποστολή της έγκρισης του".


    αν εβαλες αλλη ημερομηνια, απλα ειπες ψεματα, δεν ευθυνεται το συστημα...
    αν εισαι ενηλικη και μας ειπες ανηλικη, επισης δεν ευθυνεται το συστημα.

    το θεμα δεν ειναι το οτι εισαι ανηλικη (αν εισαι), αλλα το οτι οι ανηλικοι συμμετεχουν κατ εξαιρεση και ατυπα μεχρι να λάβουν καποια βοηθεια και να φυγουν.
    εσυ μπηκες πανικοβλητη να μας πεις οτι απειλεισαι απο ανδρα να δημοσιευσει φωτογραφιες σου στο νετ και στην συνεχεια δημοσευσες μονη σου φωτογραφιες σου και τσαλαβουτουσες σε ασχετα θεματα (καθολου πανικοβλητη πλεον)!

    ποιος δουλευει ,ποιον?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    remedy σορρυ για την ασχετη παρεμβαση αλλα μηπως εχεις το link απο το chat room "remedy and friends" ? το εχω χασει και δεν το βρισκω που8ενα :(

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by fabulous View Post
    remedy σορρυ για την ασχετη παρεμβαση αλλα μηπως εχεις το link απο το chat room "remedy and friends" ? το εχω χασει και δεν το βρισκω που8ενα :(
    ΠΟΛΥ ασχετο κοπελια :Ρ,θα στο στειλω πριβε

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    χαχα προειδοποιησα :P

Similar Threads

  1. θελω να χασω 25 κιλα
    By μαρια1999 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 37
    Last Post: 14-09-2012, 20:16
  2. Δε θελω να τη χασω αλλα...
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-2012, 23:06
  3. Φοβάμαι μην χάσω αυτό που αγαπώ
    By Alexandros35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 31-05-2011, 23:54
  4. Παραπανισια κιλα
    By Παστελι in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 13-05-2011, 17:31
  5. Όλοι θέλουν να χάσω βάρος! Εγώ θέλω;
    By Μαρία. in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 04-04-2007, 21:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •