ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120

    ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..
    ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΕ ΤΑ LADOSE (1 ΧΑΠΙ ΤΟ ΠΡΩΙ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΤΑ TAVOR..
    ΠΕΡΑΣΕ ΗΔΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΥΤΕ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΜΠΩΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΤΑ TAVOR ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΔΕΝ ΑΠΑΛΥΝΟΥΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ, ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΝΥΣΤΑ-ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..
    ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΩΣ ΕΧΕΙ..
    ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ?ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΒΕΛΤΙΩΣΗ? ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Φιλε μου προσεχε με τα tavor !!!!!!!!!!!!!παθαινεις εξαρτηση.Να φανταστεις επαιρνα μισο το βραδυ και για να το κοψω παιρνω παλι μισο του μισου και δε μπορω να το κοψω.Προσεχε!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by afrula
    Φιλε μου προσεχε με τα tavor !!!!!!!!!!!!!παθαινεις εξαρτηση.Να φανταστεις επαιρνα μισο το βραδυ και για να το κοψω παιρνω παλι μισο του μισου και δε μπορω να το κοψω.Προσεχε!!!!!!!!
    Αφρουλα
    Εισαι κλασσικη στο να τρομοκρατεις τον αλλο με τον τροπο σου.
    Εχεις υποψιν σου οτι γραφεις σε ενα φορουμ υποστηριξης?
    Θα μπορουσες να το πεις το ιδιο ακριβως πραγμα πιο προσεκτικα κοριτσι μου.
    Ασε που δεν ειναι απολυτο το να παθει εξαρτηση.
    Μπορει σε σενα να βαραινει και η ψυχολογικη εξαρτηση.
    Ο γιατρος του θα ξερει καλυτερα.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Αυτος ειναι ο τροπος μου και αν σαρεσει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by afrula
    Αυτος ειναι ο τροπος μου και αν σαρεσει

    Μου αρεσεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ε το χρειαζοταν με περναει για χαζη ??Κατι τετοιους ξερολες μιλαω εγω boltseed!!:P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120
    ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΚΤΟΞΕΥΕΤΕ ΣΠΟΝΤΕΣ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΤΙ ΛΕΤΕ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το ειδες στραβα afrula...η weird δεν ειχε κακη προθεση.
    Ο αλλος ερχεται τρομοκρατημενος εδω γιατι ο γιατρος του του συνεστησε φαρμακευτικη αγωγη...που πρεπει μαλλον να ακολουθησει.Αν του ρξεις ενα \"σπρωξιματακι\" προς την αντιθετη κατευθυνση μπορει να μην ακολουθησει τις οδηγιες του γιατρου.
    CHRPAP αολουθα τις οδηγιες του γιατρου...χωρις να ειμαι ειδικος πιστευω οτι ειναι πολυ-πολυ νωρις ακομα για να δεις βελτιωση.Μην πανικοβαλεσαι φαρμακα παιρνεις...καλο θα ηταν να μην τα χρειαζεσαι αλλα ο χρονος θα δειξει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by afrula
    Αυτος ειναι ο τροπος μου και αν σαρεσει
    τώρα τί ειναι αυτο?????

    εμενα προσωπικα λοιπον καθόλου δεν μ αρεσει. ουτε αυτος ο τροπος απαντησης, ουτε το να λεμε σε καποιον \"μην παιρνεις χαπια, θα παθεις εξάρτηση\", κρινοντας απο προσωπικη εμπειρια ή απο οσα ακουμε αριστερα, δεξια...ο καθε ανθρωπος αντιδρα διαφορετικα κ εχει διαφορετικες αναγκες.Δεν γνωριζουμε καν, ουτε εχουμε την γνωση που χρειαζεται για τετοιες συμβουλες...

    αλλο να πεις εμενα δεν με βοηθησαν, αλλο να πεις μην πάρεις, θα παθεις εξάρτηση!

    κατα τα άλλα συμφωνω με τον keep

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Δεν σε περασα για χαζη, ουτε παριστανω τον ξερολα.
    Δεν ηταν αυτη η προθεση μου.
    Φυσικα και δεν μου αρεσει ο τροπος σου και τον θεωρω επικινδυνο και επιπολαιο.
    Οσο για το θεμα της φαρμακευτικης αγωγης CHRPAP , πιστευω οτι καλυτερα τα οποια συμπτωματα σου εμφανιστουν να τα συζητησεις με τον γιατρο σου και να το ρυθμισετε αναλογα.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μια φορα απαντησα.Δεν ασχολουμαι σε οποιον αρεσει!

  12. #12
    Δε θέλω να ακούω για το ladose.Μου χει δημιουργήσει μόνιμο σεξουαλικό πρόβλημα παρόλο που το σταμάτησα.Είναι κωλοχάπια και αυτοί που τα παρασκευάζουν δεν μπορούν να προβλέψουν τις παρενέργειες.Άσε που δεν εχουν αποτελέσματα έχω πάρει 3 διαφορετικά και δεν είδα διαφορά.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Θα παρακαλούσα να είμαστε πολύ προσεκτικοί σε θέματα που αφορούν προσωπικές αγωγές.
    Έχουμε ξαναπεί ότι δεν υπάρχει απόλυτος γενικός κανόνας σε τέτοια θέματα, όπως αποτελεσματικότητα αγωγής ή παρενέργειες.
    Η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή και διαφορετική.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    το σταματησες χωρις το γιατρο σου?Για να δεις καποια βελτιωση πρεπει να περασει καιρος...Αντι για το tavor μπορει να σου δωσει καποιο αλλο αγχολυτικο εκτος αν το παρεις για λιγες μερες να το χεις υποψιν σου για το καλο σου στο λεω οχι για να τρομοκρατω προς Θεου!!!Θα σου προτεινα αφου εισαι στην αρχη δοκιμασε την ομιοπαθητικη να μη μπλεξεις velout me ta κ...φαρμακα τα χημικα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    και αν εισαι μεσα στα φαρμακα 6 χρονια μπορεις να εχεις γνωμη.Γνωμη να κρινεις τον αλλο δεν εχεις ποτε...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •