παρθενος ετων 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 157
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257

    παρθενος ετων 19

    παιδια αχγωνομαι πολυ !παω να κλεισω τα 19 και δεν εχω κανει τιποτα ακομα !!!μα τιποτα ομως!!!και βλεπω οτι οι γονεις μ και το οικογενειακο μ περιβαλλον με πιεζουν πολυ σε αυτο το θεμα και συνεχεια με παρομοιαζουν σαν εναν οικογενειακο φιλο ο οποιος ειναι 25+ και δεν εχει φιλους και ποτε του δεν ειχε κοπελα και μου λενε οτι ειμαι ιδιος σαν και αυτον και οτι ετσι θα καταντησω και εγω και στεναχωριεμαι πολυ που δεν πιστευουν σε εμενα δεν βλεπω θετικη σκεψη απο αυτους...και κατι αλλο οταν ελεγες στα 16-17 οτι εισαι παρθενος ηταν οκ!τωρα που παω στα 19 οι αλλοι θα το παιρνουν οτι και καλα ειμαι κανας φλωρος δεν ξερω να μιλαω στις κοπελες κτλ...τι να κανω να παω σε κανα μπ##ρδελο?η αυτο η θα χαμηλωσω τα στανταρ μου πολυ γιατι δεν βλεπω αλλιως να γινεται κατι με καμια κοπελα...βεβαια πιο πολυ με ποναει οταν οι δικοι μου ανθρωποι μου λενε συνεχεια οτι δεν εχω φιλους δεν εχω γκομενες και οτι καθομαι συνεχεια στον υπολογιστη αντι να βγαινω εξω πφφφφφ!!!!
    Blonde guys are more fun ;)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,000
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    παιδια αχγωνομαι πολυ !παω να κλεισω τα 19 και δεν εχω κανει τιποτα ακομα !!!μα τιποτα ομως!!!και βλεπω οτι οι γονεις μ και το οικογενειακο μ περιβαλλον με πιεζουν πολυ σε αυτο το θεμα και συνεχεια με παρομοιαζουν σαν εναν οικογενειακο φιλο ο οποιος ειναι 25+ και δεν εχει φιλους και ποτε του δεν ειχε κοπελα και μου λενε οτι ειμαι ιδιος σαν και αυτον και οτι ετσι θα καταντησω και εγω και στεναχωριεμαι πολυ που δεν πιστευουν σε εμενα δεν βλεπω θετικη σκεψη απο αυτους...και κατι αλλο οταν ελεγες στα 16-17 οτι εισαι παρθενος ηταν οκ!τωρα που παω στα 19 οι αλλοι θα το παιρνουν οτι και καλα ειμαι κανας φλωρος δεν ξερω να μιλαω στις κοπελες κτλ...τι να κανω να παω σε κανα μπ##ρδελο?η αυτο η θα χαμηλωσω τα στανταρ μου πολυ γιατι δεν βλεπω αλλιως να γινεται κατι με καμια κοπελα...βεβαια πιο πολυ με ποναει οταν οι δικοι μου ανθρωποι μου λενε συνεχεια οτι δεν εχω φιλους δεν εχω γκομενες και οτι καθομαι συνεχεια στον υπολογιστη αντι να βγαινω εξω πφφφφφ!!!!
    ε βεβαια να χαμηλωσεις τα στανταρ σου - αε αυτη την ηλικια μην αφηνεις να πεσει τπτ χαμω - σε καθε μια θα βρεις κατι ξεχωριστο και μπορει να βρεις τυχαια αυτη που ψαχνεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    ναι αλλα βλεπω να περνανε τα χρονια και να μν κανω τιποτα αλλα μου ειναι δυσκολο οταν δν μ αρεσει καποια εμφανησιακα να κανω κατι!
    Blonde guys are more fun ;)

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    34
    οταν θα γουσταρισεις και θα αβλωσεις θα το κανεις!δεν κανουν τα μαμησια τον αντρα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,000
    γιατι βρε, και αυτη ψυχη κουβαλαει - αν το θελεις βρισκεις απειρα πραγματα που να σε αναβουν σε μια γυναικα, απλα πρεπει να τα ψαξεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by star29 View Post
    οταν θα γουσταρισεις και θα αβλωσεις θα το κανεις!δεν κανουν τα μαμησια τον αντρα!
    εχεις δικιο μου δωσες και καλη ιδεα για να απανταω σε μερικες ερωτησεις...το θεμα ειναι ομως οτι θελω αλλα δεν βρισκω
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    γιατι βρε, και αυτη ψυχη κουβαλαει - αν το θελεις βρισκεις απειρα πραγματα που να σε αναβουν σε μια γυναικα, απλα πρεπει να τα ψαξεις
    χαχαχαχα ναι σαι καλα με κανες να γελασω πραγματικα!!!ισως να βρω μια πιο ασχημη απο εμενα ετσι ωστε να εχω περρισοτερες πιθανοτητες να την ριξω ισως αυτη να ειναι η λυση... μακαρι μολις τα καταφερω να γινω πιο κοινωνικος ισως να μου φυγει ενα βαρος και ξεκλειδωθω σαν ανθρωπος
    Blonde guys are more fun ;)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,000
    Οι ασχημες ειναι καλυτερες στο κρεββατι ομως, μετα θα σε αναβουν μοο οι ασχημες χαχαχαχα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Blonde guys are more fun ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Ρε συ Χρήστο 19 χρονών είσαι ηρέμησε..Όταν ήμουν 19 χρονών το 50% των συμφοιτητών και συμφοιτητριών δεν είχε κάνει σεξ. Μάλιστα μία κοπέλα που τώρα έχει πολύ πέραση το είχε κάνει 21 χρονών και τώρα έχει όποιον θέλει.
    Αυτός ο τρόπος σκέψης ίσως σε πάει πίσω. Όπως και συ έτσι και γω θυμάμαι τον εαυτό μου από το Γυμνάσιο κιόλας να έχω ένα αίσθημα ντροπής ότι δεν έχω κάνει κάτι με κάποιο αγόρι. Έτσι τα χρόνια περνούσαν και η ενοχοποίηση γινόταν συνεχώς χειρότερη. Αν χαλαρώσεις όλα θα έρθουν από μόνα τους. Α και το σεξ δεν είναι τίποτα..έμφυτο είναι, μην σε αγχώνει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Διακρίνω μία έξαρση θεμάτων περί παρθενίας, ερωτικών σχέσεων κλπ τώρα τελευταία. Θα φταίει που μπήκε η άνοιξη.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Διακρίνω μία έξαρση θεμάτων περί παρθενίας, ερωτικών σχέσεων κλπ τώρα τελευταία. Θα φταίει που μπήκε η άνοιξη.
    μονο αυτη μπαινει οπως βλεπεις! :P

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Ορίστε; Δε σε έπιασα;

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    34
    εμ αν δεν κοβει...!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Αν κατάλαβα σωστά το χυδαίο υπονούμενο, κάνω πως δεν κατάλαβα. :P

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    34
    χιουμορ!οχι χυδαιοτητα!

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παιδί 3 ετών(άρνηση & ζωηράδα)
    By athanasiap in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 12-11-2011, 15:17
  2. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 05:59
  3. Έφηβη ετών.....25??
    By chr1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 03:43
  4. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47
  5. Ποσο ετων εισαι?
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 76
    Last Post: 05-08-2008, 22:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •