Οταν εχεις υπερβολικα νευρα κι ορεξη για καβγα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Το θέμα ξέρεις ποιό είναι: αυτούς που νομίζουμε ότι αξίζουν δεν μας θέλουν, ενώ μπορεί να μας θέλουν πρόσωπα που δεν θεωρούμε ότι αξίζουμε. Εγώ αυτό έχω βιώσει εως τώρα σα γυναίκα "Αγαπώ,δε με αγαπούν, δεν αγαπώ με λατρεύουν". Το αμοιβαίο, αναρωτιέμαι αν υπάρχει.
    Aλλωστε μου το είπε και η ψυχολόγος αυτό:"παντα καποιος θέλει περισσότερο τον άλλο και κρατάει τη σχέση". Αν το αναλύσεις αυτό θα δεις ότι υπάρχουν στοιχεία σε αυτό που αναφερω παραπανω, δηλ. ο ένας θέλει πολύ περισσότερο ενώ ο άλλος μπορεί να μη γουσταρει και τόσο.

    Πάντως βρες τρόπο να φύγεις από Ελλάδα να βρεις την τύχη σου στο εξωτερικό. Και δεν είναι απαραίτητο να φύγεις με κάποια ( που να τη θες, να αξίζει να σε θέλει και αυτή και να θέλει και να φυγετε), δυσκολεύεις πολύ τα πράγματα. Νέος άνθρωπος που δεν έχει να χάσει τίποτα από τη χώρα του, που είναι πληγωμένος από όλα το μόνο που βλέπω σα διέξοδο είναι αυτό. Τίποτα άλλο. Αν βρεις δουλειά έξω θα ανέβει η αυτοπεποίθηση σου και θα έρθουν και τα άλλα
    Last edited by Blue1; 13-03-2012 at 21:22.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Το θέμα ξέρεις ποιό είναι: αυτούς που νομίζουμε ότι αξίζουν δεν μας θέλουν, ενώ μπορεί να μας θέλουν πρόσωπα που δεν θεωρούμε ότι αξίζουμε. Εγώ αυτό έχω βιώσει εως τώρα σα γυναίκα "Αγαπώ,δε με αγαπούν, δεν αγαπώ με λατρεύουν". Το αμοιβαίο, αναρωτιέμαι αν υπάρχει.
    Aλλωστε μου το είπε και η ψυχολόγος αυτό:"παντα καποιος θέλει περισσότερο τον άλλο και κρατάει τη σχέση". Αν το αναλύσεις αυτό θα δεις ότι υπάρχουν στοιχεία σε αυτό που αναφερω παραπανω, δηλ. ο ένας θέλει πολύ περισσότερο ενώ ο άλλος μπορεί να μη γουσταρει και τόσο.
    το έχω ξανακούσει αυτό το πράγμα, ίσχυει τελικά; Σαν άγραφος νόμος μου μοιάζει.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    ΚΕΝΟ δεν ξέρω τι να σε συμβουλεύσω μιας και γω μια από τα ίδια είμαι. Πολύ κυκλοθυμική και θα ήθελα να το αλλάξω αυτό αλλά η ψυχιατρος μου μου είπε ότι είναι θέμα προσωπικότητας. Αλήθεια, τι φάρμακα παίρνεις;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Ισχύει και παραισχύει. Το έχω συζητήσει εκτενώς με ειδικό γιατί είναι από τα θέματα που με απασχολούν.

  5. #50
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Το θέμα ξέρεις ποιό είναι: αυτούς που νομίζουμε ότι αξίζουν δεν μας θέλουν, ενώ μπορεί να μας θέλουν πρόσωπα που δεν θεωρούμε ότι αξίζουμε. Εγώ αυτό έχω βιώσει εως τώρα σα γυναίκα "Αγαπώ,δε με αγαπούν, δεν αγαπώ με λατρεύουν". Το αμοιβαίο, αναρωτιέμαι αν υπάρχει.
    Aλλωστε μου το είπε και η ψυχολόγος αυτό:"παντα καποιος θέλει περισσότερο τον άλλο και κρατάει τη σχέση". Αν το αναλύσεις αυτό θα δεις ότι υπάρχουν στοιχεία σε αυτό που αναφερω παραπανω, δηλ. ο ένας θέλει πολύ περισσότερο ενώ ο άλλος μπορεί να μη γουσταρει και τόσο.

    Πάντως βρες τρόπο να φύγεις από Ελλάδα να βρεις την τύχη σου στο εξωτερικό. Και δεν είναι απαραίτητο να φύγεις με κάποια ( που να τη θες, να αξίζει να σε θέλει και αυτή και να θέλει και να φυγετε), δυσκολεύεις πολύ τα πράγματα. Νέος άνθρωπος που δεν έχει να χάσει τίποτα από τη χώρα του, που είναι πληγωμένος από όλα το μόνο που βλέπω σα διέξοδο είναι αυτό. Τίποτα άλλο. Αν βρεις δουλειά έξω θα ανέβει η αυτοπεποίθηση σου και θα έρθουν και τα άλλα
    ναι συνηθως αυτους που θελουμε δε μας θελουνε και τουμπαλην. το εγραψα προσφατα σε αλλο θεμα, παντα και σε μια σχεση ο ενας απ'τους δυο εχει το πανω χερι, και κανει τον αλλον να δινει περισσοτερα, αλλα και να τρεμει απ'το φοβο του χωρισμου. εγω λοιπον συνηθιζα μεχρι τωρα να ειμαι αυτος που θελει να εχει σχεση. που δε θελει να χωρισει δλδ. αυτο μου εκανε αρκετο κακο, αφου πληγωθηκα με συμπεριφορες ασχημες απ'τα κοριτσακια, με αποτελεσμα να ανεβασουμε λιγο τον πηχη, και να θελουμε να κανουμε σχεση μονο με οσες δειχνουν ενδιαφερον, και μου ταιριαζουν. με αλλα λογια αμα δε με θες κυρα μου μια, δε σε θελω δεκα! ετσι δε κυνηγαω καν, οποια θελει ας ερθει μονη της, εγω προσπαθω να μην εχω αναγκες, και να μην εξαρτιεμαι γενικοτερα απ'τους ανθρωπους. στη τελικη σε οσες αρεσουμε και για τις αλλες δε θα μπορεσουμε.

    οσο για το εξωτερικο, το θεωρω αυτονοητο οτι θα με κανει να νιωσω καλυτερα. αλλα δεν υπαρχουν και λεφτα τελευταια, δεν υπαρχει και στηριξη απο πουθενα, αφου μεχρι και οι γονεις με θελουν να παραμενω ελλαδα και να σαπιζω. γιαυτο νευριαζω με ολους τελικα, αφου ειναι σαν να θελουν ολοι το κακο μου!

    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    ΚΕΝΟ δεν ξέρω τι να σε συμβουλεύσω μιας και γω μια από τα ίδια είμαι. Πολύ κυκλοθυμική και θα ήθελα να το αλλάξω αυτό αλλά η ψυχιατρος μου μου είπε ότι είναι θέμα προσωπικότητας. Αλήθεια, τι φάρμακα παίρνεις;
    δεν ειναι ψυχοφαρμακα αυτα που παιρνω, αλλα για καποια αλλη "ασθενεια" που μαλλον επηρεαζει και τα νευρα...

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Ισχύει και παραισχύει. Το έχω συζητήσει εκτενώς με ειδικό γιατί είναι από τα θέματα που με απασχολούν.
    σαν να μην μ' αρέσει αυτό, εγώ πιστεύω στην αμοιβαιότητα. Και οι 2 θα πρέπει να ενδιαφέρονται εξίσου να διατηρήσουν την σχέση αλλιώς βράσε ρύζι...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    ΚΕΝΟ, ε τότε ίσως να φταίει κι αυτό, ρώτα κανέναν γιατρό πριν επιχειρήσεις να σηκώσεις τσεκούρι...λολ
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    [QUOTE=KENO;333327]ναι συνηθως αυτους που θελουμε δε μας θελουνε και τουμπαλην. το εγραψα προσφατα σε αλλο θεμα, παντα και σε μια σχεση ο ενας απ'τους δυο εχει το πανω χερι, και κανει τον αλλον να δινει περισσοτερα, αλλα και να τρεμει απ'το φοβο του χωρισμου. εγω λοιπον συνηθιζα μεχρι τωρα να ειμαι αυτος που θελει να εχει σχεση. που δε θελει να χωρισει δλδ. αυτο μου εκανε αρκετο κακο, αφου πληγωθηκα με συμπεριφορες ασχημες απ'τα κοριτσακια, με αποτελεσμα να ανεβασουμε λιγο τον πυχη, και να θελουμε να κανουμε σχεση μονο με οσες δειχνουν ενδιαφερον, και μου ταιριαζουν. με αλλα λογια αμα δε με θες κυρα μου μια, δε σε θελω δεκα! ετσι δε κυνηγαω καν, οποια θελει ας ερθει μονη της, εγω προσπαθω να μην εχω αναγκες, και να μην εξαρτιεμαι γενικοτερα απ'τους ανθρωπους. στη τελικη σε οσες αρεσουμε και για τις αλλες δε θα μπορεσουμε.
    οσο για το εξωτερικο, το θεωρω αυτονοητο οτι θα με κανει να νιωσω καλυτερα. αλλα δεν υπαρχουν και λεφτα τελευταια, δεν υπαρχει και στηριξη απο πουθενα, αφου μεχρι και οι γονεις με θελουν να παραμενω ελλαδα και να σαπιζω. γιαυτο νευριαζω με ολους τελικα, αφου ειναι σαν να θελουν ολοι το κακο μου!

    χαχαχα, ναι αλλά πως γίνεται αυτοί που έρχονται από μονοι τους να μη θεωρούμε εμείς ότι αξίζουν. Επομένως πέφτουμε πάνω στα ίδια. Φαυλος κύκλος. Γι΄ αυτό λεω μήπως να δώσουμε την ευκαιρία σε αυτούς που δεν πιστεύουμε οτι αξίζουν μήπως και στη πορεία αποδειχτεί το αντίθετο.

    Αρνηση και στο θέμα του εξωτερικού. Βρες οποιαδήποτε δουλειά εδώ στην Ελλάδα, μαζεψε κάποια λεφτά και καντη. Αν περιμένεις από γονείς να σε βοηθήσουν σώθηκες. Αισθάνονται ανασφάλεια για τα γεραματα και σε θέλουν κοντα τους. Εγωιστικά δηλ. Εσύ να κοιταξεις τον εαυτό σου.

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν ειναι ετσι, ολοι οι ανθρωποι εχουν θετικα στοιχεια, απλα με καποιους ταιριαζουμε, με αλλους οχι. σαφως αν δε δοκιμασεις δε μπορεις να ξερεις, αλλα εδω στο διαδικτυο φαινεται το πραμα και μονο απο τα ενδιαφεροντα που εχει ο καθενας. ετσι με καποια που δεν σκαμπαζει γρι απο κινηματογραφο ή μουσικη πχ, δε νομιζω πως εχω και πολλα να πω. μπορει να τη δοκιμασω αν ειναι καλη και γουσταρει, αλλα πιστευω οτι συντομα θα βαρεθουμε και θα χωρισουμε.

    και δεν ειναι αρνηση ρε γμτ, το θελω απο 19 χρονων να ξεκουμπιστω, απλα δεν εχω τη πολυτελεια και ισως το κουραγιο να φυγω και να παω να νοικιασω και να μεινω εξω. ασε που μιλαω μονο αγγλικα, και δε νομιζω πως μπορω να συντηρισω μονος μου ολοκληρο σπιτι, αφου ουτε να μαγειρευω δεν ξερω. εκτος απ'το θεμα της επικοινωνιας δλδ εκει και των κωλοχαρτων, ειναι και το θεμα διατροφης, ειναι και μεχρι να βρουμε αλλα και να βολευτουμε σε μια δουλεια (της πλακας εννοειται). κι αυτα ολα δε γινονται μεσα σε μια μερα, προπαντων οταν εισαι μονος σου, και δε σε βοηθαει απολυτως κανενας αλλος.

    αυτο που λες για τους γονεις με εξοργιζει παρα πολυ, διοτι νιωθω ηδη χαραμισμενος που παραμενω εδω μαζι τους, αν και δεν εφτασα ακομα τα 30. σαν να εχασα τα καλυτερα μου χρονια, εξαιτιας της κρισης και που δε μπορεσα να γινω τελειως ανεξαρτητος, αφου και δουλεια να ειχα παλι με τετοιους μισθους εδω δε σε φτανει να ζησεις μονος, αλλα κι εξαιτιας τους που προτιμουν να εχουν το παιδι τους σπιτι τους, και δε του νοικιαζουν εστω καπου αλλου κοντα να παει να μεινει μονο του και να ειναι πιο ελευθερο να εχουν κι αυτοι το κεφαλι τους ησυχο.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Ma τετοια οικονομική άνεση έχουν οι γονείς σου να μπορούν να συντηρούν ένα δευτερο έστω μικρό σπίτι; Ετσι όπως το γραφεις είναι σα να έχουν και να μην δίνουν.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εσυ αγαπητη ξαφανιζολ απ'το μσν ακομα,

    τι εξαφανιζόλ βρε παιδί μου...γυρνάω σπίτι στις 9 το βράδυ από τη δουλειά, και τις ελάχιστες φορές που μπήκα δε σε έχω πετύχειι..εγώ φταίω??

    αλλα καλα κανεις γιατι και στο καινουργιο ψιλοπραματα, δυο ατομα μονο εχω και ουτε που μιλαμε. οποτε σε βουτιξει ο μπαμπουλας του αρνητισμου ομως ή βαριεσαι ή χρειαστεις κατι, ξανασφυρνας κλεφτικα. (για οσους δε ξερουν η void τα λεει αυτα επειδη της εδειξα τη καλη μου πλευρα οταν μιλουσαμε).

    δεν το πολυκατάλαβα βέβαια αυτό...εννοείς ότι σου μιλάω μόνο για να αποκομίσω κάτι?
    πιστεύεις ότι κάνω κάτι τέτοιο?

    στο θεμα μας τωρα, δε ξερω τι εννοεις λεγωντας σαμποταρω και νεκρωνω, εξηγα το περισσοτερο αν θες. οπως επισης και ποιες ειναι οι μαλακιες που κανω (μεταφορικα φανταζομαι σιγουρα, λολ). αν ντρεπεσαι εδω, στειλε μου μηνυμα.

    Δεν ντρέπομαι, στο λέω κι εδώ.
    Φυσικά και σαμποτάρεις τον εαυτό σου όταν πνίγεσαι στον αρνητισμό σου.
    Είσαι αρνητικός στα πάντα. Στην Ελλάδα, στις Ελληνίδες, στις δουλειές εδώ..πως θα προχωρήσεις λοιπόν αν δεν το βγάλεις αυτό από πάνω σου? Πραγματική ελευθερία είναι να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου, γνωρίζοντας τις χίλιες δυο δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι μας.
    Ανακυκλώνεις τα ίδια ξανά και ξανά, μέσα σου καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν κάνεις σωστά και βαραίνεις χειροτερα τον εαυτό σου με αρνητισμό.
    ώρες ώρες πραγματικά θαυμάζω τις αντοχές σου...εγώ δεν αντέχω να είμαι για καιρό σκατά. Πέρα από τα συμπεράσματα σου ως προς τα αρνητικά σου, έχεις σκεφτεί, τι είναι αυτό μέσα σου που τα προκαλεί?

    οκ ειμαι αντικοινωνικος πολυ, δε συχναζω σε μερη της πλεμπας γιατι μου προκαλουν εμετο, κι εδω που μενω γινεται ενας ψιλοχαμος ακομα, οποτε και με το ζορι εχω πολυ φασαρια και καυσαεριο και καυγαδες, ΧΩΡΙΣ να μου ανηκει καν ο χωρος αυτος να κανω οτι θελω. οποτε αφου δεν εχω ουτε τον δικο μου χωρο να κανω οτι θελω, τι αλλο να κανω δω ο ερμος ? ησυχια θελω αλλα δεν...
    εγραψα και πισω οτι δεν ειμαι αρεστος, γιατι η αληθεια ποναει, κι ολοι σε κανουν περα, επιλεγωντας να ζουν στο γλυκο τους ψεμα. ολη η ελλαδα βουτιγμενη στη παραμυθα ειναι, μακαρι να βρισκα ενα χερι να το παρω να φυγουμε, αλλα τζιφος στο ημιφως.

    κανω υποχωρησεις, ξερω να προσαρμοζομαι, ω σαν τον χαμαιλεων. αλλα εξαρταται παντα αν δω οτι αξιζει καποια. αν δεν αξιζει, δεν γινεται τπτ.
    Αντικοινωνικός δε νομίζω. Η επιλεκτικότητα δε σε κάνει αντικοινωνικό. Ίσα ίσα, είναι στα υπέρ σου.
    και η προσαρμοστικότητα επίσης είναι πολύ σημαντικό προσόν...γιατί λοιπόν να μην τα αξιοποιείς???
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by void View Post
    τι εξαφανιζόλ βρε παιδί μου...γυρνάω σπίτι στις 9 το βράδυ από τη δουλειά, και τις ελάχιστες φορές που μπήκα δε σε έχω πετύχειι..εγώ φταίω??
    στο παλιο που μαλλον εχεις, ναι δε προκειται να με ξαναδεις ποτε, γιατι τους εσβησα ολους. ειπα οτι αλλαξα μσν, γιατι το παλιο γαμηθηκε τον δεκεμβριο, και δε μπορουσα να μπω. γραφω το καινουργιο στο προφιλ μου, δεστο κι οποτε θελησεις ξαναμιλαμε, δε παιζει προμπλεμ.

    Quote Originally Posted by void View Post
    δεν το πολυκατάλαβα βέβαια αυτό...εννοείς ότι σου μιλάω μόνο για να αποκομίσω κάτι?
    πιστεύεις ότι κάνω κάτι τέτοιο?
    τι να αποκομισεις ? λεφτα να ειχα θα σου δινα. απλα λεω οταν τυχει και χρειαστεις κατι/μπορω να σου φανω χρησιμος, σφυρνα μου κλεφτικα να βοηθησω, ειμαι στη διαθεση σου.

    Quote Originally Posted by void View Post
    Δεν ντρέπομαι, στο λέω κι εδώ.
    Φυσικά και σαμποτάρεις τον εαυτό σου όταν πνίγεσαι στον αρνητισμό σου.
    Είσαι αρνητικός στα πάντα. Στην Ελλάδα, στις Ελληνίδες, στις δουλειές εδώ..πως θα προχωρήσεις λοιπόν αν δεν το βγάλεις αυτό από πάνω σου? Πραγματική ελευθερία είναι να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου, γνωρίζοντας τις χίλιες δυο δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι μας.
    Ανακυκλώνεις τα ίδια ξανά και ξανά, μέσα σου καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν κάνεις σωστά και βαραίνεις χειροτερα τον εαυτό σου με αρνητισμό.
    ώρες ώρες πραγματικά θαυμάζω τις αντοχές σου...εγώ δεν αντέχω να είμαι για καιρό σκατά. Πέρα από τα συμπεράσματα σου ως προς τα αρνητικά σου, έχεις σκεφτεί, τι είναι αυτό μέσα σου που τα προκαλεί?
    στην ελλαδα ειμαι γιατι δεν επελεξα να γεννηθω και να παραμεινω εδω. αλλοι κανουν απεργια πεινας, εγω κανω απεργια χωρας. στις ελληνιδες ομως δεν ειμαι, οποια ερθει και μου φερθει καλα και μου προσφερει αγαπη, θα της το ανταποδωσω! σπανια να μην ανταποδωσω κατι που μου προσφερουν, θα πρεπει να μην περναει απ'το χερι μου και να ειναι περα απ'τις δυνατοτητες μου.
    τωρα το θεμα του αρνητισμου ειναι λιγακι περιπλοκο γιατι το περιβαλλον το προκαλει. αν ημουν αλλου, κι οπως επρεπε, ισως να μην υπηρχε. αλλα αφου ολοι μενουν με τους γονεις τους, κι εσυ που δουλευεις (νομιζω) ακομα. οποτε αφου δε καλοπερναμε εδω και μας χρησιμοποιουν μονο για να βγαζουν χρηματα, πως περιμενουν/περιμενουμε να ειμαστε καλα ?
    και καπως ετσι η ζωουλα καταντα ανουσια και χωρις νοημα. να μην αξιζει να κανεις τιποτα. ειναι σαν να ηρθαμε στη ζωη για να τους προσφερουμε, οχι να προσφερουμε σε μας. κι εγω οπως ειπα, δε προσφερω οταν δε μου προσφερουν οι αλλοι πρωτα. το παρε δωσε της ζωης στην ελλαδα εγινε μονο δωσε. και δεν εχω τπτ αλλο να δωσω.

    Quote Originally Posted by void View Post
    Αντικοινωνικός δε νομίζω. Η επιλεκτικότητα δε σε κάνει αντικοινωνικό. Ίσα ίσα, είναι στα υπέρ σου.
    και η προσαρμοστικότητα επίσης είναι πολύ σημαντικό προσόν...γιατί λοιπόν να μην τα αξιοποιείς???
    γιατι δεν υπαρχουν τα καταληλα ατομα μαλλον.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εγω δεν διαβασα καν το θεμα εχω να πω για τον ΚΕΝΟ οτι καλα κανεις baby κ ξεσπας γιατι η αγριοτητα κ ο καυγας σου παει κ βαρα κ κανεναν οταν πρεπει δεν θα παθει τπτ το πολυ να σου πονεσει το χερι εκανα ταεκβοντο στο λυκειο ελα σε μενα να σου μαθω τεχνικες κ κινησεις αυτοαμυνας να πλακωθουμε στο ξυλο κ στο σεξακι :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #59
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εγω δεν διαβασα καν το θεμα εχω να πω για τον ΚΕΝΟ οτι καλα κανεις baby κ ξεσπας γιατι η αγριοτητα κ ο καυγας σου παει κ βαρα κ κανεναν οταν πρεπει δεν θα παθει τπτ το πολυ να σου πονεσει το χερι εκανα ταεκβοντο στο λυκειο ελα σε μενα να σου μαθω τεχνικες κ κινησεις αυτοαμυνας να πλακωθουμε στο ξυλο κ στο σεξακι :p
    μπα προτιμω το σεξακι σκετο γιατι προσπαθω να διατηρω την ηρεμια μου τελευταια. εξαλλου αμα πλακωνεσαι στο ξυλο και γενικα ξεδινεις αλλου, μετα απ'τη κουραση δεν εχεις καλες επιδοσεις στο κρεβατι...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    μπα προτιμω το σεξακι σκετο γιατι προσπαθω να διατηρω την ηρεμια μου τελευταια. εξαλλου αμα πλακωνεσαι στο ξυλο και γενικα ξεδινεις αλλου, μετα απ'τη κουραση δεν εχεις καλες επιδοσεις στο κρεβατι...
    s & m ρε συ !!! το καλυτερο !!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Νεύρα νεύρα κι άλλα νεύρα....
    By LadyAngel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 12-12-2011, 19:18
  2. Ειναι γκει, ερωτευμενος με καποιον αλλο/αλλη, η υπερβολικα δειλος ???
    By ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-12-2010, 19:02
  3. Νεύρα,νεύρα και αλκοόλ
    By mpirakia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 40
    Last Post: 02-02-2010, 17:14
  4. Replies: 11
    Last Post: 28-12-2009, 10:57
  5. ΝΕΥΡΑ ΝΕΥΡΑ ΝΕΥΡΑΑΑ...
    By SpyrosGR21 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 11-10-2006, 17:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •