Γεια χαρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    Γεια χαρα

    Γεια σας παιδια.Το προβλημα μου ειναι οτι βγαινω με κοπελες για ραντεβου και εχω αγχος πολυ την πρωτη μερα. .Πως μπορω να το 3επερασω?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    15
    Δε λες πάλι καλά που βγαίνεις ραντεβού με κοπέλες; Άλλοι ούτε σε αυτό το στάδιο δε μπορούν να φτάσουν...

    Φυσικό ειναι πάντως το άγχος... ;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    123
    τυχερος εισαι που βγαινεις!!! λογικο ειναι να εχεις αγχος πιστευω, μπορει και να κανει καλο, να σε βοηθαει να εισαι καλυτερος δεν ξερω... τι φοβασαι? μηπως σε απορρίψουν? απο τη στιγμη που επελεξαν να βγουν με εσενα κατι τους εκανε κλικ...
    I wOnDeR....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Οπως λέει και η Wondering δεν είναι και τόσο κακό να έχεις άγχος στα πρώτα ραντεβού.Είναι λογικό,έχεις αγωνία αν θα σε αποδεχτεί η κοπέλα,αν θα της αρέσεις.
    Οσο πιο σίγουρος θα νιώθεις για τον εαυτό σου και αν αποκτήσεις λίγη αυτοπεποίθηση το άγχος θα είναι λιγότερο.
    Μακάρι σε όλους μας το άγχος να περιοριζόταν μόνο στα ραντεβού,που στο κάτω κάτω είναι και ευχάριστο άγχος.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2
    Sumfwnw me thn Dalia alla genika file mou na eisai sigouros gia ton eauto sou giati otan exeis anxos sumbainoun mikrola8akia ..

    Kai eksallou se ena rantevou den bgaineis file mou gia na se krinoun krites alla o an8rwpos pou 8a eisai mazi ths kai etsi 8a prepei na eisai o eautos sou kai na eisai sigouros pws ola 8a pane kala ..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    104
    Εγώ νομίζω και πως οι περισσότερες κοπέλες είναι αγχωμένες όταν βγαίνετε. Ίσως και περισσότερο από εσένα. Όπως είπαν και τα παιδιά είναι κάτι φυσιολογικό και ωραίο θα έλεγα... Αν φοβάσαι οτι \"φαίνεται\", μην ανησυχείς γιατί πιστεύω οτι οι κοπέλες έχουν να διαχειριστούν το δικό τους άγχος και δεν καταλαβαίνουν σε πόσο μεγάλο βαθμό έχει φτάσει το δικό σου. Αλλά και να το καταλάβει κάποια κοπέλα μάλλον θα σε θεωρήσει ευαίσθητο και οτι ενδιαφέρεσαι πραγματικά-διαφορετικά δεν θα αγχωνόσουν- και μάλλον θα το θεωρήσει συν παρά θα σε κακοχαρακτηρίσει. Καλή τύχη λοιπόν στα επόμενα ραντεβού και να είσαι ο εαυτός σου!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Originally posted by Skiaxtro
    Γεια σας παιδια.Το προβλημα μου ειναι οτι βγαινω με κοπελες για ραντεβου και εχω αγχος πολυ την πρωτη μερα. .Πως μπορω να το 3επερασω?
    Απλά απολαμβάνεις το γεγονός ότι βγήκες έξω με μια κοπέλα που σου αρέσει. Και δεν περιμένεις τίποτα άλλο. Αυτοπεποίθηση είναι το παν. Αν μάλιστα πείσεις και τον εαυτό σου ότι δεν σου αρέσει... τότε να δεις επιτυχίες. Ήταν μια κοπελιά που μου άρεσε. Όχι απλά μου άρεσε, κάτι παραπάνω. Δηλαδή έρωτας κεραυνοβόλος. Αφού κοίταγα σα χάνος ένα πράγμα. Είχε κι εκείνη καταιδρώσει το έβλεπα γιατί γυάλιζαν μικρές σταγονίτσες στο πρόσωπο της (είχε κλιματισμό το μέρος άρα άλλο την ίδρωνε). Πως συμβαίνουν αυτά τα πράγματα...
    Λοιπόν εκεί που κοίταζα σαν χάνος (πράγμα εξαιρετικά σπάνιο) , είπα στον εαυτό μου, δεν με νοιάζει αν και τι θα γίνει, με νοιάζει που ο θεός μου έδωσε την τύχη να κοιτάξω έστω και λίγα λεπτά το πρόσωπο της.
    Βγήκαμε έξω, μία δύο φορές, της τα έριξα, με είπε υπερβολικό, και φάνηκε να μην με πιστεύει (αυτά κάνεις σε όλες;). Απομακρύνθηκα και είπα ότι με παρεξήγησε...
    Με την απομάκρυνση άρχισε εκείνη να έρχεται και να μου λέει να βγούμε.
    Τώρα θα ξαναβγούμε. Αυτά για τα πρώτα ραντεβού.
    Κι όσο είσαι ευγενικός ΚΑΙ θαρραλέος δεν μπορείς να χάσεις.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •