ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

    Γεια σας! ειμαι 17 στα 18 και ειμαι με μια κοπελα 5 μηνες τωρα... δεν εχουμε κανει κατι αλλα φενεται πως οπου να ναι θα γινει και αυτο! εγω αγχωνομαι σε πολυ μεγαλο βαθμο ομως με το σεξ! δε ξερω τι να κανω! στον αυνανισμο εκσπερματωνω γρηγορα οπως και πολλοι αντρες πιστευω και αυτο με κανει να νομιζω πως ετσι θα γινει και οταν παω να κανω σεξ με τη κοπελα μου και στη συνεχεια θα ρεζιλευτω και ακομα θα απογοητευτω με τον εαυτο μου! δε θελω σε καμια περιπτωση να την απογοητευσω γιατι την αγαπαω πολυ και θελω οντως να ειναι η πρωτη μου φορα μαζι της αλλα αυτο το αγχος με κραταει πισω και νιωθω λιγο ασχημα!! προσπαθω να μη το σκεφτομαι σαν κατι τοσο φοβερο αλλα αν μου τυχαινε κατι τετοιο θα αισθανομουνα ηλιθιος και δε ξερω πως θα το δικαιολογουσα και θα το αντιμετωπιζα!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    οταν εμαθες ποδηλατο ,η πρωτη σου φορα ηταν και η καλυτερη ποδηλαταδα που εκανες να υποθεσω ε ??!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    μεγαλε,αν τελειωσεις γρηγορα ξεκινα δευτερο γυρω!μικρος εισαι,αντοχες εχεις,γιατι αγχονεσαι λοιπον?δεν θα γινεις ρεζιλι αν τελειωσεις γρηγορα αλλα αν μετα απο αυτο την γραψεις κανονικα
    πες της:ετσι απλα θα την γλιτωνες??
    αρχισε να την φιλας ξανα και να την χαιδευεις ωσπου να ερεθιστεις παλι και να συνεχισεις
    το ολο θεμα απαιτει αυτοπεποιθηση και ενδιαφερον ως προς εκεινη
    καθε αγχος θα καταστρεψει την οποια μαγεια,γι αυτο χαλαρωσε και απολαυσε το
    απο την στιγμη που εισαι προθυμος να ασχοληθεις μαζι της μην φοβασαι τιποτα,
    αυτο απο μονο του θα κερδισει την εκτιμιση της
    Last edited by secretly; 17-03-2012 at 15:54.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Το ρεζίλι θα ήταν να μην μπορούσες να τελειώσεις με τίποτα.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Φαντάζομαι οτι και εκείνη γνωρίζει οτι είναι η πρώτη σου φορά , ισχύει και για εκείνην το ίδιο ? Είναι και για αυτήν η πρώτη της φορά ? Όπως και να χει το πράγμα ...δοκίμασες να το συζητήσεις μαζί της ? Για το πως νιώθεις ? για το πως νιώθει εκείνη ? ίσως και αυτή να νιώθει το ίδιο ή και να είναι περισσότερο αγχωμένη ...ίσως και αυτη να εχει μες στο μυαλό της και να την βασανίζει ...το οτι αν θα μπορέσει να σε ευχαριστήσει ...Ίσως μια κουβέντα για το τι νιώθετε να βοηθούσε την κατασταση .....ίσως αν της μιλούσες για αυτο που σε αγχώνει ....να καταφέρεις να το καταπολεμήσεις κιολας . φαντάζομαι οτι θα νιώσεις πολύ καλύτερα μετα !!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    477
    Ααααααααααααααααχχχ η πρωτη φορα.. αυτα ειναι.. μη σε ανησυχει τπτ, ολα θα γίνουν απλα τέλεια και θα το καταλάβεις αργότερα αυτό. Τζάμπα αγχώνεσαι. Ακου τι λέει το xrusaki, πολυ καλα τα λέει
    Το πιο επικίνδυνο άτομο είναι αυτό που έχεις αγαπήσει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    μεγαλε,αν τελειωσεις γρηγορα ξεκινα δευτερο γυρω!
    xrusaki, δεύτερο γύρο ή γύρω γύρω όλοι
    στη μέση ο Μανόλης; :p

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    γειά σου κι από μένα,
    δεν χρειάζεται άγχος, αφού όπως λες την αγαπάς και μάλλον το ίδιο ισχύει και για κείνην.
    Η ειλικρίνεια, αλλά και τα πιθανά λάθη, την πρώτη σου φορά, να ξέρεις έχουν κι αυτά την γοητεία τους..
    Κι αν σ' αγαπάει, όσο κι εσύ δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Καλή επιτυχία! :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    307
    Μα εννοείται ότι θα τελειώσεις πιο γρήγορα και από το γρήγορα. Θα έχεις προειδοποιήσει την κοπέλα σου, μη μείνει σύξυλη, και μετά από την αρχή. Σιγά πια το δύσκολο!
    [COLOR="red"][B][I][FONT="Arial Black"]5 λεπτά θα κλάψω και τελειώνω :rolleyes:[/FONT][/I][/B][/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Το καλύτερο είναι να είσαι μ' ένα κορίτσι της ίδιας ηλικίας και της ίδιας εμπειρίας
    ώστε να υπάρχει αλληλοκατανόηση. :)
    Last edited by Joann; 17-03-2012 at 23:07.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Βάλε τον αυτόματο πιλότο και άφησε το να ... πετάξει μόνο του , αν δεν τελειώσεις καθόλου θα εχεις προβλημα , κανε οσες περισσότερες φορές μπορείς , αυτο μετράει στη γυναίκα .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Joann View Post
    xrusaki, δεύτερο γύρο ή γύρω γύρω όλοι
    στη μέση ο Μανόλης; :p
    αχαχαχαχαχαχαχα!λιωνωωωω!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    21
    αυτά που λένε για να το κάνετε 2 φορές έχει λίγο ρίσκο...! εγώ θα σου έλεγα να το κάνεις μόνος σου 3-4 ώρες πριν συναντηθείς με την κοπέλα. αυτό θα βοηθήσει αρκετά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    307
    Διαφωνώ, γιατί αν βρεθούν ποτέ σε φάση που δεν θα έχει προλάβει το αγόρι να... ''ετοιμαστεί'', η έκλπηξη θα είναι δυσάρεστη. Ομαλά ομαλά και με συζήτηση και αλληλοκατανόηση, θα γίνει 2 3 φορές αποτυχημένη προσπάθεια και μετά θα στρώσει, με την επικοινωνία του ζευγαριού...
    [COLOR="red"][B][I][FONT="Arial Black"]5 λεπτά θα κλάψω και τελειώνω :rolleyes:[/FONT][/I][/B][/COLOR]

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Nantiaki View Post
    Διαφωνώ, γιατί αν βρεθούν ποτέ σε φάση που δεν θα έχει προλάβει το αγόρι να... ''ετοιμαστεί'', η έκλπηξη θα είναι δυσάρεστη. Ομαλά ομαλά και με συζήτηση και αλληλοκατανόηση, θα γίνει 2 3 φορές αποτυχημένη προσπάθεια και μετά θα στρώσει, με την επικοινωνία του ζευγαριού...
    μπορει και μια φορα μονο, μην το φοβιζεις το παιδι :)

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 16:48
  2. Πρώτη μου φορά σε ψυχίατρο
    By grtt in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-06-2009, 15:16
  3. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 11:50
  4. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 39
    Last Post: 16-05-2008, 00:21
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 10:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •