εφηβικη καταθλιψη.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 39
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    χαχα!δεν εισαι μονο αυθαδης αλλα εκανες και την γκουφυ μας αντρα!!
    σε πειραζω ε!
    γκουφυ ελα μωρε τωρα κι εσυ!μην το παιρνεις ετσι!εισαι τοσο θετικο ατομο και ανωτερο πνευμα,εμεις πρεπει να προσαρμοστουμε με την νεα γενια!μην μας λενε και κολλημενους
    κουκλα διαμαντενια η αποσταση στο 2012 ειναι απλα μια ακυρη δικαιολογια.οταν αγαπας δεν μασας με τετοια!
    σημερα υπαρχουν χιλλιαδες μεταφορικα μεσα και το καλο σε αυτην την περιπτωση ειναι οτι λαχταρας τον αλλον περισσοτερο γιατι σου λειπει..
    κοπελια μου,οσο και αν σου αρεσει αυτη η δικαιολογια μην την κρατας..ειναι του ενος ευρου..
    με σεβασμο και προσωπικη μου αποψη παντα
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Εννοειται χρειαζεται λιγο παραπανω σεβασμο οταν μιλαμε σε εναν... θεο χαχαχαχα

  3. #18
    οτι δηλαδη ;s ?

  4. #19
    μη μας δουλευεις τωρα ;p

  5. #20
    επειδη εχω μπερδευτει τι ηλικιες εχετε εσεις;
    το 3ερω πως ειναι φτηνη δικαιολογια αλλα δε 3ερω που αλλου να το αποδοσω,ειναι μπερδεμα ;s

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by diamantina View Post
    επειδη εχω μπερδευτει τι ηλικιες εχετε εσεις;
    το 3ερω πως ειναι φτηνη δικαιολογια αλλα δε 3ερω που αλλου να το αποδοσω,ειναι μπερδεμα ;s
    φοιτητης ειναι?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Όχι, δεν χρειάζεται να ζητήσεις από 'μένα συγγνώμη. Γενικά το είπα, για να το προσέξεις αν θεωρείς πως μπορεί να ξεφεύγεις κάπου. Ιδιαίτερα αν, όπως είπες, έχεις και καλή σχέση με το αλκοόλ, που δεν είναι και ο καλύτερος σύμβουλος για τις σχέσεις μας με τους άλλους. Τα παιδιά στην ηλικία σου είναι ανέμελα και αυθόρμητα και έτσι πρέπει να είναι, αρκεί πάντα να υπάρχει κάποιο, ελάχιστο έστω, μέτρο.

    Κατά τα άλλα, συμφωνώ με την xrusaki, η αγάπη μηδενίζει και τη μεγαλύτερη απόσταση!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Εννοειται χρειαζεται λιγο παραπανω σεβασμο οταν μιλαμε σε εναν... θεο χαχαχαχα
    Εσένα θα σε τιμωρήσει ο "Θεός" αργότερα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    εγω τον αλλο μηνα θα κλεισω τα 27..
    δεν ξερω για τα υπολοιπα ατομα βεβαια..ελα μην μασας,η γκουφυ εδω μεσα ειναι γαμω τα ατομα
    ενα κομματι απο το παζλ του φορουμ σαν να λεμε
    λοιπον αφου το ξερεις,σκεψου μηπως παιζει αλλο προσωπο στην μεση,για εμενα 80 τα εκατο ειναι αυτο..και παρτο αποφαση,οτι αυτος ο ανθρωπος δεν ηταν τοσο καλος για τοσο πολυ και δεν αξιζει κοριτσακι μου να σπαταλας την ενεργεια σου-που ειναι σουπερ σε αυτην την ηλικια-για τετοια θεματα
    Last edited by secretly; 18-03-2012 at 18:23.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  10. #25
    ισως να εχεις δικιο,λογω ηλικιας τους βαζεις τοσο ψηλα τους πρωτους σου ερωτες..και οτι και αν κανουν εσυ θα σαι εκει να τους δικαιολογισεις..ισως η δικαιολογια ομως να ειναι πιο πολυ για τον εαυτο μου,να νιωσω εγω καλυτερα και οχι τοσο για εκεινον..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Εσένα θα σε τιμωρήσει ο "Θεός" αργότερα...
    αχαχαχαχαχα!εμενα παντως ο θεος μ'αγαπαει!σημερα μου 'πε κι ολας οτι θα γινω διασημη!!!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    ετσι ειναι κοπελια μου!το θεμα ειναι οτι εχεις καποια ωριμοτητα,δισευρετο αυτο στην ηλικια σου
    και καταλαβαινεις αυτα που σου λεμε εδω λογο πειρας..
    να ξερεις πως ολα στην ζωη συμβαινουν για καποιο σκοπο..ηταν μια εμπειρια..κρατα τις καλες αναμνησεις και παρτο σαν ενα μαθημα για ο,τι επομενο ερθει..να εισαι προσεκτικη
    αλλα για ονομα του θεου,μην αφησεις τον εαυτο σου..εσυ εισαι μπουμπουκακι τωρα,στην ποιο τρυφερη και ομορφη ηλικια
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  13. #28
    ναι ειναι φοιτητης
    αλιμονο δε παρεξηγω κανεναν εδω μεσα ;p
    δε 3ερω βρε χρυσα μου απλα δεν εχω 3ανασυναντησει αγορι μετα απο αυτον τοσο ομορφο ως ανθρωπο οχι ε3ωτερικα,που να πεις ειναι καλο παιδι..γι'αυτο ισως μου χει μεινει πως μονο αυτος ηταν και κανενας αλλος..σαν να εσπασε το καλουπι ενα πραγμα ;p
    ακουγονται γελοια ολα αυτα -.-

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Κοιτα, αυτος τωρα θελει να ειναι ελευθερος επειδη εχει τοσες πολλες καινουργιες ευκαιριες. Σκοπιμα αφησε αυτο που εχετε να πεθανει επειδη ενιωθε σιγουρια πως θα βρει κατι καλυτερο εκει που ειναι και η σχεση σας του ηταν εμποδιο. Χαλαρωσε σε 1μισι χρονο θα εισαι και εσυ σε καποια σχολη και θα εχεις πολλες ευκαιριες

  15. #30
    εχεις δικιο σε ολα αυτα,τα χω σκεφτει εγω..αλλα οταν χανεις καποιον που τον εχεις ως απολυτα δικο σου ανθρωπο νιωθεις μετεωρη,οσο καιρος και αν περασει δεν θα βρεθει καποιος να τον αντικαταστησει τοσο απολυτα..παμτα θα συγκρινεις και θα σκεφτεσαι..τεσπα το θεμα μου δεν ηταν τοσο πολυ αυτος αλλα το ανοι3α ως πιο ευρυ δε 3ερω γιατι πηγε εκει η συζητιση..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Σκέψεις θανάτου-Εφηβική κατάθλιψη;;
    By Eva1995 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 07-09-2011, 04:31
  2. Replies: 16
    Last Post: 22-12-2009, 23:38
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 03:57
  4. Replies: 7
    Last Post: 19-03-2006, 14:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •