Συζήτηση για τον Αλφισμό - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 109 of 109
  1. #106
    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΑΛΜΠΙΝΟΣ
    ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
    επικοιωνείτε με την κυρία Αρτεμις Παττακού

    Αγαπητά μέλη,
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι αναζητούμε ένα αγόρι ηλικίας 6-14 ετών με αλφισμό (αλμπινισμό) για να πρωταγωνιστήσει σε κινηματογραφική ταινία μικρού μήκους με τίτλο “ Η Φάλαινα”. Η ταινία είναι μια συμπαραγωγή του Γαλλικού και Ελληνικού Κέντρο Κινηματογράφου και τα γυρίσματα θα γίνουν τον ερχόμενο Σεπτέμβρη.
    Πρόκειται για μια πολύ τρυφερή και ευαίσθητη ιστορία γύρω απο μια παρέα μικρών αγοριών και μιας φάλαινας που έχει ξεβραστεί στην ακτή.
    Η σκηνοθέτης της ταινίας, Κωνσταντίνα Κοτζαμάνη, έχει αποσπάσει ήδη πολλά βραβεία με τις προηγούμενες δουλειές της σε Διεθνή Φεστιβάλ, καθώς και το βραβείο της Ελληνικής και Ευρωπαικής Ακαδημίας Κινηματογράφου.
    Οποιαδήποτε πληροφορία ή βοήθεια στην αναζήτηση του αγοριού θα είναι για εμάς πολύτιμη!
    Παρακαλούμε μοιραστείτε το και διαδώστε το όπου μπορείτε.
    Casting Coordinator: 'Αρτεμις Παττακού
    +30 6940829015 email: [email protected]

  2. #107
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    Γειά σας...Διάβασα κάτι και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας ή και εσείς μαζί μου!Είμαι πατέρας 2 αγοριών ο ενας 4χρ.και ο άλλος 11μηνών,και τα δύο μου παιδιά είναι αλμπινη.Έχουν άσπρο δέρμα άσπρα μάλια και ροζέ χρώμα ματιών...Αρχικά δεν ήξερα τι είναι ο αλφισμος,αλλά πολύ γρήγορα έμαθα λίγα πράγματα και στην πορεία έμαθα ακόμα περισσότερα όσο μεγαλώνουν τα παιδιά μου.θα ήθελα αν έρθω σε επαφή με κάποιον να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες.

  3. #108
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    Lazar76 δεν ξέρω τι ακριβώς θες να μάθεις αλλά ως κοπέλα που έχω η ίδια αλφισμό μπορώ να σε διαφωτίσω σε πολλά πράγματα.
    Το θέμα είναι τι ακριβώς σε προβληματίζει, ας πούμε το πώς πρέπει να αντιμετωπίσεις τα πράγματα εσύ; ή τα πρακτικά;
    Γενικά δεν είναι κάτι πολύ δύσκολο που πρέπει να σε αγχώνει, ούτε προκαλεί δυσκολίες που δεν έχουν λύσεις ή που δεν ξεπερνιούνται χωρίς ιδιαίτερο κόπο!
    Αρκεί να ξέρεις πως

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Αναζήτηση για να πετύχεις το στόχο σου να φέρεις δηλαδή σε επικοινωνία τους αλφικούς της Ελλάδας υπό ιατρική σκοπιά γιατί δεν δημιουργείται ένα σχετικό site ? γιατί εδώ στο forum ναι μεν το θέμα θα διαβαστεί αλλά με τον καιρό θα χαθεί ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΈΧΩ ΕΝΟΧΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ
    By hippo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-02-2012, 01:09
  2. Σεξουαλικότητα, ερωτισμός και σχέσεις... Ανοιχτή συζήτηση
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 09-06-2011, 21:56
  3. Προς συζήτηση
    By John11 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-03-2010, 00:55
  4. Μια συζητηση για ενα ψυχωτικο επεισοδιο
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 25-06-2008, 22:11

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •