ΜΗΠΩΣ Η ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Τ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΜΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΠΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16

    ΜΗΠΩΣ Η ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Τ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΜΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΠΙΑ

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΤΗ ΜΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΥΤΗ Η ΣΚΕΨΗ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΛΕΓΑ ΜΑ ΠΩΣ ΑΦΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΣΤΟΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΑ?

    ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 2ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 6ΜΗΝΟ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ, ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.
    ΕΓΩ 27 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ 23.

    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 5ΜΗΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΡΗΚΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ, ΟΠΟΤΕ ΕΥΛΟΓΑ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΥΘΜΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.
    ΕΓΩ, ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΒΡΑΔΥ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ 4ΜΗΝΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ (ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΕΞ).......
    ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΡΟΛΟ!
    ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ....ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΩ ΚΑΠΟΙΟΝ.
    ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ?
    ΄΄ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠΑΥΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΘΗΤΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΟΘΗΤΗ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΠΙΑ
    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΩ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ....

    ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ (ΠΟΛΥ)ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ... ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΗΠΩΣ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ (ΚΟΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ).

    ΑΥΤΑ...! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

    (Α!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΩ ΑΦΕΘΕΙ! ΧΧΧΧΧ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,003
    Ετσι οπως θα λες εγω νμζ πως σε θελει. Δοκιμασε να τον ξυπνας την νυχτα η νωρις το πρωι, στον υπνο του δεν θα μπορει να σου πει οχι. Μπορεις να τον αποπλανησεις στον υπνο του πολυ ευκολα χαχαχαχα το εκανα συχνα αυτο το κολπο ;)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κοριτσι μου κριση εχουμε οικονομικη, τοσα ζευγαρια παρουσιαζουν πλεον προβλημα σεξουαλικο, αφου η κοινωνια οδευει και στη πουστοποιηση. και εσεις οι κοπελες δεν επιλεγεται σωστα, ειναι δυνατον να πας με 23χρονο ενω εισαι 27 ? το παλικαρακι παλι καλα να λεμε που βρηκε δουλεια και ξεσκιζεται, αλλα ετσι οπως μας εχουν κανει δε ζουμε ανθρωπινα. οποτε και ενω μπορει να θελει, δυστυχως η κουραση δεν τον αφηνει. αν με τον καιρο φτιαχτει αλλιως αυτο το προγραμμα που δημιουργησατε, κατι μπορει να γινει. διαφορετικα δεν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μπορει απλα να ψιλοβαριεται γιατι δεν δοκιμαζετε κατι καινουργιο?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    καλησπερα και απο εμενα εγω νομιζω λογικο ειναι γιατι εχει μπει σε καπους ρυθμους που δεν ειχε οταν ηταν ανεργος
    τωρα εχει αρχισει και σκεφτεται την δουλεια πιο πολυ αλλα και την σχολη που λες οποτε λογικο ειναι να ειναι κουρασμενος η και με πολλα αγχει που εχουμε πολυ
    το προβλημα θα ηταν εαν το κανατε μια φορα τον μηνα και οχι απο εκει που το κανατε καθε μερα να το κανετε τωρα μονο σκ
    ισως εχω λαθος αλλα ετσι το βλεπω
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    καλη μου τι περιμενεσ μετα απο δυομιση χρονια να σε κυνηγαει οπωσ στην αρχη εχεισακουσει για τη φυσιολογικη φθορα στισ σχεσεισ κ πολυ καρατησε το δικο σασ ενα με εναμιση χρονο κραταει συνηθωσ κι αυτο που περνασ δεν ειναι καν φθορα ειναι φυσιολογικοτατο εχω κ μια θεωρια που λεει οτι ειμαστε σε διαφορετικεσ φασεισ οι αντρεσ αρχιζουμε τα δινουμε ολα κ μετα χαλαρωνουμε ενω οι γυναικεσ αρχιζουν με λιγα κ σιγα σιγα δινουν περισσοτερα καπωσ ετσι παει κ το δικο σου κοννε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    μαρακι δε καταλαβενω γιατι εχεις προβληματιστει.απο τη στιγμη που ο συντροφος σου πλεον δουλευει ολη μερα δε μπορεις να εχεις τις ιδιες απαιτησεις απο εκεινον.και εμεις τωρα 3 μηνες που συζουμε,μια φορα την εβδομαδα και αμα!τον βλεπω 3-4 ωρες τη μερα.ομολογω πως μετανιωνω που συζησαμε και τον προτειμω οπως ειμασταν πριν.δυστιχως πρεπει να κανεις υπομονη,και να περιμενεις το σ/κ.μεχρι ποτε θα πρεπει να κανεις υπομονη ειναι κατι που το ψαχνω ακομα :-/

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    hahahhaah!!!seuxaristw kalh mou!to kanw ennoeitai alla to thema einai h dikh toy proseggish!kai oxi mono h dikh mou....
    (ase pou ton teleutaio kairo k autos me xypnaei ekei p koimamai kai merikes fores nevriazw....den einai mono h praxh alla kai h diarkeia...)
    zhtaw polla e?

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    oxi agaphte pad apla htan apotomo kai logiko einai na mou dhmiourghthun amfivolies.mia gynaika thelei na noiwthei pothhth akomh kai orexh na mhn exeis deikse ths oti thn thes k as mhn thn p....
    eeeeeeeem to exw katalavei oti ta dinete ola sthn arxh!!!!!auto lew!!!! ante ta lew se sena p mporw!!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    etsi akrivws aisthanomai san kai sena! einai k emena kati poy akomh den to xerw an tha eprepe na mh meinume mazi i oxi...
    apthn allh evitaki tha yphrxe h gkrinia... oti den vlepeis ton allon
    ypomonh loipon!
    oi antres thewrw pws den skeftonati opws emeis....ama tous erthei tous hrthe enw emeis to vlepoume pio synaisthhmatika swsta?
    thanks kalh m gia ton xrono sou!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    den thewrw oti paizei rolo h hlikia (keno)
    htan to mono p de dhmiourghse provlhma.symfwnw pws h katastash mas exei kanei etsi apthn allh mou einai dyskolo na symvivastw......

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    panta prospathw na ikanopoiw kai ta dika toy thelw opote dyskola na exei varethei na mhn exei antoxes nai to dexomai alla mou einai dyskolo na symvivastw :-(

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by maraki1000 View Post
    den thewrw oti paizei rolo h hlikia (keno)
    htan to mono p de dhmiourghse provlhma.symfwnw pws h katastash mas exei kanei etsi apthn allh mou einai dyskolo na symvivastw......
    υποθετικα οι μικροτερες ηλικιες εχουν περισσοτερες καβλες. αλλα λογικα λογο δουλειας και σχολης και να εχει καταπιεζεται. αφου η κριση μας εχει κανει τεραστια ζημια παντου, και στις σχεσεις ακομα περισσοτερο. τοσοι ανθρωποι σαπιζουν μονοι, αλλοι παλι που εχουν συντροφο εχουν σεξουαλικα προβληματα σαν το δικο σου. μαλλον θα επρεπε να δωσουμε περισσοτερη σημασια στην ανθρωπια κι οσα μας ικανοποιουν, παρα στον εγωισμο, το καριεριλικι και το χρημα. ομως πλεον δε τα βγαζουμε αλλιως περα. δε ξερω τι αλλο να σου προτεινω, δε το λες και κανονικη σχεση παντως να βλεπεστε μονο βραδυ για υπνο. αν σου ειναι δυσκολο να συμβιβαστεις τοτε γυρνα το σε ελευθερη σχεση και διασκεδασε το με αλλους. διαφορετικα κανε υπομονη μηπως και φτιαξουν τα πραγματα αργοτερα, οταν τελειωσει η σχολη κι εχει πιο πολυ χρονο (μονο που τοτε παιζει να λες οτι ειναι μεγαλος και δεν εχει ορεξη λογο ηλικιας, λολ).

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    δεν νομιζω οτι εχει βαρεθει απλα ισως περναει σε αλλη φαση της ζωης του τωρα και ισως μεχρι να ισορροπησει να θελει λιγο χρονο παραπανω
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Μήπως φταίει η συγκατοίκηση; Οι άντρες νιώθουν ότι χάνουν λίγο την ελευθερία τους και ότι έρχονται ευθύνες.
    Από την άλλη ο άντρας όταν το έχει στο πιάτο κάπου χάνει και το αίσθημα του κυνηγού και βαραίνει.
    Κατ΄εμέ είναι απολύτως φυσιολογικά όσα αναφέρεις για τη συμπεριφορά του φίλου σου. Όχι ότι κάνεις κάποιος από τους δυο σας λάθος.
    Καλό θα είναι στις σχέσεις να υπάρχει μία ανεξαρτησία, δηλ και τα δύο μέρη να έχουν χρόνο για τον εαυτό τους,
    να μπορούν να βγαίνουν που και που με τις παρέες τους ξεχωριστά και να μην υπάρχουν ζήλιες και γκρίνια γιατί η τελευταία
    σκοτώνει κάθε καλή πρόθεση από το μέρος που την εισπράττει.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 21:14
  2. δυσκολεύομαι να διαχειριστώ τον ΙΔΨ του συντρόφου μου
    By agapimeg in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-09-2011, 16:39
  3. Μειωμένη οξυδέρκεια
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 29
    Last Post: 07-03-2011, 19:26
  4. καταθλιψη συντροφου
    By eva1985 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 05-01-2011, 16:10
  5. δύσκολη προσέγγιση
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-08-2009, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •