Διαρκής ατυχία στον έρωτα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 100
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Επίσης κύριε δικαστά που μου γράφετε "Τώρα μόλις διάβαζα το θέμα σου και θυμήθηκα κάτι δικά μου. Καταλαβαίνω την πρώτη σου κοπέλα απόλυτα", μάθετε οτι πριν βγείτε στην έδρα και απαγγείλετε κατηγορητήριο, όποιος παίρνει θέση απέναντι σε ένα ζήτημα πρέπει πάνω απ όλα να είναι ουδέτερος και ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ ωστε να σκέφτεται αντικειμενικά. Και οχι να βγάζει απωθημένα απο δικές του σχέσεις.

    Για τα υπόλοιπα τι να σχολιάσω... με βάση τα πιστεύω σου εαν κάποιος έκανε κάποια λάθη στα 18 του, τοτε πρέπει ασφαλώς να του κόψουμε κεφάλι (κι εδω που τα λέμε ρε πστη μου μονο εγω εκανα? εχε χάρη που δεν γουστάρω να κάθομαι να γράφω τα λαθη και της άλλης πλευράς την οποία "καταλαβαίνεις απόλυτα").

    Καμια άλλη να εκφράσει αγανάκτηση επειδή σκέφτηκε τιποτα δικά της υπάρχει? Ελεύθερα, βγάλτε χολή παιδιά.
    Forbidden dreams

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Καλά εγώ είπα πως εκνευρίστηκα με αυτά που διάβασα αλλα κι εσύ μπαρούτι έγινες αδερφάκι μου! Chill !!

    Δεν βγάζω κανένα απωθημένο, επειδή πολύ απλά δεν έχω. Αντίθετα οι δικές σου επιλογές, σου έχουν δημιουργήσει αρκετά απωθημένα. Και ξέρεις, όσοι έχουν απωθημένα, είναι οι πιο επικίνδυνοι άνθρωποι. Πρόσεξέ το αυτό αν έχεις σκοπό κάποια στιγμή στη ζωή σου να κάνεις οικογένεια. Μπαι!

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Καλά εγώ είπα πως εκνευρίστηκα με αυτά που διάβασα αλλα κι εσύ μπαρούτι έγινες αδερφάκι μου! Chill !!

    Δεν βγάζω κανένα απωθημένο, επειδή πολύ απλά δεν έχω.
    Κι όμως κοπελιά βγάζεις απωθημένα, αν δεν έβγαζες δεν θα εκνευριζόσουν. Και τα απωθημένα απο την πλευρά σου τα διέκρινα στο ΠΜ κυρίως. Μπορει να μην το καταλαβαίνεις, αλλα ο εκνευρισμός που έβγαλες πάνω μου και το επιπόλαιο δικαστήριο ήταν αυτά που με έκαναν μπαρούτι όπως γράφεις. Απλά σου επέστρεψα ότι μου έστειλες.

    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Αντίθετα οι δικές σου επιλογές, σου έχουν δημιουργήσει αρκετά απωθημένα. Και ξέρεις, όσοι έχουν απωθημένα, είναι οι πιο επικίνδυνοι άνθρωποι. Πρόσεξέ το αυτό αν έχεις σκοπό κάποια στιγμή στη ζωή σου να κάνεις οικογένεια. Μπαι!
    Απο την πλευρα μου προσπαθώ να ΜΗΝ διατηρώ απωθημένα. Και ξέρεις πως? Επιστρέφω άμεσα οτι μου δίνουν. Αγάπη μου δίνουν? Αγάπη επιστρέφω. Ρουκέτες μου στέλνουν? Ρουκέτες επιστρέφω και μάλιστα άμεσα, με αποδέκτη τον αποστολέα. Και ουτω καθ εξής. Ο κανόνας είναι οτι όσο τα κρατάς μέσα σου, τόσο θα τα κουβαλάς και θα σε τρώνε. Είτε είναι απωθημένα, είτε τύψεις, είτε λάθη.

    Στο φινάλε της γραφής, πάντα προσπαθώ να είμαι σωστός, δίκαιος και αντικειμενικός απέναντι στο καθετί, και να διατηρώ ισορροπίες. Αλλα αυτό ρε συ, δεν σημαίνει οτι θα κάθομαι να τρώω και χαστούκια αδιαμαρτύρητα.
    Forbidden dreams

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Μα και στο πμ, τα ίδια που έγραψα κι εδώ πάνω κάτω σου είπα.

    Τέλος πάντων, ας μην το συνεχίσουμε.

    Σκέψου λίγο όμως κι εσύ και διάβασε σαν τρίτος λίγο αυτά που γράφεις. Σίγουρα απο πίσω υπάρχουν ολόκληρες ιστορίες που δεν μπορείς να πείς, αλλα κι εγώ δεν μπορώ να τις φανταστώ. Ίσως είναι και λίγο ο τρόπος που τα λές που προκαλεί.

    Σε γενικές γραμμές πάντως, πιστεύω πως ισχύει αυτό που λένε πως ο χαρακτήρας κάποιου φαίνεται στον χωρισμό.

    Αυτά.

    Σου εύχομαι καλή.. Τύχη απο δω κι εμπρός ;)))

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Σκέψου λίγο όμως κι εσύ και διάβασε σαν τρίτος λίγο αυτά που γράφεις. Σίγουρα απο πίσω υπάρχουν ολόκληρες ιστορίες που δεν μπορείς να πείς, αλλα κι εγώ δεν μπορώ να τις φανταστώ. Ίσως είναι και λίγο ο τρόπος που τα λές που προκαλεί.
    Ναι καταλαβαίνω τι λες. Αλλα πολλές φορές αισθάνομαι πολύ αδικία με κατι άσχετα που διαβάζω και γι αυτό και βγάζω εκνευρισμό. Και εαν διάβασες έγραψα κάπου πιο πριν στο νήμα οτι ήταν λάθος να κάθομαι να γράφω τέτοια θέματα απέναντι σε αγνωστους, γιατι συνεχώς μπαίνω σε διαδικασία απολογίας απέναντι σε σενάρια κτλ και επίσης λείπουν πολλά κενά.

    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Σε γενικές γραμμές πάντως, πιστεύω πως ισχύει αυτό που λένε πως ο χαρακτήρας κάποιου φαίνεται στον χωρισμό.
    Δεν το ξέρω, αλλα άμα ισχύει αυτό τοτε ο χαρακτηρισμός τέρας μπροστά στο πρόσωπο που ψιλοταυτίστηκες (νταξει, κατα μια έννοια) στην αρχή και "καταλαβαίνεις απόλυτα" είναι πολύ λίγος. Δεν το γράφω για να την μειώσω -χεστηκα-, απλα ακολουθώντας αυτό που έγραψες (το οποίο σε ευχαριστώ που το έγραψες).

    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Αυτά.

    Σου εύχομαι καλή.. Τύχη απο δω κι εμπρός
    Θενκς, κι εγω επίσης
    Forbidden dreams

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Δεν ταυτίστηκα μαζί της αλλα οκ.

  7. #67
    Καλησπέρα στην παρέα και απο μένα. Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα λεγόμενα του φίλου YannisCrete καθώς αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα όσον αφορά την ατυχία στον ερωτικό τομέα. Όσο για εμένα, είμαι νορμάλ άντρας 29 ετών, μια χαρά εξωτερική εμφάνιση, χαρακτήρα, κοινωνική συμπεριφορά, κλπ. Για τις δε σχέσεις μου, η τελευταία μου άλλα και η πρώτη σχέση ήταν τον Σεπτέμβριο του 2005 η οποία διάρκησε μόλις 1 εβδομάδα. Έκτοτε, δεν είχα καμία άλλη σχέση. Βέβαια, έχω βγει με κοπέλες στο ενδιάμεσο διάστημα, άλλα μέχρι εκεί. Και μη φαντανταστείτε ότι ήταν και πολλές. Δηλαδή, με την τελευταία κοπέλα που βγήκα ήταν τον Αύγουστο του 2014, και η προηγούμενη τον Σεπτέμβριο του 2010, και πιο πριν, τον Οκτώβριο του 2008. Περίφημα!:rolleyes: Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πλούσιο κύκλο γνωριμιών, ούτε φίλες γυναίκες. Οπότε καταλαβαίνετε... Εννοείται ότι κι εγώ δεν το προνόμιο επιλογής κοπέλας, όπως αποδείχθηκε. Δεν μπορώ να πω ότι έχω και τα υψηλά στάνταρντ. Τώρα, γιατί ατυχία. Επειδή κάθε φορά που γνωρίζω νέα κοπέλα, κάτι στραβό γίνεται και ανατρέπεται όλη η κατάσταση. Δε λέω, έχω βγει και σε ραντεβού και δεν άρεσα εγώ στην άλλη. Φυσικά. Το παραδέχομαι. Άλλα όλες οι αποτυχίες μου δεν έγιναν επειδή δεν άρεσα. Άντε νά'ναι κάνα 10% αυτό. Το υπόλοιπο ποσοστό είναι γκαντεμιά. Όλη αυτή η ιστορία μου έχει ρίξει την αυτοεκτίμηση απ'τη μία, και απ'την άλλη κυρίως έχω μείνει υπερβολικά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πίσω για την ηλικία μου σ'αυτόν τον τομέα. Η χαμηλή αυτοεκτίμιση μου είναι αποτελέσμα αυτού και δε μ'ενοχλεί τόσο το αποτέλεσμα αυτό όσο τα αίτια και το γεγονός ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να το αλλάξω. Με ξεπερνάει. Γενικώς, αντιμετωπίζω πάρα πολλά προβλήματα σ'αυτόν τον τομέα που θα ειπωθούν και παρακάτω. Ερώτηση. Επηρεάζεται το βλέμμα ενός ανθρώπου απ'αυτό; Ευχαριστώ για την ανάγνωση.

  8. #68
    Καλησπέρα Γιάννη!
    Συνήθως επιλέγεις πράματα για την ζωή σου τα οποία δεν τα θέλεις εξ'ολοκλήρου αλλά τα ακολουθείς επειδή φοβάσαι πως θα ήταν αν δεν είχες ούτε αυτά!
    Αυτό στην περίπτωση κάποιου, του οποίου η ζωή είναι τελείως κενή και δεν έχει τρόπους και λύσεις για τα προβλήματα του, είναι μονόδρομος για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει πολυτέλεια επιλογής ή χρόνου. Η άλλη η περίπτωση είναι να επιλέγεις εσύ τι θέλεις να κάνεις και όποτε θες. Να κάνεις αυτό που πραγματικά αγαπάς και να ακολουθείς την επιθυμία σου! Το αντίθετο δηλαδή από αυτό που έκανες τότε..
    Εσύ ξέρεις καλύτερα σε ποια περίπτωση ανήκεις. Και εσύ επίσης ποιόν τρόπο θα ακολουθήσεις. Δηλαδή τι πιστεύεις ότι έκανες/κάνεις?
    Η ουσία όμως είναι ότι έκανες κάποιες σχέσεις και αφιέρωσες χρόνο από την ζωή σου με υποτιθέμενο σκοπό την δική σου ικανοποίηση που όμως δεν φαίνεται να σε βοήθησαν αρκετά. Σίγουρα κάθε τι στην ζωή μετράει σαν εμπειρία και μόνο αλλά καλό θα ήταν να κυνηγάς αυτό που θέλεις να κάνεις να σε ευχαριστεί και να σε γεμίζει! Εάν λοιπόν όλα αυτά δεν μείνανε στο μυαλό σου ως κάτι όμορφο τότε άλλαξε πορεία και στόχευε ψηλότερα και με μεγαλύτερη προσπάθεια. Η τύχη και η ατυχία είναι κάτι που δυστυχώς η ευτυχώς συμβαίνει! Δεν πρόκειται να το αλλάξουμε αυτό οπότε παίρνουμε την κατάσταση στα χέρια μας και προχωράμε. Όσο το σκέφτεσαι και διστάζεις τόσο χειρότερα είναι, άσε την τύχη να έρθει μόνη της και πίστεψε με θα έρθει κάποια στιγμή που θα την χρειάζεσαι και θα είναι η κατάλληλη ώρα!
    Όλα εξαρτώνται από εσένα και πίστεψε με τίποτα δεν είναι αδύνατο!

  9. #69
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Επηρεάζεται το βλέμμα ενός ανθρώπου απ'αυτό;
    Για να είμαι πιο σαφής, εννοώ άμα κάποιος είναι μόνος του για πολλά χρόνια, φαίνεται στο βλέμμα του, σε σημείο που να απωθεί γυναίκες που κοιτάζει; Έχω λόγο που το ρωτάω αυτό.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Καλησπέρα στην παρέα και απο μένα. Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα λεγόμενα του φίλου YannisCrete καθώς αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα όσον αφορά την ατυχία στον ερωτικό τομέα. Όσο για εμένα, είμαι νορμάλ άντρας 29 ετών, μια χαρά εξωτερική εμφάνιση, χαρακτήρα, κοινωνική συμπεριφορά, κλπ. Για τις δε σχέσεις μου, η τελευταία μου άλλα και η πρώτη σχέση ήταν τον Σεπτέμβριο του 2005 η οποία διάρκησε μόλις 1 εβδομάδα. Έκτοτε, δεν είχα καμία άλλη σχέση. Βέβαια, έχω βγει με κοπέλες στο ενδιάμεσο διάστημα, άλλα μέχρι εκεί. Και μη φαντανταστείτε ότι ήταν και πολλές. Δηλαδή, με την τελευταία κοπέλα που βγήκα ήταν τον Αύγουστο του 2014, και η προηγούμενη τον Σεπτέμβριο του 2010, και πιο πριν, τον Οκτώβριο του 2008. Περίφημα!:rolleyes: Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πλούσιο κύκλο γνωριμιών, ούτε φίλες γυναίκες. Οπότε καταλαβαίνετε... Εννοείται ότι κι εγώ δεν το προνόμιο επιλογής κοπέλας, όπως αποδείχθηκε. Δεν μπορώ να πω ότι έχω και τα υψηλά στάνταρντ. Τώρα, γιατί ατυχία. Επειδή κάθε φορά που γνωρίζω νέα κοπέλα, κάτι στραβό γίνεται και ανατρέπεται όλη η κατάσταση. Δε λέω, έχω βγει και σε ραντεβού και δεν άρεσα εγώ στην άλλη. Φυσικά. Το παραδέχομαι. Άλλα όλες οι αποτυχίες μου δεν έγιναν επειδή δεν άρεσα. Άντε νά'ναι κάνα 10% αυτό. Το υπόλοιπο ποσοστό είναι γκαντεμιά. Όλη αυτή η ιστορία μου έχει ρίξει την αυτοεκτίμηση απ'τη μία, και απ'την άλλη κυρίως έχω μείνει υπερβολικά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πίσω για την ηλικία μου σ'αυτόν τον τομέα. Η χαμηλή αυτοεκτίμιση μου είναι αποτελέσμα αυτού και δε μ'ενοχλεί τόσο το αποτέλεσμα αυτό όσο τα αίτια και το γεγονός ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να το αλλάξω. Με ξεπερνάει. Γενικώς, αντιμετωπίζω πάρα πολλά προβλήματα σ'αυτόν τον τομέα που θα ειπωθούν και παρακάτω. Ερώτηση. Επηρεάζεται το βλέμμα ενός ανθρώπου απ'αυτό; Ευχαριστώ για την ανάγνωση.
    πηγαινε με μερικες πορνες πρωτα και μετα τα βλεπεις και τα αλλα.αυτο που προεχει αυτη τη στιγμη ειναι η αποκτηση σεξουαλικων εμπειριων.

  11. #71
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Για να είμαι πιο σαφής, εννοώ άμα κάποιος είναι μόνος του για πολλά χρόνια, φαίνεται στο βλέμμα του, σε σημείο που να απωθεί γυναίκες που κοιτάζει; Έχω λόγο που το ρωτάω αυτό.
    Ρε αδερφέ, εξαρτάται από το πόσο σε έχει επηρεάσει αυτή η κατάσταση για να σου βγαίνει και στην γενική σου εικόνα. Εσύ το ξέρεις αυτό, κατάλαβες?

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Για να είμαι πιο σαφής, εννοώ άμα κάποιος είναι μόνος του για πολλά χρόνια, φαίνεται στο βλέμμα του, σε σημείο που να απωθεί γυναίκες που κοιτάζει; Έχω λόγο που το ρωτάω αυτό.
    εμ, οχι??
    εκτος κι αν απο την πολη αποχη οι κ@υλες εχουν χτυπησει κοκκινο και συμπεριφερεσαι σαν λιγουρης απεναντι στα θηλυκα.
    αλλιως οχι δεν νομιζω πως αυτο που λες εχει καποια λογικη.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  13. #73
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    εμ, οχι??
    εκτος κι αν απο την πολη αποχη οι κ@υλες εχουν χτυπησει κοκκινο και συμπεριφερεσαι σαν λιγουρης απεναντι στα θηλυκα.
    αλλιως οχι δεν νομιζω πως αυτο που λες εχει καποια λογικη.
    Μα αυτό είναι το το θέμα. Ότι δεν κάνω τίποτα απολύτως και δέχομαι τέτοια απαξιωτική συμπεριφορά. Δηλαδή, βλέπω μια περαστική που μου αρέσει και αλλάζει κατεύθυνση το βλέμμα της και όταν την περάσω, αποκαθιστά το βλέμμα της. Μου συμπεριφέρεται λες και είμαι λεπρός η δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο! Ούτε της την πέφτω, ούτε της μιλάω, ούτε μάτι κλείνω, τίποτα λέμε. Να πω ότι έκανα τίποτα απ'όλα αυτά τα παραπάνω, τότε καλά να πάθω, τά'θελα και τά'παθα! Ουδέτερος παραμένω. Και δεν έγινε 1-2 φορές. Γίνεται σχεδόν συνέχεια. Δεν μπορώ να καταλάβω! Δεν τα επινοώ αυτά, ούτε βλέπω φαντάσματα. Ξέρω τι βλέπω. Μιλάω πάρα πολύ σοβαρά. Μού'χει διαλύσει την ψυχολογία αυτό.

  14. #74
    Quote Originally Posted by Interferon View Post
    Ρε αδερφέ, εξαρτάται από το πόσο σε έχει επηρεάσει αυτή η κατάσταση για να σου βγαίνει και στην γενική σου εικόνα. Εσύ το ξέρεις αυτό, κατάλαβες?
    Εκεί που μ'έχει επηρεάσει είναι στην πτώση της ψυχολογίας. Άλλα και πάλι, δικαιολογείται κάτι τέτοιο;

  15. #75
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Εκεί που μ'έχει επηρεάσει είναι στην πτώση της ψυχολογίας. Άλλα και πάλι, δικαιολογείται κάτι τέτοιο;
    Κοίτα να δεις είναι ίσως είναι ένα η περισσότερα πράματα μαζί που ευθύνονται για αυτή την κατάσταση. Δηλαδή εσύ είχες μία κακή περίοδο, την προσδιόρισες ως κάτι ξεκάθαρο και σίγουρο που πρόκειται να εδραιωθεί στην ζωή σου ενώ δεν είναι αλήθεια. Για διάφορους λόγους, είτε ήταν ατυχία είτε ήταν απειρία είτε ήταν αμέλεια στην προσωπική εμφάνιση. Στην συνέχεια όλο αυτό σου μείωσε την όρεξη, διάθεση και αυτοπεποίθηση με αποτέλεσμα την παραμόρφωση της εικόνας σου σε κάποιες από τις συναναστροφές σου. Επίσης λες ότι "κοίταξες" κάποιες κοπέλες στον δρόμο και αυτές δεν ασχολήθηκαν μαζί σου ενώ δεν σκέφτεσαι πρώτα πως πολλοί μπορεί να σε κοιτάνε στον δρόμο και εσύ να μην δίνεις σημασία ή να μην έχεις καταλάβει κάτι και απλά επειδή κοιτάς αλλού, εκεί που σου αρέσει περισσότερο. Το θέμα είναι να τα βάλεις κάτω και να πεις ξεκάθαρα στον εαυτό σου τι πιστεύεις ότι φταίει. Ουσιαστικά ξεκινάς με την εμφάνιση και εξαντλύεις κάθε πιθανότητα σε αυτό το κομμάτι. Δηλαδή να είσαι ντυμένος όμορφα και ωραία, το ίδιο και για την γενική εικόνα σου γενικότερα. Έπειτα κοιτάς τι συμβαίνει μέσα σου και τι μπορεί ή πιστεύεις ότι κάνεις λάθος. Δεν είναι κάτι που το βρίσκεις σε 5 λεπτά αλλά εάν καθίσεις και ασχοληθείς με τον εαυτό σου και παρατηρήσεις συμπεριφορές και καταστάσεις τότε θα είσαι σε θέση να κρίνεις κάποια πράματα. Άσε που θα αποκτήσεις εμπειρία τέτοια η οποία θα σου επιτρέπει να αναγνωρίζεις και να αντιλαμβάνεσαι καταστάσεις στην ζωή σου που ούτε καν θα φανταζόσουν πως μπορείς να κάνεις. Συγκεκριμένα η δεύτερη παράμετρος είναι το θέμα χαρακτήρα όπως σου είπα. Δηλαδή να δεις τι κάνεις λάθος και πως μπορείς αυτό να το διορθώσεις ή ακόμη και να το βελτιώσεις. Η συμπεριφορά, η γλώσσα του σώματος και η σπιρτάδα είναι αυτά που παίζουν ρόλο και είναι τα σημαντικότερα. Εάν βρεις αυτά τότε έχεις "κερδίσει".
    Ελπίζω να σε βοήθησα!
    Interferon

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Similar Threads

  1. Κρίσεις πανικού, άγχος και διαρκής φόβος...
    By Giannis_Athina in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 14
    Last Post: 03-04-2015, 05:52
  2. ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ
    By christina135 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 22-10-2011, 11:42
  3. περι έρωτα
    By baggelio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 48
    Last Post: 23-03-2010, 01:01
  4. Το ψέμα του έρωτα
    By Νικήτας in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 24-05-2009, 10:20
  5. υποτροπίασε από έρωτα?
    By syntrofia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-2008, 12:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •