Σύνδρομο χρόνιας μαλακίας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 102
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30

    Σύνδρομο χρόνιας μαλακίας

    Οκ παιδιά,ο τίτλος ειναι αστείος,δεν ήξερα τί να βάλω.Λοιπόν,το θέμα ειναι το εξής,με έπιασε τον τελευταιο καιρο μια κρισης ηλικίας,είμαι 22 ετών και σκεφτομουν που πάω στη ζωή μου,τι κάνω κτλ.Μεταξυ άλλων,συνηδειτοποίησα και κάτι που το αγνοούσα ή μαλλον ήταν κάπου πίσω στο μυαλο μου όλα αυτα τα χρόνια και δεν του έδωσα ποτε ιδιαίτερη σημασία και δεν είναι άλλο απο το ότι συνηδειτοποίησα ότι δεν έχω αγγίξει ποτέ γυναίκα,ούτε χείλια,ούτε βυζάκια ούτε τίποτα παραπέρα.Συνειδητοποίησα ότι συμπλήρωσα 11 χρόνια μαλακίας :D .Δεν ξέρω ρε παιδια,όταν ήμουν μικρος σκεφτόμουν οτι κάποτε θα βρω γυναικα μωρέ,δηλαδη έλεγα νταξει στο μελλον,μην βιάζεσαι,αλλά το θέμα ειναι ότι τα χρόνια περασαν απιστευτα γρηγορα και ειμαι πλεον 22 ετών.Δεν ξέρω πως το ξέχασα εντελως αυτο,θέλω να πω,πάντα ήθελα γυναίκα ρε παιδι μου αλλά όταν ειχα καυλες αυνανιζόμουν ή έπαιζα με sexdoll και όταν τελείωνα μου έφευγε,δεν το σκεφτομουν πλεον,δηλαδη πλεον η σεξουαλικοτητα ήταν και ειναι ακομα κατι σαν ρουτινα,μου σηκωνεται,τον παιζω και τελειωσε.Το θεμα ειναι οτι ποτε δεν καθισα να το σκεφτω έτσι,μόλις συνειδητοποίησα αυτο το πράγμα.Και ρωτώ το εξής,πώς γινεται να βρώ γυναίκα???Δεν έχω επαφές με κόσμο,τώρα τι κανω? :confused:

  2. #2
    εισαι πολυ μικρος.. να αποκτησεις επαφες με κοσμο λοιπον! παρεες, να βγαινεις και η γυναικα θα ερθει απο μονη της.. δεν εχεις ουτε ενα φιλο? με τι ασχολεισαι δηλαδη?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30
    ούτε έναν,μα τι σχέση έχουν οι φίλοι?Εγω γυναίκα θέλω!!!Λεγοντας με τι ασχολεισαι,εννοεις δουλεια & σπουδες?Φοιτητής είμαι,έχασα επαφή και με τα ήδη λιγα άτομα που ειχα επαφη στη σχολή μια και τα πραματα δεν πανε καλα με τις σπουδες μου,οπότε πλεον δεν βλέπω ούτε έναν άνθρωπο...

  4. #4
    πρεπει να γινεις κοινωνικος εννοω... αν εχεις παρεες και φιλους θα βγαινεις εξω θα γνωρισεις κοσμο και θα ερθει και η γυναικα!! με το να μενεις κλεισμενος μεσα χωρις επαφες με κανεναν πιστεψε με δεν προκειται η γυναικα να ερθει ουρανοκατεβατη να σου χτυπησει την πορτα!!! επιπλεον και να βρεις μια γυναικα τωρα ετσι οπως ειναι η ζωη σου (επιτρεψε μου χωρις να ξερω πολλα να την χαρακτηρισω καπως αδεια) νομιζεις οτι θα κατσει διπλα σου για πολυ? εσυ δεν θα εχεις με κατι αλλο να ασχοληθεις και θα πεσεις επανω της με τα μουτρα και θα την πνιξεις!! πρεπει να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου... τωρα αν εσυ το μονο που θες ειναι σεξ με μια γυναικα αντι για κουκλα και δεν σε νοιαζει να αλλαξεις τιποτα αλλοσ τη ζωη σου, ε τι να σου πω, πηγαινε σε ενα studio!! :/

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30
    Tι εννοεις άδεια ρε κολοκυθάκι?Επειδη δεν εχω φιλους ειναι άδεια?Δηλαδη η κοπέλα ΓΙΑ τους φίλους μου θα ειναι μαζι μου?Άδεια δεν ειναι,ασχολουμαι με πολλα πραγματα αλλα μόνος.Και δεν νομιζω οτι ειναι κακο να πεσω με τα μουτρα πανω της,αυτο θέλω,και να κανουμε σεξ καθημερινα αλλα και να κανουμε πολλα πραγματα μαζι φυσικα.Δεν θελω απλα σεξ,θέλω να έχω γυναικεία φροντίδα πλαι μου,ένα γυναικειο σώμα,μια γυναικεια φωνή να μου μιλά.
    Όταν λες στουντιο,τι εννοεις,μπουρδέλο???Αν εννοεις αυτο,με τιποτα,σιγα μην κανω σεξ με μια γυναικα που με το ζορι θα το κανει μαζι μου για τα λεφτά,τι να το κανω αυτο?Αυτο ειναι σαν βιασμος,όχι ευχαριστώ.
    Εσεις δηλαδη πως βρισκετε συντροφους?ειτε αποκλειστικα σεξουαλικους είτε κάτι περισσότερο??

  6. #6
    η μοναξια ομως δεν ειναι λιγο ασχημη καποιες φορες? εσυ δε νιωθεις την αναγκη ποτε να βγεις για ποτο με αντροπαρεα, να μαλκιστεις, να κανεις χαβαλε να φλερταρεις? στη ζωη χρειαζομαστε λιγο απο ολα..και φιλους και συντροφο κλπ κλπ... θες να ερωτευτεις και το καταλαβαινω αλλα δυστυχως αυτα δεν ερχονται κατα παραγγελια... εχεις παραμελησει λιγο τη προσωπικη σου ζωη και απο εκει πρεπει να ξεκινησεις. να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου φυσικα και δεν θα ερθει η κοπελα για τους φιλους σου αλλα πως θα διευρυνεις τον κυκλο σου και πως θα κανεις γνωριμιες αν δεν εχεις παρεες? το που βρισκει ο καθε αλλος συντροφο ειναι ασχετο, κανεις δεν τον παραγγελνει ολα τυχαινουν!! ψαξε στο κινητο σου παιδια που συνηθιζες να κανεις παρεα και κανονισε να πας για ενα καφε η σε καποιο party μπες στα πραγματα σιγα σιγα και θα δεις πως θα νιωσεις πολυ καλυτερα ο ιδιος κ αυτο θα το εκπεμπεις και θα ερθει κ η κοπελα καποια στιγμη!! ;)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    τι ειναι το sexdoll???? συγγνωμη αλλα ειμαι λιγο βλαχος
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  8. #8
    Quote Originally Posted by glafkos View Post
    τι ειναι το sexdoll???? συγγνωμη αλλα ειμαι λιγο βλαχος
    απ'οτι καταλαβα οι φουσκωτες κουκλες

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by koloku8aki View Post
    η μοναξια ομως δεν ειναι λιγο ασχημη καποιες φορες? εσυ δε νιωθεις την αναγκη ποτε να βγεις για ποτο με αντροπαρεα, να μαλκιστεις, να κανεις χαβαλε να φλερταρεις? στη ζωη χρειαζομαστε λιγο απο ολα..και φιλους και συντροφο κλπ κλπ... θες να ερωτευτεις και το καταλαβαινω αλλα δυστυχως αυτα δεν ερχονται κατα παραγγελια... εχεις παραμελησει λιγο τη προσωπικη σου ζωη και απο εκει πρεπει να ξεκινησεις. να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου φυσικα και δεν θα ερθει η κοπελα για τους φιλους σου αλλα πως θα διευρυνεις τον κυκλο σου και πως θα κανεις γνωριμιες αν δεν εχεις παρεες? το που βρισκει ο καθε αλλος συντροφο ειναι ασχετο, κανεις δεν τον παραγγελνει ολα τυχαινουν!! ψαξε στο κινητο σου παιδια που συνηθιζες να κανεις παρεα και κανονισε να πας για ενα καφε η σε καποιο party μπες στα πραγματα σιγα σιγα και θα δεις πως θα νιωσεις πολυ καλυτερα ο ιδιος κ αυτο θα το εκπεμπεις και θα ερθει κ η κοπελα καποια στιγμη!! ;)
    Mπα οχι,μου τη σπανε οι ανδρες,όλο μες στη μαλακια,δεν θελω φίλους,μονο γυναίκα.Δηλαδη για να γνωρισω κοπέλα πρεπει να μας γνωρισουν τρίτοι απο κοινες παρέες?Τοτε την έβαψα,εγω θελω κατι άμεσο.Σε καφε γυναικα δεν νομιζω να γνωρισω,σε παρτι,παιζει καπως αλλα στα 2-3 παρτυ που χω παει,όλοι μου ήταν άγνωστοι,καθομουν σαν το αγγουρι και μετα έφυγα.Καποια στιγμη θα έρθει?Κατι πιο άμεσο?Δεν μπορω να περιμένω άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!

    Και κατι άλλο,όχι δεν με ενδιαφερει προς το παρον να ερωτευτω,βασικα θέλω αλλα δεν μπορω,τι σχεση θα κανω όταν μενω στο σπιτι των γονιων μου και δεν έχω δικα μου λεφτα?Εγω θέλω μια σχεση με γυναικα περισσότερη φιλική (δηλαδη να κανουμε κοινα πραγματα μαζι,να μιλαμε επισης) αλλα και ταυτοχρονα να κανουμε σεξ,δεν ξερω αν γινομαι σαφής...

  10. #10
    ε τι να σου πω κι εγω...''γυναικα θελω τωρα την εθελω''!!! δεν γινονται ετσι αυτα τα πραγματα... αμα πιστευεις πως δεν υπαρχει κανενας αλλος τροπος μπες σε chat στο Internet k ψαχνε... αν και δεν το θεωρω εγω προσωπικα λυση αυτο!

  11. #11
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by koloku8aki View Post
    ε τι να σου πω κι εγω...''γυναικα θελω τωρα την εθελω''!!! δεν γινονται ετσι αυτα τα πραγματα... αμα πιστευεις πως δεν υπαρχει κανενας αλλος τροπος μπες σε chat στο Internet k ψαχνε... αν και δεν το θεωρω εγω προσωπικα λυση αυτο!
    Ναι το σκεφτηκα,εκανα προφιλ στο badoo αλλα τίποτα..........εγω ειμαι σαφης,λεω οτι ψαχνω για σεξουαλικο συντροφο αλλα καμια δεν ανταποκρινεται.Ολες λενε θελουν να κανουν chat με άντρα,τι σημαινει αυτο???Δηλαδη όλες κατι σοβαρο θελουν???????

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Το οτι ολοι λενε εαν εχεις φιλους σημενει οτι θα βγαινεις απο το σπιτι σου
    τωρα οσο καθεσε μεσα μαλλον με την μαλακια θα βολευεσε η θα ψαχνεις γυναικα απο το ιντερνετ
    αμα θες να βρεις γυναικα να κανεις σχεση πρεπει να γινεις πιο κοινωνικος .
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  13. #13
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by glafkos View Post
    Το οτι ολοι λενε εαν εχεις φιλους σημενει οτι θα βγαινεις απο το σπιτι σου
    τωρα οσο καθεσε μεσα μαλλον με την μαλακια θα βολευεσε η θα ψαχνεις γυναικα απο το ιντερνετ
    αμα θες να βρεις γυναικα να κανεις σχεση πρεπει να γινεις πιο κοινωνικος .
    δηλαδη???????Που να παω να γινω κοινωνικος??????

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ρε παιδια σοβαρα τωρα, τι σκατα εγινε ο ερωτας? ΠΕΘΑΝΕ? Να του κανουμε τα σαραντα???????? Ποσοι εδω μεσα θελουν να βρουν γυναικα για ασχετους, πρακτικους και κοινωνικους λογους πια! Ποσοι θελουν να βρουν επειδη "πρεπει" και οχι επειδη το θελουν!! Γιατι αν το ηθελαν θα αφηνονταν να ερωτευτουνε!! Ο ενας ανησυχει γιατι του χτυπανε την πορτα ασχημες και κακοψυχες και με αυτες τα φτιαχνει γιατι φοβαται να μεινει μονος, ο αλλος ανησυχει επειδη εχει βαρεθει τη μαλακια, ο αλλος επειδη ετσι βλεπει να κανουν οι φιλοι του, ο αλλος θελει να βρει γυναικα για να μην τον λενε γκει, για να κυκλοφορει με ωραια και να κοκορευεται, ο αλλος για να μη μεινει παρθενος, ο αλλος για να εχει παρεα φυγει απο το σπιτι των γονιων ή απο τη χωρα! Χριστε μου! Δεν εχετε ερωτευθει ή αγαπησει ποτε? Ουτε καν ποθησει??? Αυτα ειναι τα καλυτερα κινητρα για να βρει κανεις συντροφο! Οχι ο,τι του ξεφουσκωσε η σεξντολλ, βαρεθηκε τις τσοντες, οτι πηγε 52 χρονων, οτι ολοι οι φιλοι του εχουν γκομενα, οτι παντρευτηκε η αδερφη του και το σοι θελει να τον αποκαταστησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Randomguy View Post
    δηλαδη???????Που να παω να γινω κοινωνικος??????
    καθε Κυριακη στην Εκκλησια της περιοχης σου να παιρνεις Θεια κοινωνια !!!!
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σύνδρομο Χρόνιας Κόπωσης
    By Elie in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 08-04-2020, 19:05
  2. Σύνδρομο Χρόνιας Κόπωσης - CFS
    By PROFITIS73 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 17-09-2015, 20:35
  3. ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΧΡΟΝΙΑΣ ΚΟΠΩΣΗΣ
    By holfork in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-2012, 20:44
  4. Replies: 4
    Last Post: 24-10-2010, 01:22
  5. Σύνδρομο του εργένη..?
    By Konstantinoss in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 14-04-2010, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •