μικρη πληγη μετα απο στοματικο ερωτα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    149

    μικρη πληγη μετα απο στοματικο ερωτα.

    καλησπερα,ειχα μια "υποπτη" επαφη με ιεροδουλη (αλλοδαπη)και μετα παρατηρησα οτι υπηρχε μια πληγη επανω στο μοριο,στη βαλανο.κινδυνευω απο aids-υπατιτιδες και συναφη αφροδισια????παρακαλω απαντηστε μου για να με καθυσηχασετε.

  2. #2
    ...ύποπτη σημαίνει χωρίς προφυλακτικό?
    ......αν έκανες σεξ έστω και στοματικό χωρίς προφύλαξη, εμείς δεν μπορούμε να σου πούμε τίποτα πέρα από το να κάνεις εξετάσεις για να σου φύγει το άγχος....:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    korman709, και γω έτσι το καταλαβαινω το ύποπτη. Στοματικό έρωτα χωρίς προφυλακτικό. Αν έτσι συνεβη, δεν θα έλεγα ότι διατρέχεις τον ίδιο κίνδυνο από το να είχες κανονική επαφή αλλά αυτό δεν σημαινει ότι δεν διατρέχεις καθόλου κίνδυνο. Επειδή δεν φαινεται αμέσως αν έχεις κολλήσει κατι αλλά μετα 6μηνο πρόσεχε μέχρι τοτε, κανε ο,τι κανεις μονο με προφυλακτικο και μετα κανε μια εξεταση για aids, ηπατίτιδα κλπ. για να σου φύγει η ιδεα. Συνήθως οι ιερόδουλες ελέγχονται και ακόμα και αν δεν είναι νόμιμες (που σίγουρα δεν θα είναι) θέλω να πιστευω ότι έχουν τις στοιχειώδεις γνώσεις για να προφυλάξουν πρώτα τον εαυτό τους και μετά τον "πελάτη".
    Παντως ρε φίλε σου βγήκε λίγο ξυνή η π...α. Αν είναι να βασανίζεσαι συνεχεια με τη σκέψη, τί να σου πω, δεν αξίζει η στιγμιαία ευχαρίστηση που παιρνεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Blue1 γνωρίζεις οτι υπάρχει και ο έρπητας των γεννητικών οργάνων? Δεν νομίζω οτί χρειάζεται 6 μήνες για να εκδηλωθεί..

  5. #5
    Και συ πηγαινες γυρευοντας ομως.... Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.

    ΥΓ: Μια απορια. Οταν λες αλλοδαπη τι εθνικοτητας? Ρ:
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    149
    εννοειται με προφυλακτικο...ΠΑΝΤΑ...ειναι κατι σαν κοκκινο σπυρακι ή μικρη πληγη,δε μπορω να καταλαβω καλα...να επισκεφτω ουρολογο?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Αφού λοιπόν χρησιμοποίησες προφυλακτικό λογικά δεν χρειάζεται να φοβάσαι. Η μικρή πληγή ή το σπυράκι μπορεί
    ναναι από χρήση π.χ. ακόμα και του αφρόλουτρου. Στην περιοχή αυτή πλύσιμο μόνο με νερό, γιατί όλα τα σαπουνοειδή
    διαταράσσουν το ph στο δέρμα, ιδιαίτερα σ' αυτήν την περιοχή πούναι και τόσο ευαίσθητη.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    149
    παιδια ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις,ηδη εχω χαλαρωσει καπως...ειναι και η ΙΨΔ που εχω κιολας και με απασχολει αρκετα....βαρεθηκα να εχω τις δυσκολιες της διαταραχης αυτης...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Δεν θελω να σε τρομαξω αλλα τραβα να κανεις εξετασεις!! Υπαρχουν πολλες ασθενειες τελευταια ,δυστυχως!
    Δεν κανω τον εξυπνο απλα λογο μιας σχεσης μου με μια τετοια κοπελα ,παρα το οτι δουλευει σε ελενχομενο οικο ,,,, οπου κι κανει εξετασεις, παει σε γυνεκολογο και αλλα υποχρεοτικα απο το κρατος , μου εχει πει η κοπελα αυτη οπου τυχανει να ειναι ξαδελφη μου!! ναι , ντροπη αλλα ειναι αξολογο κοριτσι και παντα την ειχα σε εκτιμηση! αφου ειναι πολυ πιο σωστη γυναικα απο αλλες πορνες ! που παιζουν τις ηθικες!!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    athens
    Posts
    2
    λοιπον ακου για να μην τρελενεσαι...... το AIDS ΔΕΝ μεταδίδεται μέσω του σαλιου.....οποτε χαλαρωσε ...ειμαι μοριακος βιολόγος οποτε ισως να θεσ να με εμπιστεθτεισ σε αυτο ...απο κει και πέρα απο στοματικο μονο αν εκεινη ειχε πληγη και ετυχε και ΑΝ ειναι φορεας ....γενικα οι πιθανοτητες ςιναιμηδαμινεσ εωσ καθολου...παρ ολα αυτα...μαζεψε το μυαλο σου ..μην τρελενεσαι και κανε καποια στιγμη σε 6 μηνεσ απο τωρα εξετασεισ μονο και μονο για να ηρεμησεις εσυ... αν και παλι στο λεω ειναι δυσκολο να εγινε στραβή....

  11. #11
    Μοριακος βιολογος.... Το ονειρο μου... Σε μια αλλη ζωη ισως. (:
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    21
    είχα πάθει ακριβώς το ίδιο. μην αγχώνεσαι.. περνάει μέσα σε μία εβδομάδα. οφείλεται σε αφροδίσια δερματικά μικρόβια που ο οργανισμός συνήθως τα αντιμετωπίζει. κράτησέ το καθαρό για να φύγει γρηγορότερα..

Similar Threads

  1. πληγή
    By partblah1990 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-02-2012, 00:55
  2. περι έρωτα
    By baggelio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 48
    Last Post: 23-03-2010, 01:01
  3. σκαλισμα μυτης με πληγη
    By freeman in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 10-03-2010, 00:39
  4. Το ψέμα του έρωτα
    By Νικήτας in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 24-05-2009, 10:20
  5. υποτροπίασε από έρωτα?
    By syntrofia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-2008, 12:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •