προβλημα στυσης - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 315
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Πρόβλημα θα ήταν για παράδειγμα αν δεν του σηκωνόταν 10 φορές απανωτά και οχι μόνο 2... Ας μην τα τραγικοποιούμε. Άνθρωποι είναι και οι άντρες και όχι μόνο εμεις οι γυναίκες...

    Αν δεν ξερει πως να φερθει η κοπελια κ ειναι κομπλεξικη, και 50 φορες απανωτα μπορει να συμβει... στο τελος θα βγαινουν για ποτο κ θα τον παιζει μονος του το βραδυ ο φιλος μας... αχαχαχαχα

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δε μιλησα για υστεριες.ισα ισα.δεν εχουν σχεση με την κοπελα.εγω ρωταω πως γινεται ενας αντρας 30 ετων απο τη στιγμη που θελει πολυ την αλλη να μη μπορει να κανει τιποτα και τις 2 φορες.δεν τον βγαζουμε gay αλλα περναν πολλα απ το μυαλο της κοπελας
    μαλακισμενη ειναι για αυτο, ετσι οπως την περιγραφεις ουτε εμενα θα μου σηκωνοταν απ'αυτην :Ρ

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Βρε συ Καίτη απίθανο είναι να μην λειτούργησε ο άνθρωπος και την δευτερη φορά λόγω άγχους? Όταν ένας άντρας θέλει πολύ μια γυναίκα φυσικό είναι να αγχώνεται πολύ και να συνεχίσει να νιώθει αρκετές φορές και όχι μια ή δυο. Οι γυναίκες δεν μπορούν να το καταλάβουν δυστυχώς και λογικό αλλά μην βγάζουμε γκει έναν άντρα επειδή δεν του σηκώθηκε. Δεν είναι τραγικό?!
    Αυτη ειναι γυναικεια απαντηση :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    για αυτους ειναι προβλημα.για αλλους γελοιο τι να κανουμε.

    Καίτη, έτσι όπως έχει γίνει η περιγραφή, είναι σαν η φίλη σου να ενδιαφέρεται μόνο για τις σωματικές λειτουργίες του άλλου, μ' αποτέλεσμα και δικαιολογημένα αν δεν υπάρχει κάτι περισσότερο όπως είναι η επικοινωνία βασισμένη στην στοργή κι αγάπη να μην μπορεί να λειτουργήσει και σεξουαλικά ο φίλος της. Πόσο καιρό τάχουνε, γιατί νομίζω δεν αναφέρθηκε; :)
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    μαλακισμενη ειναι για αυτο, ετσι οπως την περιγραφεις ουτε εμενα θα μου σηκωνοταν απ'αυτην :Ρ
    ευχαριστω εκ μερους της.μη πας μαζι της τοτε αν σου το ζητησει.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by Σάτυρος View Post
    Πιστευω οτι η φιλη σου επελεξε να υποψιαστει το "Gay" γιατι φοβαται περισσοτερο την ιδεα να μην την γουσταρει σεξουαλικα σαν γυναικα. Τιποτα απο τα δυο ομως δεν συμβαινει.

    Υπαρχουν απειροι παραγοντες για να μην σου κανει "κου-κου" και εχει τυχει σε ολους. Οσο κ να θελεις, την στιγμη εκεινη μπορει πχ να αισθανεσαι οτι σε κρινει ο αλλη κ να αγχωθεις, η οτιδηποτε.

    Οταν ομως η φιλη σου το κανει θεμα και μπροστα του, αρχιζει κ τον ρωταει λογω ανασφαλειας (για τον εαυτο της)... δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι... Θα επαναληφθει ξανα κ ξανα το ιδιο story.

    Το καλυτερο ειναι να δειξει χαλαροτητα "δεν πειραζει, δεν εγινε κ τπτ αυριο μερα ειναι κλπ κλπ". Αν ειναι οντως ακομπλεξαριστη
    κοιτα ο τυπος ακομα την παρακαλαει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .δεν τον εκανε να νιωσει ασχημα αυτο του ειπε μεχρι που το επανελαβαν και παλι τιποτα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Καίτη, έτσι όπως έχει γίνει η περιγραφή, είναι σαν η φίλη σου να ενδιαφέρεται μόνο για τις σωματικές λειτουργίες του άλλου, μ' αποτέλεσμα και δικαιολογημένα αν δεν υπάρχει κάτι περισσότερο όπως είναι η επικοινωνία βασισμένη στην στοργή κι αγάπη να μην μπορεί να λειτουργήσει και σεξουαλικά ο φίλος της. Πόσο καιρό τάχουνε, γιατί νομίζω δεν αναφέρθηκε; :)
    δεν τα χουνε.πηγε να αρχισει κατι και ξενερωσανε λογω αυτου.ενιωσε κι αυτος ασχημα με αυτα.τωρα της ξαναλεει οτι μπορει να επανορθωσει!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    βασικα δε φταιει η κοπελα καταβαθως δε πιστευει οτι ειναι gay.της εχουν βαλει ιδεες οι γυρω της και ειναι πολυ μπερδεμενη.εγω της ειπα να ξαναδοκιμασει αλλα εχει ξενερωσει

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δεν τα χουνε.πηγε να αρχισει κατι και ξενερωσανε λογω αυτου.ενιωσε κι αυτος ασχημα με αυτα.τωρα της ξαναλεει οτι μπορει να επανορθωσει!


    Μετά από την πρώτη και δεύτερη αποτυχία αυτός, μπορεί να αισθάνεται έντονο άγχος, ανασφάλεια και ντροπή λογικό είναι. :(
    Τ' αρνητικά αυτά συναισθήματα επηρεάζουν τις επόμενες προσπάθειες.. Φοβάται ότι θα του ξανασυμβεί κι αυτός ο φόβος κυριαρχεί στην σκέψη του και τον εμποδίζει να νιώσει άνετα, να αφεθεί μ' αποτέλεσμα την αποτυχία. Χρειάζεται αν νιώθει κάτι περισσότερο.. για τον συγκεκριμένο να τον βοηθήσει..

    υ.γ. αν π.χ. έχει καταλάβει ότι είν' ευαίσθητος, ας δώσει περισσότερο χρόνο στα προκαταρτικά!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Πρέπει να υπάρχει κατανόηση. Το σεξ δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται κάποιες φορές. Και τι θα πει "ξενέρωσε"? Άρα η κοπέλα το μ... της σκέφτεται... Αααααχ Θεε μου κάτι γυναίκες που υπάρχουν!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ναι τον βοηθησε γι αυτο του εδωσε και δευτερη ευκαιρια χωρις να πιεσει στο χαλαρο τους βγηκε.αλλα παλι τιποτα.κι αυτη γυναικα ειναι εχει αναγκες περα απο στοργη και αγαπη.δεν ειναι μονο το σεξ αλλα παιζει πολυ σημαντικο ρολο.εφτασε στο σημειο να τον χαιδευει ολο τα βραδυ μπας και αλλα τιποτα..σορυ κιολας..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    ναι τον βοηθησε γι αυτο του εδωσε και δευτερη ευκαιρια χωρις να πιεσει στο χαλαρο τους βγηκε.αλλα παλι τιποτα.κι αυτη γυναικα ειναι εχει αναγκες περα απο στοργη και αγαπη.δεν ειναι μονο το σεξ αλλα παιζει πολυ σημαντικο ρολο.εφτασε στο σημειο να τον χαιδευει ολο τα βραδυ μπας και αλλα τιποτα..σορυ κιολας..
    Ας τον παρατήσει τότε αφου έχει ξενερώσει ήδη και έχει ανάγκες η κοπέλα.. και εγώ ανάγκες έχω αλλά δεν κάνω έτσι! Οπότε ποιος ο λόγος συζήτησης βρε Καιτή? Πες της να τον βγάλει γκει και να τον παρατήση αφου ξενέρωσε...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Πρέπει να υπάρχει κατανόηση. Το σεξ δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται κάποιες φορές. Και τι θα πει "ξενέρωσε"? Άρα η κοπέλα το μ... της σκέφτεται... Αααααχ Θεε μου κάτι γυναίκες που υπάρχουν!
    ξενερωσανε και οι δυο ειπα .δεν τους βγηκε.μη κολας στη λεξη.απογοητευτηκε .πως να το πω.σκεφτεται και τις σεξουαλικες της αναγκες ναι κακο ειναι?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Ας τον παρατήσει τότε αφου έχει ξενερώσει ήδη και έχει ανάγκες η κοπέλα.. και εγώ ανάγκες έχω αλλά δεν κάνω έτσι! Οπότε ποιος ο λόγος συζήτησης βρε Καιτή? Πες της να τον βγάλει γκει και να τον παρατήση αφου ξενέρωσε...
    καναμε μια κουβεντα χθες με αυτην και με αλλες κοπελες.η μια απο αυτες ηταν σιγουρη οτι ειναι gay.η κοπελα δεν ξερει αν πρεπει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    ξενερωσανε και οι δυο ειπα .δεν τους βγηκε.μη κολας στη λεξη.απογοητευτηκε .πως να το πω.σκεφτεται και τις σεξουαλικες της αναγκες ναι κακο ειναι?
    Καίτη μου πάντως το σεξ αρχικά, δεν είναι μόνο η διείσδυση, αυτό είναι ας πούμε η ολοκλήρωση, αλλά η όλη διαδικασία που προηγείται, όλο αυτό το παιχνίδι!
    Αν αγαπάς τον άλλον τότε στέκεσαι δίπλα του, ακόμα κι αν αποτύχει σε στύση και ή βοηθάς.. ή του λες ότι θα προσπαθήσουμε ξανά και ξανά κι ότι δεν τον θες αποκλειστικά και μόνο για τις σεξουαλικές του επιδόσεις κι υπάρχει κι η λύση στην τελική του ειδικού, που πολύ βοηθάει κι αυτή!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο φίλος μου έχει πρόβλημα στύσης.
    By beautifulworld in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 11-01-2012, 03:25
  2. Πρόβλημα
    By zinovia in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2012, 21:42
  3. Προβλημα στυσης(?)
    By ΠεριμενωΟνομα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 14-09-2010, 23:43
  4. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΥΣΗΣ ??????????
    By kolimenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2010, 00:15
  5. σωματικες συνεπειες των αντικαταθλιπτικων στην ερωτικη μασ ζωη?-προβληματα στυσης
    By Adzik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 28-09-2006, 19:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •