Ψυχωσικά Βίτσια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359

    Ψυχωσικά Βίτσια

    Χαιρετώ. Εχω μια μανια οταν βλεπω ανθρωπους να τρωνε και συγκεκριμενα μαρεσει να τους κερναω συνεχεια γύρους και τετοια με απώτερο σκοπο να τους παχυνω για να αισθανομαι καλυτερα με τον εαυτο μου οταν περπαταμε μαζι στο δρομο. Για παραδειγμα, σε ενα φιλο μου μονο το 2011 τον κερνουσα καθε Π/Σ/Κ 3 γύρους ανα ημέρα με αποτελεσμα να παχύνει πάρα πολύ ...και εγώ ηδονιζόμουν!Αυτο το βιτσιο το εχω και με την μανα μου και με τον σκυλο μου ακομα και με την αδερφη μου λολ!Ειμαι θεοτρελος το ξερω. Εχει κανεις κανα αναλογο βίωμα?

    βσκ μου αρεσει να βλεπω ατομα/ζωα να μασουλανε αλλα ειδικα ανθρωπους να τρωνε και να παχαινουν. Αυτο για μενα εχει εξηγηση: Εβαλα απτα αντιψυχωσικα 20+ κιλα σε 2 δοσεις και ετσι θελω και οι αλλοι να βαλουν κιλα σαν εμενα. Λολ, μου θυμιζω του μανιακους που κολλανε εξεπιτηδες AIDS τους ερωτικους συντροφους τους

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    μια λυση που μου ερχεται τωρα στο μυαλο
    εχεις σκεφτει ποτε οτι αν εκανες διαιτα κι εχανες κιλα οτι αυτο σε συνδιασμο με την βοηθεια του γιατρου μπορει και να φυγει?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    21
    η μάνα μου έχει βίτσια να με βλέπει όλο το 24ωρο να τρώω.!!!!! χεχε... δεν παλεύεται

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    xrusaki εχω κανει διαιτα 2 φορες. την πρωτη πηγα απο 96 κιλα 63 και την δευτερη απο 107(106.7 για την ακριβεια) 75 . απο κακια την εχω αυτη τη συνηθεια. απλα θελω να παχαινω τους φιλους μου κατι σαν σαδισμος ειναι λολ.

    EDIT: βσκ εκανα διαιτα 2 φορες αλλα με 2 μικρα διαλειματα. οταν εχανα τα πρωτα 10 κιλα σταματουσα για 1-2 μηνες και μετα εχανα τα υπολοιπα. Απλα επειδη παχυνα απτα φαρμακα θελω να γινουν τοφαλοι και οι φιλοι μου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Καλα την υγεία των ατόμων αυτών δε τη σκέφτεσαι?νομιζεις οτι παχαινουν και μετα όλα καλα?Ελεος!!!σε ενδιαφέρει εσύ μόνο να περνάς καλα!πηγενε σε Διαιτολογο η γυμναστήριο πριν αρρώστησεις κανέναν άνθρωπο και ασε τα lol!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    μαλλον ψυχολογο χρειαζομαι...ή ευθανασια καθως οι ψυχασθενειες δεν ειναι θεραπευσιμες

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    ναι φιλε
    ειναι ααραιτητο να πας σε ψυχολογο
    πρεπει να τα βρεις με τον εαυτο σου για να κατανοησεις απο που πηγαζει αυτη η κακια και ζηλεια οπως προανεφερες,γιατι αυτα τα συναισθηματα θα σου επιστραφουν στο επακρο καποια στιγμη
    και μπραβο που παραδεχεσαι αυτα τα συναισθηματα σου και εισαι ειλικρινης,αλλα δεν παυει να ειναι προβλημα ολο αυτο που αισθανεσαι
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    Χαιρετώ. Εχω μια μανια οταν βλεπω ανθρωπους να τρωνε και συγκεκριμενα μαρεσει να τους κερναω συνεχεια γύρους και τετοια με απώτερο σκοπο να τους παχυνω για να αισθανομαι καλυτερα με τον εαυτο μου οταν περπαταμε μαζι στο δρομο. Για παραδειγμα, σε ενα φιλο μου μονο το 2011 τον κερνουσα καθε Π/Σ/Κ 3 γύρους ανα ημέρα με αποτελεσμα να παχύνει πάρα πολύ ...και εγώ ηδονιζόμουν!Αυτο το βιτσιο το εχω και με την μανα μου και με τον σκυλο μου ακομα και με την αδερφη μου λολ!Ειμαι θεοτρελος το ξερω. Εχει κανεις κανα αναλογο βίωμα?

    βσκ μου αρεσει να βλεπω ατομα/ζωα να μασουλανε αλλα ειδικα ανθρωπους να τρωνε και να παχαινουν. Αυτο για μενα εχει εξηγηση: Εβαλα απτα αντιψυχωσικα 20+ κιλα σε 2 δοσεις και ετσι θελω και οι αλλοι να βαλουν κιλα σαν εμενα. Λολ, μου θυμιζω του μανιακους που κολλανε εξεπιτηδες AIDS τους ερωτικους συντροφους τους
    Θα το ηθελα πολυ να γινουμε φιλοι ¨) , εμενα δεν θα με ενοχλουσε να εκανες το βιτσιο σου με εμενα!
    Θα σου ελεγα να μην εχεις τυψεις , δεν κανεις κατι τρομερο ρεσυ! , ενταξι μπορει να ειναι λιγο κακος ο σκοπος σου αλλα δεν βλαπτεις κανενα , μακαρι να ειχαν ολοι τετοια βιτσια.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    Χαιρετώ. Εχω μια μανια οταν βλεπω ανθρωπους να τρωνε και συγκεκριμενα μαρεσει να τους κερναω συνεχεια γύρους και τετοια με απώτερο σκοπο να τους παχυνω για να αισθανομαι καλυτερα με τον εαυτο μου οταν περπαταμε μαζι στο δρομο. Για παραδειγμα, σε ενα φιλο μου μονο το 2011 τον κερνουσα καθε Π/Σ/Κ 3 γύρους ανα ημέρα με αποτελεσμα να παχύνει πάρα πολύ ...και εγώ ηδονιζόμουν!Αυτο το βιτσιο το εχω και με την μανα μου και με τον σκυλο μου ακομα και με την αδερφη μου λολ!Ειμαι θεοτρελος το ξερω. Εχει κανεις κανα αναλογο βίωμα?

    βσκ μου αρεσει να βλεπω ατομα/ζωα να μασουλανε αλλα ειδικα ανθρωπους να τρωνε και να παχαινουν. Αυτο για μενα εχει εξηγηση: Εβαλα απτα αντιψυχωσικα 20+ κιλα σε 2 δοσεις και ετσι θελω και οι αλλοι να βαλουν κιλα σαν εμενα. Λολ, μου θυμιζω του μανιακους που κολλανε εξεπιτηδες AIDS τους ερωτικους συντροφους τους
    κι εγω ηθελα να παχυνουν και οι αλλοι οταν παχυνα κι εγω αλλα το εκανα απο ζηλεια και κακια συντομα το ξεπερασα και τους ελεγα να μην τρωνε μην καταντησουν σαν εμενα...
    εμμ πρεπει λιγο να το κοιταξεις αυτο δεν ειναι καλο να θες το κακο τω αλλων γιατι οπως και να χει το να εχεις παραπανω κιλα προκαλει ενα σωρο προβληματα απο αισθητικα μεχρι υγειας... οποτε προσεχε τον κυκλο σου
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    please God, if you can 't make me thin, make my friends fat
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    να το εφαρμοσεις στα παιδια της Αφρικης.. δε θα εχουν προβλημα..
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

Similar Threads

  1. ψυχωσικά συμπτώματα και διπολική διαταραχή
    By mboumbou in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 19-03-2007, 18:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •