απιστία... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51
  1. #46
    Quote Originally Posted by void View Post
    Το θέμα εδώ είναι ότι δεν το σκέφτεστε λίγο πιο μελλοντικά..
    εάν η δεύτερη είναι στα 40 της, με κανά παιδί, θα πει με την ίδια ευκολία το τζιζ?
    Πόσοι και πόσες εγκλωβίζονται σε γάμους τέτοιους...και πόσο κάτι τέτοιο μπορεί να σε κάνει κομμάτια.
    και τι κρίμα να λες σε εκείνη την ηλικία "δεν έπρεπε τότε να το είχα χειριστεί έτσι"
    αυτο ακριβως σκεφτομαι και φοβαμαι..

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by triantafoulitsa View Post
    μου ειπε οτι εγινε μια φορα δεν ηταν παραλληλη σχεση...αυτος και η ψυχη του ξερουν την αληθεια
    οκ, γιατί όπως το γράφεις αφήνεις να εννοηθεί, ότι υπήρχε συνέχεια. Παρ' όλ' αυτά και πάλι κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί ότι δεν θα το ξανακάνει!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Void μου ποτέ δεν είσαι σίγουρος για τίποτα, κ αν αυτος ο άνθρωπος μετάνιωσε τόσο πολύ που θα τον κάνει καλύτερο σύζηγο στη πορεία? Μπορείς να ξέρεις?
    Ότι κ να λέμε όλα παίζονται στον παθών, ίσως να τον συγχωρέσει αλλα πάντα μέσα του να τον τρώει, να μη μπορεί να λειτουργήσει όπως παλιά, ίσως να τον μισήσει κιόλας.., για μένα, δώσε την ευκαιρία στο παλικάρι κ δές εσυ η ίδια, μπορείς να το συγχωρέσεις πραγματικά? Αν τυρρανιέσαι και σκάς, και δεν μπορείς να είσαι ξανά αυτη που ήσουν άστο να πάει παραπέρα

  4. #49
    το θεμα τριανταφυλλιτσα μου ειναι εσυ τωρα τι θελεις??? γιατι δυστυχως ο χρονος δεν γυρναει πισω, ξερω οτι θα ηθελες πολυ να μην ειχε συμβει τιποτα απο ολα αυτα και να ηταν ενα κακο ονειρο ομως δεν ειναι ετσι... θελεις να πας παρακατω, το εχεις παρει αποφαση να συνεχισεις χωρις αυτον και δεν μπορεις?? η απλως θες να τον συγχωρησεις αλλα δεν βρισκεις το τροπο?

  5. #50
    o konstantinoss μ εχει πιασει αποολυτα...προσπαθω να φανταστω την ζωη μου αλλιως με τον πιο τελειο αντρα με ολα τα καλα και παλι δεν μου αρεσει..αυτον ηθελα αυτον ειχα στο πλευρο μου τοσα χρονια κ αυτος με προδωσε...προσπαθω να δουλεψω στο μυαλο μου οτι θα τον ξεχασω οτι θα το ξεπερασω και μεσα μου λεω δεν γινεται αφου εγω ειμαι γι αυτον και αυτος για μενα...με το μυαλο τα σκεφτομαι ολα καλα αλλα τα συναισθηματα αλλα λενε

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Θυμάμαι πόσο πόνεσα και εγώ πριν πολλά χρονια, πέρασε όμως, γνώρισα κ ποιό υπέροχους ανθρώπους απο εκείνη..

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Απιστία
    By chris_663 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 15-06-2011, 18:16
  2. απιστια
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 48
    Last Post: 21-04-2011, 19:07
  3. απιστια...
    By bunny in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 275
    Last Post: 29-05-2010, 01:37
  4. απιστια
    By fostel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 13-10-2007, 21:43
  5. απιστία
    By eliot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 18-07-2006, 20:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •