το γαστρεντερικο μου μεσα... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 357
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    http://www.youtube.com/watch?v=X7QNkoRpsng
    ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΣΕ...
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Σημερα το πρωι μια μαλακισμενη κολογρια μου χτυπησε το σκυλι μου (τριων μηνων παληκαρι). Το τι βρισιδι εφαγε η γαμημενη δε λεγεται. Κολοανθρωποι γαμοτο κεφαλι τους γαμω. Παλι ποια δικαιολογια βρηκε να μου πει? Δεν ηξερα οτι ειναι δικο σου. Δηλαδη αμα ειναι αλλουνου εχει δικαιωμα να το βαραει. Ζω σε χωριο μεγαλο μεν αλλα χωριο. Σημερα με ακουσανε ολοι οι βρωμιαριδες στη γειτονια. Πιστευω να πηραν το μηνυμα. Απο εδω και περα ετσι και μου πειραξουν ζωντανο θα τους τα δηλητιριασω ολα. Κοπριες γαμοτο στανιο τους. Ενας κολογερος που μου δηλητηριασε το προηγουμενο σκυλι πριν απο 18 μηνες ψοφησε πριν μια βδομαδα. Επεσε απο την σκαλα κι εσπασε τον αυχενα. Πληρωσε για οσα κακα εκανε στη ζωη του. Αι σιχτιρ τους εχω σιχαθει. Μετα σου λεει ο ψυχογιατρος μη νευριαζεις προσπαθησε να ελεγξεις τα νευρα σου. Μωρε ετσι και μου πειραξουν το σκυλι θα τους φαω ζωντανους...
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    Σημερα το πρωι μια μαλακισμενη κολογρια μου χτυπησε το σκυλι μου (τριων μηνων παληκαρι). Το τι βρισιδι εφαγε η γαμημενη δε λεγεται. Κολοανθρωποι γαμοτο κεφαλι τους γαμω. Παλι ποια δικαιολογια βρηκε να μου πει? Δεν ηξερα οτι ειναι δικο σου. Δηλαδη αμα ειναι αλλουνου εχει δικαιωμα να το βαραει. Ζω σε χωριο μεγαλο μεν αλλα χωριο. Σημερα με ακουσανε ολοι οι βρωμιαριδες στη γειτονια. Πιστευω να πηραν το μηνυμα. Απο εδω και περα ετσι και μου πειραξουν ζωντανο θα τους τα δηλητιριασω ολα. Κοπριες γαμοτο στανιο τους. Ενας κολογερος που μου δηλητηριασε το προηγουμενο σκυλι πριν απο 18 μηνες ψοφησε πριν μια βδομαδα. Επεσε απο την σκαλα κι εσπασε τον αυχενα. Πληρωσε για οσα κακα εκανε στη ζωη του. Αι σιχτιρ τους εχω σιχαθει. Μετα σου λεει ο ψυχογιατρος μη νευριαζεις προσπαθησε να ελεγξεις τα νευρα σου. Μωρε ετσι και μου πειραξουν το σκυλι θα τους φαω ζωντανους...

    Καλα ειναι δυνατόν ;;;;; Του " Θεού " δεν ειναι δηλαδη αυτη σαν άνθρωπος και κάνει τέτοια;; Ψεύτικου άνθρωποι .. Βλάκες. Ειναι καλα το σκυλί σου;
    If I could start again A million miles away
    I would keep myself - I would find a way....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Φόλες στους κωλάνρώπους γιατι το να τους πεις ζωα είναι τίτλος τιμής!
    Το εκανα εικόνα με το δικό μου σκυλί ή το γατί μου και μου γύρισε το μάτι.
    Φάτους ζωντανούς πουλάκι μου...μαζί σου!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Blue ευχαριστω για τα ...καλα σου λογια and welcome back
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΣΕ...
    Προσκυνούμε όλοι...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    http://www.youtube.com/watch?v=myfetwoS910

    Κορυφαία σχόλια
    Ο Όλι Ρεν έκανε 3 accounts και πάτησε 3 dislikes
    Πριν από 1 έτος 72
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Διαβαζοντας διαφορα ποστ για τα προβληματα που αντιμετοπιζουμε κανοντας ψυχοθεραπεια, παιρνοντας και φαρμακευτικη αγωγη εχω καταληξει στο εξης συμπερασμα. Το προβλημα που αντιμετωπιζουμε ολοι εδω μεσα ονομαζεται ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ. Δηστυχως σε αυτη την κοινωνια το να εισαι αυτο που λεμε "ευαισθητος ανθρωπος" ειναι μειονεκτημα και γεννα πληθος προβληματα (ψυχικα και σωματικα). Καποια στιγμη θα γραψω πιο αναλυτικα τις σκεψεις μου καθως τωρα τρεχω με τον πατερα μου που ειναι αρρωστος. Τσιου τσιου κρα κρα και τσιριπιριπιρι (αυτο το τελευταιο ειναι χαιρετισμος για την blue , στα ελληνικα σημαινει "γεια σου blue τι κανεις τι λεει ο γατος σου"?)
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    "γεια σου blue τι κανεις τι λεει ο γατος σου"?)
    Γεια σου ευαισθητουλη
    Αγωνιστικους χαιρετισμους και απο μενα που ειμαι καλα και ο γατουλης μου ακομα καλυτερα!
    Περαστικα στον μπαμπα σου μεσα απο την καρδια μου.
    Πως παει; Συνηλθε απο τον τεμαχισμο του αρνιου;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Με εχει παρει λιγο απο κατω γαμοτι μου. Σημερα εφυγα απο τη δουλεια ενα διωρο (ευτυχως ο τυπος που ειναι προισταμενος εδω ειναι καλος τυπος και φιλος) πηγα στο νοσοκομειο. Τελικα το προβλημα δεν ηταν τοσο απο την καρδια οσο απο τα φαρμακα που του εδωσαν για το εμφραγμα μετα την εγχειρηση. Του εκαναν πληγη στο στομαχι και απο εκει χανει αιμα. Δυο μερες τωρα τον εχουν χωρις φαι μονο με ορους του εχουν βαλει και μια μαλακια σωληνακι απο τη μυτη να τραβαει τα υγρα και το αιμα απο το στομαχι. Οσο να ναι εχουν περασει 6 μερες και εχει αρχισει να κουραζεται και αφου ειμαι και "ευαισθητουλης" λιγο εχω πεσει ψυχολογικα. Παντως οι γιατροι λενε οτι παει καλυτερα. Δε ξερω παντως ο γερος δειχνει δυνατος δεν τον ποναει τιποτα μονο αυτη η γαμημενη πληγη στο στομαχι που δεν εχει κλεισει ακομα. Εντωμεταξυ εχω αναλαβει και τις δικες του δουλειες (προβατακια κατσικακια χωραφακια) και ειμαι στο ποδι απο τις 6 το πρωι ως τις 10 το βραδυ. Οχι οτι με πειραζει και πολυ καθως η ΦΥΣΗ-ΟΘΕΡΑΠΕΙΑ μου κανει πολυ καλο ψυχολογικα. Στελνεις τα προβατακια σου ησυχια κανενας να μη σε πριζει μαζι και ο σκυλος μου ο οποιος σημειωτεον συμπληρωσε 100 μερες ζωης (θα του φτιαξω κρεατοτουρτα και για κερια θα του βαλω λουκανικα).Πιστευω αυριο που θα παω να δω τον γερο μου να χω καλυτερα νεα.
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Ετσι, να ακουμε καλα νεα! Σκεψου οτι το δυσκολο κομματι του εμφραγματος περασε. Σε καμια εβδομαδα θα παει πισω στα ζωντανα του και τα χωραφια του ο ανθρωπος και θα ξεκουραστεις και εσυ! Αν και η καλυτερη θεραπεια ειναι η Φυση-οθεραπεια!!
    Τις ευχες μου για τον σκυλακο σου και να του δωσεις πολλα φιλακια στο μουσουδι του
    Περιμενουμε ολο και καλυτερα νεα!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Τι παιδι ειναι αυτο ρε συ!!!!
    Τι κουκλοσκυλος!!!!
    Τελειο κολπακι το photobucket! Θα ανεβασω και τον γατο μου
    Πολλα πολλα φιλακια στο γλυκομουσουδο του!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Λοιπον τον father το εβγαλα απο το νοσοκομειο το Σαββατο. Την Δευτερα τον πηγα στον καρδιολογο , απο καρδια ο γερος σκιζει το θεμα ειναι οτι τα χαπια που του εδωσαν για την καρδια του προκαλεσαν γαστροραγια (συνηθισμενη κατασταση απο οτι μου ειπε ο καρδιολογος). Του εχουν περιορισει τα χαπια απο 8 σε τρια την ημερα. Βεβαιως θα χρειαστει και γαστροσκοπηση θα τον παω απο βδομαδα. Να ησυχασει και λιγο ο ανθρωπος. Σημερον εχω ραντεβου με την ψυχολογο οε οε οε οε...
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η θάλασσα μέσα μου
    By mirtw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 10-06-2011, 00:04
  2. Το κακο ζει μεσα μας
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 27-11-2010, 12:13
  3. Η φωνη μεσα μου
    By Bibo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 24-06-2010, 15:59
  4. ...τη δημοκρατία μου μέσα!
    By DissolvedGirl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 138
    Last Post: 14-04-2010, 17:32
  5. Μεσα απο νερο
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 15-07-2009, 14:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •