Part 2 Σύνδρομο χρόνιας μαλακίας (εξελίξεις) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 65
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Σάτυρος View Post
    Απο τις απαντησεις που πηρε, οι μισες ηταν κοροιδευτικες, κ οι αλλες μισες απλως βλακειες.

    Οταν δεν εχω κατι ουσιαστικο να γραψω... δεν το κανω, δοκιμαστε το ιδιο.


    Για το θεμα τωρα: Οπως σου ειπα φιλαρακο, δεν γνωριζω ατομο που πηγε ΠΡΩΤΗ φορα σε μπουρδελο, κ καταφερε να κανει την δουλεια του 100%.

    Για πρωτη φορα ισως ειναι "κατι" το μπουρδελο (αν τα καταφερεις με το αγχος που θα εχεις), αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα το ευχαριστηθεις, απλως θα εχεις στο μυαλο σου.. οτι δεν εισαι πλεον παρθενος, κ αυτο μετραει στο υποσυνειδητο σου ωστε να ξεκολησεις την ταμπελα της "χρονιας μαλακιας" που εχεις βαλει στον εαυτο σου..

    Να προσθεσω κατι ακομα, εφ οσον εγινε η πραξη, πλεον δεν εισαι παρθενος. Σκεψου το αυτο. Δεν χρειαζεται να ξανα πας. Δεν υπαρχει λογος.

    Υγ. Θα ηθελα να επαναφερεις το θεμα οπως ηταν γιατι κ εμενα με τσαντισε αυτο. Να σεβαστεις τουλαχιστον εμενα κ ακομα μερικους που ασχοληθηκαν εστω :)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,198
    Quote Originally Posted by Σάτυρος View Post
    Να προσθεσω κατι ακομα, εφ οσον εγινε η πραξη, πλεον δεν εισαι παρθενος. Σκεψου το αυτο. Δεν χρειαζεται να ξανα πας. Δεν υπαρχει λογος.

    Υγ. Θα ηθελα να επαναφερεις το θεμα οπως ηταν γιατι κ εμενα με τσαντισε αυτο. Να σεβαστεις τουλαχιστον εμενα κ ακομα μερικους που ασχοληθηκαν εστω :)
    Ασε ρε Σατυρε που εγινε και ο γαμηκουλας, αναρωτιεσαι πως θα λειτουργει το παιδι μετα απο την απορριψη εισεπραξε απο την *****?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    ποια απόρριψη? τη δουλειά τους δεν κάνανε και οι δύο? εκτός αν την είχε εκ των προτέρων ερωτευτεί και πήγε επί τούτου. δηλαδή επί τούτου πήγε, αλλά και επί του άλλου... και μετά μπλέχτηκε το τούτο και το άλλο και γενικά γίνανε σκατά. αλλά δεν θα το συνεχίσω γιατί νομίζω πως ξεφεύγω από το θέμα που είναι (που ήταν μάλλον) τι καταφέρνει ένας άντρας (παρθένος?) όταν πηγαίνει σε τέτοια μέρη για να βρει την τύχη του (λέμε τώρα...). :D

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,198
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    ποια απόρριψη? τη δουλειά τους δεν κάνανε και οι δύο? εκτός αν την είχε εκ των προτέρων ερωτευτεί και πήγε επί τούτου. δηλαδή επί τούτου πήγε, αλλά και επί του άλλου... και μετά μπλέχτηκε το τούτο και το άλλο και γενικά γίνανε σκατά. αλλά δεν θα το συνεχίσω γιατί νομίζω πως ξεφεύγω από το θέμα που είναι (που ήταν μάλλον) τι καταφέρνει ένας άντρας (παρθένος?) όταν πηγαίνει σε τέτοια μέρη για να βρει την τύχη του (λέμε τώρα...). :D
    το να ειναι η πρωτη σου φορα με καποιον που δεν σε θελει δεν ειναι και ο,τι καλυτερο

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Randomguy μην απογοητεύεσαι!
    φαντάσου να είχες πρόβλημα στύσης (βλπ θέμα κολλητής Καιτης) και να μην κατάφερνες τελικά "να της τον καρφώσεις ανελέητα".

    όπως και να έχει, η ειρωνία πήγαινε στον τρόπο με τον οποίο τοποθετήθηκες εσύ στο θέμα σου και όχι στο περιεχόμενό του.
    Θέλει συζήτηση αυτό που σου συμβαίνει. Έχω ένα πολύ γνωστό μου πρόσωπο το οποίο είναι αντίστοιχη περίπτωση με τη δική σου. Στα 30 κατάφερε να κάνει μια σχέση στην οποία τουλάχιστον δείχνει ότι περνάει μια χαρά.
    Συμβαίνει αυτό σε πολλούς άντρες.
    Αλλά εγώ στη θέση σου δε θα γυρνούσα το βλέμμα αλλού. Θα το αντιμετώπιζα. Τουλάχιστον για να βρω την αιτία που το έχει προκαλέσει...ϊσως κάποια αυταρχική μάνα?ένας πατέρας όχι τόσο "στιβαρός" σαν παρουσία στο σπίτι?
    ένα τραύμα στην παιδική ηλικία που έχει λειτουργήσει ανασταλτικά στις σχέσεις σου με τις γυναίκες?
    Έχεις χιούμορ και καλά κάνεις, να μη σε παίρνει από κάτω αλλά οκ...ψάξτο λίγο. Είσαι μεγάλος άντρας πια. Δε γίνεται να κάνεις μόνο αυτό για να ικανοποείσαι. πρέπει να κοινωνικοποιηθείς σεξουαλικά λιγουλάκι..:-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    το να ειναι η πρωτη σου φορα με καποιον που δεν σε θελει δεν ειναι και ο,τι καλυτερο
    ελπίζω να κάνεις πλάκα τώρα! τι περίμενε από μία *****? να τον πάρει αγκαλίτσα και να τον πνίξει στα φιλιά? εξάλλου αυτός πρώτος δεν την σεβάστηκε. το ομολόγησε με τις περιγραφές του άλλωστε. γιατί εγώ θυμάμαι τι είχε γράψει. αλλά, ας είναι καλά ο κυρ-Admin που του επέτρεψε να τα σβήσει και άντε τώρα να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Ο τιτλος του νηματος τα σπαει
    Forbidden dreams

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    ναι! αφού ήθελα να του ζητήσω, αν υπάρξει και Part 3, να μας δείξει trailer!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    Στο part3 θα περιγραφει πως βιασε καποια, γιατι για νορμαλ σχεση δεν το κοβω..

  10. #25
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    ελπίζω να κάνεις πλάκα τώρα! τι περίμενε από μία *****? να τον πάρει αγκαλίτσα και να τον πνίξει στα φιλιά? εξάλλου αυτός πρώτος δεν την σεβάστηκε. το ομολόγησε με τις περιγραφές του άλλωστε. γιατί εγώ θυμάμαι τι είχε γράψει. αλλά, ας είναι καλά ο κυρ-Admin που του επέτρεψε να τα σβήσει και άντε τώρα να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας!!!

    ...και που να βλεπες τι έσβησε η Ιντέλα....


    Σάτυρε, το να διαφωνώ με τον τρόπο που απευθύνεται κάποιος σε ενα δημόσιο χώρο που συμμετέχω είναι δικαίωμα μου, όπως και όλων μας.
    Μου κάνει εντύπωση που δικαιολογείς αυτά που έγραψε καθώς τα είδες και έβριζε με τα χειρότερα λόγια όχι μόνο οσους συμμετείχαν, αλλά όλο το φόρουμ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    Στο part3 θα περιγραφει πως βιασε καποια, γιατι για νορμαλ σχεση δεν το κοβω..
    τι του λετε του παιδιου..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Σάτυρε, το να διαφωνώ με τον τρόπο που απευθύνεται κάποιος σε ενα δημόσιο χώρο που συμμετέχω είναι δικαίωμα μου, όπως και όλων μας.
    Μου κάνει εντύπωση που δικαιολογείς αυτά που έγραψε καθώς τα είδες και έβριζε με τα χειρότερα λόγια όχι μόνο οσους συμμετείχαν, αλλά όλο το φόρουμ.
    Νταξει, αντι να του πουμε ενα ευχαριστώ του ανθρώπου που μας έκανε να γελάσουμε και λιγο τον κράζουμε κιόλας. Πάντως αυτή η περιγραφή =>
    Παρόλο που ημουν "όρθιος" και της τον καρφωνα ανελέητα :p ,
    πάει για νομπελ, μου φυγε ο καφες απο τα χέρια οταν το διάβασα.

    Περιμένω με αγωνία το επόμενο σεκουελ.
    Forbidden dreams

  13. #28
    ...Γιάννη-εντάξει-είχε πλάκα, αλλά μου φαίνεται και λίγο αγενές να μιλάει κάποιος έτσι σε ένα δημόσιο χώρο.
    Λίγο ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανένα...:)

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,198
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...Γιάννη-εντάξει-είχε πλάκα, αλλά μου φαίνεται και λίγο αγενές να μιλάει κάποιος έτσι σε ένα δημόσιο χώρο.
    Λίγο ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανένα...:)
    ριξε λιγο οινοπνευμα οταν ξεφυλλιζεις το φορουμ :)))))))

  15. #30
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ριξε λιγο οινοπνευμα οταν ξεφυλλιζεις το φορουμ :)))))))
    ...........γιατι?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σύνδρομο Χρόνιας Κόπωσης
    By Elie in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 08-04-2020, 19:05
  2. Σύνδρομο Χρόνιας Κόπωσης - CFS
    By PROFITIS73 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 17-09-2015, 20:35
  3. Σύνδρομο χρόνιας μαλακίας
    By Randomguy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 101
    Last Post: 31-03-2012, 18:07
  4. ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΧΡΟΝΙΑΣ ΚΟΠΩΣΗΣ
    By holfork in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-2012, 20:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •