"τίποτα" - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 48

Thread: "τίποτα"

  1. #16
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    Την υπολογιζει ως ενα ατομο που αγαπαει πολυ,και που ειναι σημαντικο γι αυτον..και το δεχομαι και το σεβομαι..αλλα δεν δεχομαι να ερχομαι δευτερη και να με αποκαλουν "τιποτα" για οποιονδηποτε λογο..στο κατω κατω δεν του ειπα να της πει "α!εχω κοπελα και ειμαι ερωτευμενος φουλ κλπ" αλλα απ τη στιγμη που λεει αυτη "λενακι ακουω" πες "ναι,η κοπελα μου" και κοψτο εκει το θεμα..αυτη ξυθηκε να μαθει αλλωστε!
    ..συμφωνώ.
    Βρες ένα τρόπο να τον πείσεις να επανορθώσει....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Ας βγουν,οχι οτι δεν με ενοχλει,με τσουζει..αλλα το θεωρω τιποτα μπροστα στο οτι με αποκαλεσε "τιποτα" και στο οτι αφου αυτη δεν πειραχτηκε του εφυγε ενα βαρος!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Οταν μου ειπε πως με αποκαλεσε του λεω με απορια "τιποτα;;;;" και μου λεει "ε,δεν ηθελα να της πω αφου δεν θελει να ξερει..πολυ πιθανο αλλωστε να εχει κι αυτη καποιον"..και τοτε γιατι πρηζει τον δικο μου ρε φιλεεεε;;;
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  4. #19
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    80
    δεν ξερω αν εχει καποιον εγω βλεπω οτι τρωγεται παντωσ και αυτο το δεν μιλαμε για σχεσεις το θεωρο ηλιθιο!!!! το φιλοι ειναι αυτοι δηλαδη αν δεν ξερουν τι γινοντε στις ζωες τους?? σιγουρα εχουν και αλλα θεματα να συζητησουν αλλα νομιζω αυτο ειναι το πιο σημαντικο :P θελει να του την πεφτει και δεν θελει να εχει τυψεις?? δεν την "πιανω" αληθεια!!! μου φενεται πολυ χαζο!! εχω σχεσεισ με πρωην μου αλλα παντα τουσ λεω οτι εχω σχεση και με ρωτανε και πωσ τα παμε κιολασ!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Δεν ξερω..η κοπελα φαιρεται πιο ανωριμα απο μενα,και εγω ειμαι 18 και αυτη 25!! Διαχειριζεσαι σελιδα του μαγαζιου του πρωην σου;οσο φιλοι και να ειστε,αυτο ειναι too much και για σουηδια.
    Salala,αν δεν βαριεσαι και θες,στειλε μου σε μηνυμα τη δικη σου παρομοια ιστορια μηπως παρω δυναμη και ιδεες!
    Το ψαρακι μου σε ενα μηνα θα εχει γινει πιραγχα!:P
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  6. #21
    Νιφάδα, μου φαίνεται πως η σχέση του μαζί της δεν τελείωσε. Πρωτα αυτο το "τιποτα", μετα η επικοινωνια που συνεχιζει τρια χρονια μετα, η ιστοσελίδα στο φεισμπουκ, το να βγουνε μαζι, όλα αυτα. Κι αν βγουνε μαζι και εκει τους ξαναβγει ο έρωτας? στη σκέψη του πιστευω υπάρχει ακόμα συναίσθημα απέναντι της, δεν έχει ξεκόψει συναισθηματικά, ίσως υποσυνείδητα θέλει να επαναδημιουργησει τη σχεση. βλέπεις να έχει απέναντι σου ένα πηγαιο εντονο συναισθημα ή απλά καμια αγκαλια, κανα φιλι και σεξ? το ζητημα ειναι να βρεις εσυ τον τροπο να τον κρατησεις κοντα σου, να τον κανεις να σε ερωτευτει, να σε αγαπήσει, να τον κανεις να δεθει μαζι σου και ετσι να ξεκόψει από μονος του από κοντα της διαφορετικα θα πρεπει να εισαι προετοιμασμενη για καθε ενδεχόμενο και να μην απογοητευτεις. η δικη μου εμπειρια λεει πως αμα δε γουσταρουμε μια γυναικα όσο ωραια και αν φαινομενικα παιρναμε μαζι της με την πρωτη ευκαιρια θα φυγουμε.
    γιάννης

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Εγω νμζ πως εισαι πολυ μικρη για να σε δει σοβαρα σαν σχεση...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Εγω νμζ πως εισαι πολυ μικρη για να σε δει σοβαρα σαν σχεση...
    δεν ισχυει αυτο που λες!δηλαδη εγω που ειμαι ενα χρονο μικροτερη και παμε για γαμο με κοροιδευει?δε φταιει η ηλικια της αν αυτος δεν ειναι ξακαθαρος μαζι της!!!

  9. #24
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    δεν ισχυει αυτο που λες!δηλαδη εγω που ειμαι ενα χρονο μικροτερη και παμε για γαμο με κοροιδευει?δε φταιει η ηλικια της αν αυτος δεν ειναι ξακαθαρος μαζι της!!!
    Συμφωνω Εβιτάκι, η ηλικία δεν παιζει κανενα ρόλο, όπως και η ωριμότητα δεν έχει σχέση με την ηλικία. Άλλοι ωριμάζουν απο τα 15 τους και άλλοι φτανουν στα 35, 40 κι ακόμα είναι χαηβάνια.
    Εδώ το πρόβλημα ειναι ότι ο τυπος δεν έχει ξεκολλήσει απο την πρωην.
    γιάννης

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Συμφωνω Εβιτάκι, η ηλικία δεν παιζει κανενα ρόλο, όπως και η ωριμότητα δεν έχει σχέση με την ηλικία. Άλλοι ωριμάζουν απο τα 15 τους και άλλοι φτανουν στα 35, 40 κι ακόμα είναι χαηβάνια.
    Εδώ το πρόβλημα ειναι ότι ο τυπος δεν έχει ξεκολλήσει απο την πρωην.
    σιγουρα δεν εχει ξεκολλησει.εμενα ομως αυτο που με ανησυχει ειναι το ποσο cool το βλεπει και μιλαει μαζι της,χωρις να τον ενδιαφερει τι νοιωθει η νιφαδα!!λυπαμαι αλλα ενας αντρας που φερετε ετσι δε δειχνει σημαδια να καταλαβενει τι νοιωθεις.εμενα το αγορι μου εχει μια συναδελφο η οποια συνεχεια ανακατευοταν στη σχεση μας.φυσικα και με ενοχλησε αυτο.αλλα οταν του το ειπα καταλαβε οτι στη σχεση τριτος δε χωραει.και σταματησε να της δινει απαντησεις.επισης του απαγορευσα να μου μιλαει γιαυτην γιατι συγχιζομουν!φαντασου να ηταν η πρωην!!!ωωω ρε τι ειχε να γινει!!!και επειδη ολοι λιγο πολυ εχουμε μιλισει στο τηλεφανακι με πρωην ξερουμε οτι αν το εχεις ξεπερασει και εσυ και αυτη δεν εχεις αναγκη ουτε επαφη να κρατησεις ουτε τιποτα!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Καταλαβαινω να εχουν επαφη γιατι ηταν πολυ καλοι φιλοι και γιατι χωρισαν γιατι βαρεθηκαν και οχι γιατι μαλωσαν.
    Δειχνει πολυ ερωτευμενος μαζι μου..
    Δεν προκειται να ξεχασω ποτε να τον βλεπω να δακρυζει και πραγματικα να ποναει οταν πηγαμε να χωρισουμε..
    Τον τροπο που κοιταει το χερι μου που ειναι σημαδεμενο..το προσωπο μου..τα ματια μου..
    Δεν πιστευω οτι θα με κερατωσει μαζι της..αλλα ζηλευω τη σχεση τους,και με ενοχλει να με υποβιβαζει αποκαλωντας με τιποτα!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    αλλα ζηλευω τη σχεση τους,και με ενοχλει να με υποβιβαζει αποκαλωντας με τιποτα!
    ειναι λογικο να ζηλευεις!αφου ομως και εσυ η ιδια λες οτι εχουν παραμεινει απλα φιλοι τοτε γιατι δε συζητανε τα προσωπικα τους?οι φιλοι δε συζητανε για τις σχεσεις τους?επισης,αφου ειναι φιλοι γιατι δε βγενετε ολοι μαζι σα παρεα?οι φιλοι δε τα κανουν αυτα?νιφαδα λυπαμαι αλλα θα συμφωνησω με το γιαννη.η σχεση αυτη δεν εχει τελειωσει.δεν εννοω οτι βρισκοντε και σε κερατωνει.εννοω οτι στα λογια και στισ σκεψεις τους ακομα υπαρχει ΚΑΤΙ.εστω ενα μικρο φλερτ...και ειναι λογικο,ηταν τοσο καιρο μαζι,και δε τσακωθηκαν απλα βαρεθηκαν.εγω στη θεση σου θα εβαζα ορια.δηλαδηθα του ελεγα να ξεκαθαρισει τη θεση του στη κοπελα και να επικεντρωθει σε σενα και να αφησει τα τηλεφωνακια και τις βολτουλες.γιατι με αυτα που μας περιγραφεις δε φαινεται να εχεις την αποκλειστικοτητα...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Ερωτηση,να του μιλησω η να τον εχω λιγο στην αδιαφορια;να με παιρνει αυτο τηλεφωνο,να μου στελνει αυτος μηνυματα...
    Για να χεστει λιγακι ππανω του;!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Το μόνο που θα καταφέρεις ειναι να χαλαστειτε.εγω θα του μιλούσα ευθέως να το ξεκαθαρίσουμε το θέμα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Τον χωρισα..
    Δεν ειχε νοημα ετσι κ αλλιως να το ξανασυζητησουμε..το εχω πει μια..το εχω πει δυο..ε,ελεος πια.τελος..well done K! Η μαλλον well played!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 14:44
  3. Δεν μπορώ με τίποτα να πω "όχι", τι να κάνω;
    By Τσιπουράκι in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-04-2011, 19:27
  4. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 05:35
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •