"τίποτα" - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48

Thread: "τίποτα"

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    δεν ισχυει αυτο που λες!δηλαδη εγω που ειμαι ενα χρονο μικροτερη και παμε για γαμο με κοροιδευει?δε φταιει η ηλικια της αν αυτος δεν ειναι ξακαθαρος μαζι της!!!
    εσυ κοροιδευεις τον εαυτο σου

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    εσυ κοροιδευεις τον εαυτο σου
    Οτι να ναι!προφανως εισαι προβληματικος οπότε δεν ασχολούμαι περισσότερο..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Εβιτακι μου,νομιζω οτι αυτο που προσπαθει να σου πει ειναι οτι εισαι πολυ μικρη για γαμο..εγω τουλαχιστον θελω να "ζησω" πριν παντρευτω!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    Οτι να ναι!προφανως εισαι προβληματικος οπότε δεν ασχολούμαι περισσότερο..
    κρατα 2 χιλιαρικακια για το διαζυγιο τοτε χαχαχαχαχα

  5. #35
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    80
    re paidia iremiste einai dunaton tora??? eipame na milisoume na voithisoume oso mporoume oxi na plakothoume!!!!!!!

  6. #36
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    Εβιτακι μου,νομιζω οτι αυτο που προσπαθει να σου πει ειναι οτι εισαι πολυ μικρη για γαμο..εγω τουλαχιστον θελω να "ζησω" πριν παντρευτω!
    Γι αυτό τον χώρισες?
    Εχεις χρονια μπροστα σου, αυτες οι σχεσεις σου προσφερουν εμπειριες που θα σε βοηθησουν καποτε να κανεις τη σωστη επιλογή, όταν με τον τροπο αυτο θα έχεις ωριμάσει δλδ.
    Οι περισσότεροι που παντρεύονται σε ηλικιες 18 - 20 συνηθως μετα από μερικά χρονια χωρίζουν.
    γιάννης

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Οι περισσότεροι που παντρεύονται σε ηλικιες 18 - 20 συνηθως μετα από μερικά χρονια χωρίζουν.
    συμφωνω!εγω ομως δε θυμαμαι να ειπα πως θα παντρευτω αυριο...σενα μηνα γινομαι 24 και ο γαμος ειναι προγραμματισμενος σε δυο χρονια!οσο για σενα νιφαδα που θεωρεις οτι στα 23 δεν εχεις 'ζησει'.περιεργο γτ εγω μεχρι τωρα εχω ζησει 5 χρονια μονη μου και πολυ δυσκολα.εχω τελειωσει τις σπουδες μου,εχω ταξιδεψει σε πολλες χωρες κ ειμαι σε φαση ανοιγμα επιχειρησεις.επομενως βλεπεις οτι ο καθενας στα 24 εχει διαφορετικες εμπειριες και ας αφισουμε τις ψευτοφιλοσοφιες.αντε γιατι εχουμε και βγει εκτος τοπικ με το να ασχολιστε ποτε πρεπει να παντρευεται ο καθενας.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    καλα, γιατι μαλωνετε για τον γαμο τωρα?
    το θεμα ειναι να αποφασισουμε σε τι ηλικια μπορει ενας ανθρωπος να εχει μια 'σοβαρη" σχεση?
    φυσικα και μπορει να την εχει και πολυ νεος και μεγαλυτερος. δεν υπαρχει κανενα οριο κατω του οποιου οι σχεσεις ειναι της πλακας, παρα μονο η δικη μας διαθεση να εχουμε μια σχεση της πλακας ή καλη.
    κι εφοσον εχεις μια καλη σχεση, αν σε ενδιαφερει ο γαμος, μπορεις και να παντρευτεις. γιατι οχι στο κατω κατω? η νιφαδα αν και μικρη, δεν ενδιαφερεται για γαμο, ενω η εβιτακι, ενδιαφερεται. so what?
    και που τις ειδατε τις στατιστικες του γαμου που λενε οτι οι μεγαλυτερης ηλικιας εχουν μακροημερευση?
    ο γαμος γενικα ως θεσμος εχει δυσοιωνη προβλεψη, ειτε τον κανεις μικρος ειτε μεγαλος.
    οποτε κατα την γνωμη μου, η καλυτερη λυση ειναι να τον κανεις ΑΚΡΙΒΩΣ οταν τον θες ειλικρινα και συνειδητα (ως ενηλικας φυσικα).
    και τα διαζυγια στο προγραμμα ειναι. δεν ειναι πιο επιβαρυντικο ενα διαζυγιο στα 30 απ οτι στα 40.
    Last edited by Remedy; 06-04-2012 at 13:35.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Σορρυ..εγω οταν ειδα το "ειμαι ενα χρονο μικροτερη" νομιζα ενα χρονο μικροτερη απο μενα,γι αυτο εφριξα λιιιιγο.
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    Σορρυ..εγω οταν ειδα το "ειμαι ενα χρονο μικροτερη" νομιζα ενα χρονο μικροτερη απο μενα,γι αυτο εφριξα λιιιιγο.
    ok νιφαδα μου δε πειραζει...και εγω νομιζα πως εισαι μεγαλυτερη

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    νιφαδα εγω που φημιζομαι για την υπομονη μου και την αγαπη μου για τους αλλους
    στην θεση σου θα της ειχα βγαλει το μαλλι τριχα-τριχα:D:D:D
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Χρυσακι μου,δεν φανταζεσαι ποσο το θελω..και εγω δεν ειμαι καθολου της αποψης αυτη φταιει..περισσοτερο αυτος φταιει..αλλα αυτον τον αγαπαω..αυτη θελω να την πλακωσω στο ξυλοοο!!!!

    Χαιρομαι που λυθηκε η παρεξηγηση με τις ηλικιες!

    Παιδια,απο χθες που τον γνωρισα εχω δει 3 σεξουαλικα ονειρα μ αυτον και ενα με εναν αλλον που και καλα επαιρνα την εκδικηση μου..
    Παιζει να ειναι η πρωτη φορα που βλεπω σεξουαλικα ονειρα με τοσες λεπτομερειες.:$
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    νιφαδα εγω παντως στη θεση σου θα αρχιζα να κανω κανεναν κολλητο,ετσι για δει πως αισθανομαι
    αλλα φυσικα εκει ρισκαρεις την σχεση σου
    εμενα δεν θα με ενοιαζε να ρισκαρω αν ενιωθα ετσι
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Ξερεις τι,ειχε γινει ενα σκηνικο που ειχε διαβασει μηνυματα μου στο φεισμπουκ με τον πρωην μου που επειδη ειχα τσατιστει για την κατασταση με την πρωην του,μιλησα λιγο με τον δικο μου,και σε καποια φαση του ειπα οτι μου λειπει(ως φιλος)..δεν διαβασε παραπανω που ελεγα "ειμαι παρα πολυ ερωτευμενη με το αγορι μου"
    Τελοσπαντων απο τοτε επρεπε συνεχεια να του αποδεικνυω οτι δεν με νοιαζουν οι αλλοι κι ετσι γιοκ η ζηλεια!
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    αφου μασαει ψηστον νιφαδα
    και μετα πες του οπως ειμαι εγω ανετη με την φιλη σου απαιτω να κανεις το ιδιο..ζηλιαρηηη
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  3. Δεν μπορώ με τίποτα να πω "όχι", τι να κάνω;
    By Τσιπουράκι in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-04-2011, 18:27
  4. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 04:35
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •