Προβλήμα με γνωριμιες. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    χαχα.. αυτο το οτι θα καταληξει μισογυνης με πηγε κατευθειαν σε ενα συγκεκριμενο προσωπο εδω μεσα... χαχα
    κουνια που σε κουναγε μωρη κατακαημενη αν νομιζεις οτι εγω ειμαι το μοναδικο προσωπο με τετοιες αποψεις εδω μεσα. η συμπεριφορα σας εχει κανει απιστευτη ζημια σε ολους τους ελληνες, αλλα μαλλον κλεινετε τα ματια για να μη βλεπετε τα χαλια που δημιουργησατε.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    21
    κάποιοι εδώ μέσα ζουν στον δικό τους φανταστικό κόσμο...!!! H πλαστική μύτης κοστίζει πάνω από 4000 ευρώ. όποιος ψήνεται κερνάει η θεοφανία..! έχει ο θεός.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by confuse View Post
    το θεμα μ ξεκινησε απο τισ αποψεισ τσ kalopisti και τα οσα ειπατε στο παιδι για να φτιαξει τη μυτη τ....δεν ειπα φταινε οι γυναικεσ για ολα....αλλα για απαντησε μ ειλικρινα και σα γυναικα αν ειμασταν εξω και ερχομουν με ωραιο τροπο να σ μιλησω τι θα ελεγεσ?????? και οχι δεν ειναι ξυπνιοι αυτοι π γ***νε ειναι αυτοι που εχουν τ λεφτα παραδεξου το....ερευνεσ λενε οτι ζητατε σιγουρια που προκυπτει απο την επαγγελματικη μασ θεση το αυτοκινητο μασ μεχρι και το ρολοι μασ συνεπωσ.......δεν γουσταρω να ερχομαι σε αντιπαραθεση με ατομα μεσω μνματων αλλα καποια πραγματα ειναι εξοργιστηκα......
    κι εμένα από κει ξεκίνησε γι' αυτό και συμφώνησα με το θέμα πλαστική που πρότειναν και τ' άλλα μέλη, μια και το έθεσε και το ίδιο το παιδί.
    Ζήτησε λοιπόν γνώμη και του είπαμε άποψη! Πού είναι το κακό, για να κάνεις εσύ επίθεση; Κι η ξαφνική επίθεση όμως δείχνει πολλά.. όπως πολλά δείχνει κι η χαμηλή αυτοεκτίμηση κι οι ανασφάλειες, όταν δεν θες να τα παραδεχτείς, αλλά κάνουν μπαμ από μακρυά και σε προδίδουν.. Αυτά.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by sables90 View Post
    κάποιοι εδώ μέσα ζουν στον δικό τους φανταστικό κόσμο...!!! H πλαστική μύτης κοστίζει πάνω από 4000 ευρώ. όποιος ψήνεται κερνάει η θεοφανία..! έχει ο θεός.
    Πες τα Χρυσόστομε. Και σε δημόσιο νοσοκομείο μόνο σε περίπτωση αυτοκινητιστικού δυστυχήματος γίνεται. Αναρωτιέμαι γιατί δεν το παρατήρησε κανένας άλλος τόση ώρα.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    κι εμένα από κει ξεκίνησε γι' αυτό και συμφώνησα με το θέμα πλαστική που πρότειναν και τ' άλλα μέλη, μια και το έθεσε και το ίδιο το παιδί.
    Ζήτησε λοιπόν γνώμη και του είπαμε άποψη! Πού είναι το κακό, για να κάνεις εσύ επίθεση; Κι η ξαφνική επίθεση όμως δείχνει πολλά.. όπως πολλά δείχνει κι η χαμηλή αυτοεκτίμηση κι οι ανασφάλειες, όταν δεν θες να τα παραδεχτείς, αλλά κάνουν μπαμ από μακρυά και σε προδίδουν.. Αυτά.
    ασε την αντιπαραθεση εδω γτ στ τελοσ θ γ***σουμε το θεμα και κοιτα τα pm σ....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Αυτά που αισθάνεσαι για τον εαυτό σου περνάει και στις κοπέλες.. Αν πιστέυεις οτι η μύτη σου είναι ένα απο τα αρνητικά και θες να την διορθώσεις και πιστέυεις οτι θα σε γεμίσει με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση τότε κάντη. Ούτως ή άλλως δική σου είναι η επιλογή και μην ακους κανέναν, κάνε αυτο που νιώθεις. Αλλά το κυριότερο πρόβλημα είναι το μέσα σου.. Προσπάθησε να μην είσαι ντροπαλος βάζοντας τον εαυτό σου σε μια προκληση. Εγώ αυτό έκανα (κάθε αρχή και δύσκολή) . Έλεγα τώρα θα κάνω αυτο όσο και να ντρεπόμουν.. προκαλούσα τον εαυτό μου. Θα σε βοηθήσει πολύ να κοινωνικοποιηθεις με αγόρια αλλά και κορίτσια. Μπες στην διαδικασία να κάνεις γνωριμίες για να εξοικιωθεις με τους ανθρωπους και τις κοπέλες ωστε να είσαι και πιο άνετος...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    κουνια που σε κουναγε μωρη κατακαημενη αν νομιζεις οτι εγω ειμαι το μοναδικο προσωπο με τετοιες αποψεις εδω μεσα. η συμπεριφορα σας εχει κανει απιστευτη ζημια σε ολους τους ελληνες, αλλα μαλλον κλεινετε τα ματια για να μη βλεπετε τα χαλια που δημιουργησατε.
    Κενουλη!! τσιμπησες αμεσως!! χαχα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    βασικα σε δημοσιο νοσοκομειο που εκανε ο κολητος μου,διαφραγμα , αφαιρεσε και ενα 'κοκαλακι' και το ποσο που 'εδωσε' ηταν γυρω στα 500 ευρω. δεν ειναι τοσο σοβαρο το προβλημα το δικο μου, να πω την αληθεια, δεν ξερω τι μου φταιει, καποιοι/ες μου ειχαν πει οτι τα περνω πολυ σοβαρα αυτα ενω δεν πρεπει γιατι δεν ειναι 'τραγικα'.
    οταν ειμουν φανταρος Αθηνα και ειμουν προεδρικη φρουρα,φανταστειτε λιγοτερα κιλα απ'οσο αναφερω, ειμουν πιο εξεικιωμενος με το θεμα κοπελες-γνωριμιες κλπ. τωρα απλα κολαω... δισταζω να κανω καποια κινηση,γιατι εχω την εντωπωση οτι θα φαω ακυρο...

  9. #39
    Quote Originally Posted by sables90 View Post
    κάποιοι εδώ μέσα ζουν στον δικό τους φανταστικό κόσμο...!!! H πλαστική μύτης κοστίζει πάνω από 4000 ευρώ. όποιος ψήνεται κερνάει η θεοφανία..! έχει ο θεός.
    ...όπως επίσης κάποιοι λένε ότι τους κατέβει μόνο και μόνο για να δείξουν πως έχουν άποψη....
    Η πλαστική μύτης κυμαίνεται από 500-1000 ευρώ και αν έχεις γάτο ασφαλιστή την κάνεις δωρεάν ως διάφραγμα....

  10. #40
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Πες τα Χρυσόστομε. Και σε δημόσιο νοσοκομείο μόνο σε περίπτωση αυτοκινητιστικού δυστυχήματος γίνεται. Αναρωτιέμαι γιατί δεν το παρατήρησε κανένας άλλος τόση ώρα.
    ...έλα ντε!
    Τόσοι πλαστικοί χειρουργοί εδώ μέσα, ούτε ένας δεν πετάχτηκε....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    βασικα σε δημοσιο νοσοκομειο που εκανε ο κολητος μου,διαφραγμα , αφαιρεσε και ενα 'κοκαλακι' και το ποσο που 'εδωσε' ηταν γυρω στα 500 ευρω. δεν ειναι τοσο σοβαρο το προβλημα το δικο μου, να πω την αληθεια, δεν ξερω τι μου φταιει, καποιοι/ες μου ειχαν πει οτι τα περνω πολυ σοβαρα αυτα ενω δεν πρεπει γιατι δεν ειναι 'τραγικα'.
    οταν ειμουν φανταρος Αθηνα και ειμουν προεδρικη φρουρα,φανταστειτε λιγοτερα κιλα απ'οσο αναφερω, ειμουν πιο εξεικιωμενος με το θεμα κοπελες-γνωριμιες κλπ. τωρα απλα κολαω... δισταζω να κανω καποια κινηση,γιατι εχω την εντωπωση οτι θα φαω ακυρο...

    Μην αφήνεις τον φόβο και τις ανασφάλειές σου να σε ακυρώνουν, γιατί στην παρούσα φάση δεν έχουν ισχύ.
    Είναι κατάλοιπα του παρελθόντος και της ανατροφής με τα "μη" και "πρέπει-δεν πρέπει" που μας έχουν μεγαλώσει και
    που δυστυχώς, τους κάνουμε συνέχεια αναπαραγωγή, γιατί μας στοιχειώνουν. Αναγνώρισέ τα κι άστα πίσω!
    Υπάρχουν μόνο μέσα σου! Είναι παγίδες του νου! Χρειάζεται να τ' αποβάλλεις και να δοκιμάζεις, ακόμα κι αν φας απόρριψη.
    Όπως και νάχει πάντως αξίζεις! Κι απ' ότι περιγράφεις, δεν υστερείς καθόλου ούτε σ' εμφάνιση! :)
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...έλα ντε!
    Τόσοι πλαστικοί χειρουργοί εδώ μέσα, ούτε ένας δεν πετάχτηκε....
    Δε χρειάζεται να επαγγέλεσαι πλαστικός χειρουργός για να γνωρίζεις ότι κοστίζει υπέρογκα τέτοια επέμβαση.

  13. #43
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Δε χρειάζεται να επαγγέλεσαι πλαστικός χειρουργός για να γνωρίζεις ότι κοστίζει υπέρογκα τέτοια επέμβαση.

    ...όπως είπαν και άλλοι, δεν κοστίζει υπέρογκα και μπορεί κάποιος να την κάνει και δωρεάν.....

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by anonymous_1 View Post
    Ποιος δεν έχει φάει άκυρα σε αυτή τη ζωή; Επειδή μάλλον εισαι ντροπαλός και συναισθηματικός μάλλον ψάχνεις σε σένα το φταίξιμο και το όποιο "ελάττωμα".
    Σε καταλαβαίνω έτσι κάνω και γω αλλά δε φταις εσύ αυτό που φταίει ίσως είναι η απειρία σου που σε κάνει να νιώθεις ότι κανείς δε θα βρεθεί και το πολύ απλό ότι και ο πιο τέλειος να είσαι κάποια μπορεί να βρεθεί και να μη σε θέλει. That's life!! :p
    πωπω, απελπιζομαι ωρες ωρες ομως

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...όπως επίσης κάποιοι λένε ότι τους κατέβει μόνο και μόνο για να δείξουν πως έχουν άποψη....
    Η πλαστική μύτης κυμαίνεται από 500-1000 ευρώ και αν έχεις γάτο ασφαλιστή την κάνεις δωρεάν ως διάφραγμα....
    τι να πεις και για τις σαύρες που κάθονται όλη μέρα εδώ μέσα και το παίζουν ψυχολόγοι??? ένας φίλος μου έκανε πλαστική και έδωσε 7000 ευρώ.. άλλο το διάφραγμα, άλλο η πλαστική!!!! αν υπάρχει δημόσιο νοσοκομείο να κάνει τέτοια επέμβαση (πλαστική) πρώτη φορά το ακούω. και σχετικά στο ότι παίρνει χρήματα, αυτό είναι παράνομο.. μάλλον για φακελάκι μου μοιάζει..

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Το προβλημα μου...!
    By talikiller in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 11-12-2011, 23:14
  2. προβλημα
    By fly in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 08-12-2011, 13:39
  3. Γνωριμιες μεσο ιντερνετ.Τι λετε?
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 15-10-2009, 16:44
  4. προβλημα....
    By soares in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 06-09-2009, 20:30
  5. προβλημα με το U2U
    By gramle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2007, 19:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •