ΦΟΒΑΜΑΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: ΦΟΒΑΜΑΙ

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376

    ΦΟΒΑΜΑΙ

    ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ-ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑΝΟΜΟΥΝΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    νιωσε δυνατη και περηφανη οπως το βλεμμα του τιγρη

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by emy View Post
    ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ-ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑΝΟΜΟΥΝΑ
    Καλα εφτασες μεχρι εδω για να μην τα καταφερεις?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    κι οσο δεν υπαρχει, τοσο βλεπω οτι ειναι ολα ματαια και χωρις νοημα. κι αφου δεν υπαρχει και επιλογη για τον σωστο το δρομο, εστω μια δουλεια κατι καποιος να βοηθησει, τοσο απογοητευομαι και βλεπω οτι δεν εχω θεση. ελπιζω να βρεθω συντομα κι εγω σαν τον τυπακο στο συνταγμα να τους λερωσω το πεζοδρομιο. ειναι πολυ ευκολο να το κανεις απαξ και ξεκινησεις το πρωι, δε θελει καθολου ψυχικη δυναμη.
    ναι αυτό θέλω κ εγώ το έγραψε το ΚΕΝΟ ΑΛΛΟΥ να ησυχάσουν όλοι από μένα κ εγώ μπορεί , δε ξέρω αν θα γυρίσω σπίτι απόψε ή θα πέσω στη θάλασσαΑγαπηβλακείες...όλα ουτοπία

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Εμυ χρειαζεσαι φαρμακα και παρακολουθηση

  6. #6
    Quote Originally Posted by emy View Post
    ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ-ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑΝΟΜΟΥΝΑ
    emy τι σου συμβαινει?ισως να ειχες γραψει το θεμα σου αλλα εγω δεν ξερω...μπορεις να πεις?ποσο χρονων εισαι?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Παίρνω φάρμακα, κάνω ψυχοθεραπεία Δ.Δ. έχω απλά σε νοσηρό περιβάλλον ζω, δε μπορώ να συνέρθω,με έπιασαν τάσεις αυτοκτονίας πάλι γιατί δεν το έκανα επίτηδες να αρρωστήσω κ νιώθω τύψεις

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by emy View Post
    Παίρνω φάρμακα, κάνω ψυχοθεραπεία Δ.Δ. έχω απλά σε νοσηρό περιβάλλον ζω, δε μπορώ να συνέρθω,με έπιασαν τάσεις αυτοκτονίας πάλι γιατί δεν το έκανα επίτηδες να αρρωστήσω κ νιώθω τύψεις
    ο,τι και να εχεις κανει ο χρονος δεν γυρναει πισω για αυτο κοψε τις μαλακιες και δες τι σου εχει μεινει

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by emy View Post
    ναι αυτό θέλω κ εγώ το έγραψε το ΚΕΝΟ ΑΛΛΟΥ να ησυχάσουν όλοι από μένα κ εγώ μπορεί , δε ξέρω αν θα γυρίσω σπίτι απόψε ή θα πέσω στη θάλασσαΑγαπηβλακείες...όλα ουτοπία
    εγω που το ειπα ομως δεν εχω οικογενεια. ουτε γυναικα, ουτε παιδια. ουτε δουλεια, ουτε σπιτι. δεν εχω τιποτα. αμα χαθω αυριο κανεις δε θα με αναζητησει, ουτε καν στο φορουμ εδω δεν ειμαι ευπροσδεκτος πλεον.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Αν ζω θα σε αναζητήσω ΚΕΝΟ, εγώ έχω αλλά σιγά μην ασχοληθούν με το άρρωστο, axl100 προσπαθώ,σταμάτα ΚΕΝΟ είσαι όλοι έχουμε ιδιαιτερότητες κ τα στραβά μας κ τα καλά μας, εγώ πάντως αρρώστησα κακιά δεν είμαι

  11. #11
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εγω που το ειπα ομως δεν εχω οικογενεια. ουτε γυναικα, ουτε παιδια. ουτε δουλεια, ουτε σπιτι. δεν εχω τιποτα. αμα χαθω αυριο κανεις δε θα με αναζητησει, ουτε καν στο φορουμ εδω δεν ειμαι ευπροσδεκτος πλεον.
    Κενο γιατι δεν εισαι ευπροσδεκτος στο φορουμ?μην νιωθεις ετσι!αφου δεν εχεις σπιτι που μενεις?

  12. #12
    Quote Originally Posted by emy View Post
    εγώ έχω αλλά σιγά μην ασχοληθούν με το άρρωστο, όλοι έχουμε ιδιαιτερότητες κ τα στραβά μας κ τα καλά μας, εγώ πάντως αρρώστησα κακιά δεν είμαι
    εμυ θελω να μου πεις περισσοτερα για σενα...πως "αρρωστησες?" τι νιωθεις?τι ειναι αυτο που σε οδηγησε να εχεις τετοιες σκεψεις?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by emy View Post
    Αν ζω θα σε αναζητήσω ΚΕΝΟ, εγώ έχω αλλά σιγά μην ασχοληθούν με το άρρωστο, axl100 προσπαθώ,σταμάτα ΚΕΝΟ είσαι όλοι έχουμε ιδιαιτερότητες κ τα στραβά μας κ τα καλά μας, εγώ πάντως αρρώστησα κακιά δεν είμαι
    ευχαριστω πολυ αλλα ολα αυτα ειναι απλα λογια, λογια διαδικτυακα. εκει εξω τιποτα δε προκειται να συμβει οταν πεθανω γιατι δεν εχω αξια. κι οχι δε μου φταις καπου, ουτε ειπα πως εισαι κακια.

    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    Κενο γιατι δεν εισαι ευπροσδεκτος στο φορουμ?μην νιωθεις ετσι!αφου δεν εχεις σπιτι που μενεις?
    στο φορουμ δε νιωθω ευπροσδεκτος, επειδη υπαρχουν φορες που ξεσπαω και γενικα βριζω ασχημα επειδη δυσκολευομαι να συγκρατησω τα σπασμενα μου νευρα, και γι'αυτο ορισμενες χρηστριες με παρεξηγουν και δε με θελουν και μου φερονται σαν να ειμαι σκουπιδι. μενω με τους υποτιθεμενους γονεις μου ακομα, οι οποιοι δεν ειναι μαλλον καν γονεις μου, δε μπορω να εξηγησω αλλιως αυτη τους την αδιαφορη συμπεριφορα. κι ενω προσπαθω να υποκριθω οτι ολα ειναι οκ, πιστευω φαινεται κι απ'το τροπο που μιλαω πλεον, οτι δεν ειμαι καλα. πρεπει να αλλαξω περιβαλλον αμεσα, αλλα φυσικα αυτο δε προκειται να γινει γιατι ουτε λεφτα υπαρχουν, ουτε δουλειες. δε θα παω ουτε διακοπες το καλοκαιρι εστω λιγες μερες να αναπνευσω, οπως δε πηγα και περσυ, οπως δε θα παω και του χρονου (που αμφιβαλλω αν ζω μεχρι τοτε).

  14. #14
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    στο φορουμ δε νιωθω ευπροσδεκτος, επειδη υπαρχουν φορες που ξεσπαω και γενικα βριζω ασχημα επειδη δυσκολευομαι να συγκρατησω τα σπασμενα μου νευρα, και γι'αυτο ορισμενες χρηστριες με παρεξηγουν και δε με θελουν και μου φερονται σαν να ειμαι σκουπιδι. μενω με τους υποτιθεμενους γονεις μου ακομα, οι οποιοι δεν ειναι μαλλον καν γονεις μου, δε μπορω να εξηγησω αλλιως αυτη τους την αδιαφορη συμπεριφορα. κι ενω προσπαθω να υποκριθω οτι ολα ειναι οκ, πιστευω φαινεται κι απ'το τροπο που μιλαω πλεον, οτι δεν ειμαι καλα. πρεπει να αλλαξω περιβαλλον αμεσα, αλλα φυσικα αυτο δε προκειται να γινει γιατι ουτε λεφτα υπαρχουν, ουτε δουλειες. δε θα παω ουτε διακοπες το καλοκαιρι εστω λιγες μερες να αναπνευσω, οπως δε πηγα και περσυ, οπως δε θα παω και του χρονου (που αμφιβαλλω αν ζω μεχρι τοτε).
    Καλο ειναι να ελεγχεις τα νευρα σου..αλλα δικαιολογησε γιατι εχεις αρκετα πραγματα που σε οδηγουν σε αυτην την κατασταση.Ψαξε για καποια δουλεια,προσπαθησε.Ολο και καπου θα βρεις.ελπιζω να εχεις φιλους και να σε κανουν να νιωθεις καλα.Και ισως του χρονου αλλαξουν πολλα αρα αξιζει να ζησεις για να τα δεις....

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ε και δουλεια να βρω τι θα αλλαξει ? θα μου ρθουνε λεφτα πολλα να μπορω να κανω οτι θελω ? οχι βεβαια, δε σε φτανει ενας μισθος σημερα να πας να ζησεις μονος σου, να ανεξαρτητοποιηθεις. κι απ'το να ταλαιπωρουμαι και να τρεχω αδικα και να με κοροϊδευουν μεστη μαπα, προτιμω να πανε ολα στο διαολο. δεν εχουμε αξια εδω περα, κι οποιος εχει ψευδαισθησεις οτι αξιζει επειδη σπουδασε, ας παει στο εξωτερικο να δει τι αξιζει!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. φοβαμαι
    By d_o in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 31-10-2011, 04:18
  2. Φοβάμαι.
    By Αγάπη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-12-2010, 09:59
  3. φοβαμαι
    By bell in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 4
    Last Post: 10-02-2010, 22:33
  4. φοβαμαι.......
    By eftixoula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 20-08-2008, 01:23
  5. Φοβάμαι..
    By Στέλλα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 36
    Last Post: 27-09-2007, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •