αντικαταθληπτικά και εμμονές - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Νάξος
    Posts
    149
    Πάρα πολύ ωραία!!!
    Αφού δεν το έχεις από μικρή, δεν έχεις γενετική προδιάθεση...
    Σου είπε ο ειδικός ότι οι ομοφιλόφιλοι, είναι ομοφιλόφιλοι ή από γενετική προδιάθεση, ή από κάποιο βιασμό που έχουν περάσει...
    Εσύ δεν έχεις κανένα απ' τα 2 άρα αυτό που έχεις είναι απλά μια ιδεοληπτική διαταραχή, μια ιδέα τίποτα άλλο...
    Μην αγχώνεσαι, δε θα γίνεις...
    (και αυτό πιστευα από την αρχή...δεν έχεις γενετική προδιάθεση)

    Αν είχες γενετική προδιάθεση, θα το είχες όλη σου τη ζωή, δε θα το είχες μόνο 2 χρονάκια

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Quote Originally Posted by Eva1995 View Post
    δυστυχως δεν εχω ερωτευτει ποτε...κατι ψιλοπραγματα με αγορια αλλα δεν θα το πεις κι ερωτα,τελοσπαντων. εε τα υπολοιπα που ξεσπασαν τα εχω αναφερει και σε αλλα ποστ.και αυτο που λεμε πλατωνικα νομιζω εχει τυχει να "ερωτευτώ" ατομο του ίδιου φύλου(κ αυτο το ανεφερα) μαλιστα απο αυτο ξεσπασαν ολα.δεν λεω πως ειμαι ομοφυλόφιλη σιγουρα...μια ερωτηση εκανα μόνο :P
    Ενταξει μωρε..μικρουλα εισαι..οταν λεω εχεις ερωτευτει εννοω εστω τι σε τραβουσε "ερωτικα"..αν σου αρεσαν (σε ελκυαν)αγορια ή κοριτσια..σιγουρα αυτο θα το εχεις παρατηρησει..Αλλα είναι σημαντικο οτι αναφερομαι στο διαστημα πριν ξεσπασει η διαταραχη που αναφερεις..γιατι οτι προέκυψε απ αυτην ειναι καλυτερο να μην το σκεφτεσαι και κυριως να μην το αναλυεις γιατι τα συμπερασματα που θα σε οδηγησει θα είναι αναληθη..
    Τωρα αυτο που λες οτι θεωρεις οτι εχεις ερωτευτει "πλατωνικα" κοπελα..εγω το εκλαμβανω ως θαυμασμο..Μηπως την θαυμαζες και μπερδευεσαι? Γιατι αν ειναι αυτο εισαι λαθος που καθεσαι κ αναλυεις κ ανησυχεις..ο θαυμασμός για καποιον δεν καθορίζει τις σεξουαλικες μας ορεξεις..μην τα μπερδευεις..Αλλα εσυ ξερεις καλυτερα τι εννοεις λεγοντας "ερωτευτηκα πλατωνικα"..
    Παντως εχω την εντυπωση πως αν επρόκειτω για κατι τετοιο θα το ειχες παρει χαμπάρι απο μικροτερη..Όπως επισης κι αν δεν ηταν στη μεση το θεμα σου με την ΙΨΔ θα ηταν πιο ξεκάθαρα τα πραγματα.

  3. #63
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    4
    Κι αν έχεις γενετική προδιάθεση, τι?
    Εκκατομύρια ομοφιλόφιλοι στον κόσμο, μια χαρά περνάνε, με τις καριέρες, τους φίλους, τις δεξιότητες τους
    Δες πόσοι ομοφιλόφιλοι είναι πετυχημένοι στον τομέα τους και πραγματικά ευτυχισμένοι στην ζωή τους.
    Αποκλείεται πάντως ομοφιλόφιλος να γίνεις από βιασμό.
    Ψυχωτικός γίνεσαι.
    Μάλλον το ότι δεν εχεις αγόρι σου φταίει.

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    4
    Οστόσο ξέρω πως κάποια φάρμακα δίνονται χωρίς συνταγογράφηση και μία φίλη μου ομοιοπαθούσα μου είπε ότι κάνει αγωγή με cipraned(χωρίς συνταγή) και την βοηθάνε πάρα πολύ,αλλά να μην κάνω τη βλακεία να πάρω τίποτα μόνη.

    Στις 5/4/2012, το έγραψες εσύ αυτό. Σε αυτήν την φίλη σου αναφέρομαι.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Tinos
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by gillian View Post
    Οστόσο ξέρω πως κάποια φάρμακα δίνονται χωρίς συνταγογράφηση και μία φίλη μου ομοιοπαθούσα μου είπε ότι κάνει αγωγή με cipraned(χωρίς συνταγή) και την βοηθάνε πάρα πολύ,αλλά να μην κάνω τη βλακεία να πάρω τίποτα μόνη.

    Στις 5/4/2012, το έγραψες εσύ αυτό. Σε αυτήν την φίλη σου αναφέρομαι.
    αα σωστα εχεις δικιο σε παρεξηγησα λολ xD
    εχεις δικιο μπορει να φτεει και που δεν εχω αγορι...κι εγω πιστευω πως παιζει ρολο.

    niah μπορει....μπα δεν ηταν απλος θαυμασμος,συναισθηματικη εξαρτηση ηταν,αλλα τελοσπαντων...δεν με ελκυε σεξουαλικα,αλλα ειχα εξαρτηθει λες και ημουν ερωτευμενη...!!! μπορει κ να μην ειναι τιποτα,τεσπα θελω να πω οτι αυτο ηταν η αιτια που αρχισα να κανω αυτες τις σκεψεις.ειπα "οχ μηπως ειμαι λεσβια? γιατι νιωθω ετσι ρε γαμωτο"? εεε αν δεν ειχα κανει αυτη την αρχικη δεν θα εκανα ουτε δευτερη ουτε τριτη αλλα τωρα οτι εγινε εγινε. και αυτο με τις αναλυσεις ειναι ενα θεμα στην ιδψ που δεν μπορω να το αποφυγω...
    [COLOR="black"][B]Μη χτίζεις ποτέ μεγαλύτερο σπίτι από τη σκεπή που μπορείς να βάλεις σ'αυτό[/B][/COLOR]

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Νάξος
    Posts
    149
    Ο niah ίσως έχει δίκιο...
    Μπορεί να είναι θαυμασμός και να είναι στο υποσεινήδητο σου και να μην το καταλαβαίνεις...
    Τώρα δεν ξέρω, μπορεί να είναι και κοτσάνα αυτό που είπα...

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    o niah = h niah ;p

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. ΕΜΜΟΝΕΣ ΙΔΕΕΣ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 23
    Last Post: 19-03-2012, 18:11
  2. αντικαταθληπτικα για ΙΨΔ
    By el.gre in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 07-09-2010, 11:24
  3. Εμμονες...?
    By Yannis in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2010, 19:07
  4. ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΑ.. "ΣΦΗΝΑΚΙΑ"
    By ALTRUIST in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 02-05-2008, 03:25
  5. Εμμονές
    By StellaK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 08-03-2005, 12:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •