Έμπλεξα άσχημα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    Έμπλεξα άσχημα!

    Γεια σας! Ειμαι 16 χρονων και παω στην Α Λυκειου. Νομιζω πως ειμαι ομοφυλοφιλος και εχω γραφτει σε ιστοσελιδα με γνωριμιες. Γνωρισα εναν 28χρονο που μου μιλουσε πολυ ρομαντικα (και εγω ειμαι ρομαντικος) και ομορφα και εγω στην αρχη ημουν κρυος μαζι του αλλα μετα αρχισα να του απανταω και να δενομαι καπως μαζι του. Μου ειχε δειξει φωτογραφια του και εγω δικη μου. Μου ειπε οτι προτιμει συναντηση στην παραλια που εχει πολυ ερημια βραδυ για να ειμαστε οι δυο μας. Του ειπα πολλες φορες οχι! Συμφωνησε τελικα να συναντηθουμε σε δημοσιο χωρο. Του ειπα ομως πριν συναντηθουμε να μιλησουμε με καμερα και πριν απο λιγο μιλησαμε. Ηταν αρκετα διαφορετικος σε σχεση με την φωτογραφια. Ιδιος και στην φωτογραφια απλα μαλλον ειναι επεξεργασμενη. Στην καμερα μου μιλουσε διαφορετικα και κοπηκαν λιγο οι ρομαντισμοι. Το θεμα ειναι οτι δεν μου αρεσει καθολου και οτι φοβαμαι. Δεν θελω να τον μπλοκαρω παντου γιατι μενουμε στην ιδια πολη και αν με δει την εχω βαψει. Ειχα και ανοιχτο το προφιλ μου στο facebook και απο το e-mail μου με εχουν δει πολλα ατομα ποιος ειμαι. Γενικως με ξερουν πολλοι χωρις να το θελω. Ευτυχως το κλειδωσα. Τι να κανω ετσι οπως εμπλεξα; Οπως ειπα δεν ειμαι σιγουρος αν ειμαι γκει και θα ηθελα να γνωριστω με αγορι αλλα αυτος ειναι αντρας και θα θελει σιγουρα σεξ. Εγω μονο φιλια ψαχνω και αν προκυψει σχεση αλλα αυτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος. Οποιος μπορει ας με βοηθησει γιατι εμπλεξα ασχημα και θελω να ξεμπλεξω. Ευχαριστω :(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    σβησε το φεισμπουκ και κανε αλλο γρηγορη με αλλο μαιλ και ονομα γκρεγκο ξερω γω
    επισης αμα τρακαριστειτε κανε οτι δεν τον ξερεις και βγαλτον τρελο
    τωρα απο το pc πες του οτι εχεις θειο αστυνοομικο και σε υποπτευεται οτι εισαι γκει και σε παρακολουθει γιατι εισαι ανηλικος και οτι σου ειπε οποιον τσακωσω να σου την πεφτει θα παει μεσα
    επισης μπορεις να πεις οτι παιρνεις ψυχοφαρμακα και θελεις να σκοτωσεις εναν μεγαλυτερο αντρα καθως οτι νομιζεις οτι εχεις και κονδυλωματα μετα απο μια σεξουαλικη επαφη σε παρτυ και γι αυτο δεν θελεις σεξ
    ελπιζω να μην σε ξαναενοχλησει
    μπορει να γελασεις αλλα για σκεψου το,μαλλον θα φοβηθει
    Last edited by secretly; 06-04-2012 at 22:10.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    και προσεχε γρηγορηηη!στο εχω ξαναπει
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    σβησε το φεισμπουκ και κανε αλλο γρηγορη με αλλο μαιλ και ονομα γκρεγκο ξερω γω
    επισης αμα τρακαριστειτε κανε οτι δεν τον ξερεις και βγαλτον τρελο
    τωρα απο το πσ πες του οτι εχεις θειο αστυνοομικο και σε υποπτευεται οτι εισαι γκει και σε παρακολουθει γιατι εισαι ανηλικος και οτι σου ειπε οποιον τσακωσω να σου την πεφτει θα παει μεσα
    επισης μπορεις να πεις οτι παιρνεις ψυχοφαρμακα και θελεις να σκοτωσεις εναν μεγαλυτερο αντρα καθως οτι νομιζεις οτι εχεις και κονδυλωματα μετα απο μια σεξουαλικη επαφη σε παρτυ και γι αυτο δεν θελεις σεξ
    ελπιζω να μην σε ξαναενοχλησει
    μπορει να γελασεις αλλα για σκεψου το,μαλλον θα φοβηθει
    γτ μαθαινεις πουστιες στο παιδι βρε χρυσακι, δεν ντρεπεσαι?
    Φιλαρακο, πες του απλα πως ξενερωσες...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    γτ μαθαινεις πουστιες στο παιδι βρε χρυσακι, δεν ντρεπεσαι?
    κοιτα η αναγκη με κανει!πλακα στην πλακα axl100 μια φορα γλιτωσα στο τσακ απο βιασμο λεγοντας οτι εχω κονδυλωματα
    Last edited by secretly; 06-04-2012 at 22:09.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Γρηγόρη είσαι πολύ μικρός για να μπλέκεις με τσατ και σαιτ γνωριμιών. Δεν ξέρεις ποιος κρύβεται απο πίσω.. μην διακυνδινεύεις έτσι την ζωή σου! Απλά πρόσεχε!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    κι εγω του τα λεω χριστινακι αλλα τρωγεται
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ε, άμα τρώγεται ας την πάθει μπας και καταλάβει... ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του! Ευχομαι μόνο μια μέρα μην έρθει και πει οτί παραλίγο να τον βιάσουν ή οτί τον βιάσανε. Μετά τι του λες??? Στα λέγαμε..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    οχι μωρε,ειναι πολυ καλο αιδι ο γρηγορης,το θεμα ειναι να καταλαβει οτι δεν ειναι ολοι ετσι
    αλλα οταν εισαι καλοψυχος δυσκολευεσαι να σκεφτεις κακο για τους αλλους
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Μα δεν του εύχομαι το κακό του αλλά σε αυτές τις ηλίκιες δεν ακούς εύκολα τις συμβουλες των άλλων και μαθαίνεις να ακούς αφου την πάθεις....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Γεια σου Γρηγορη.Οπως σου ειπαν και τα υπολοιπα μερη κλεισε τον λογαριασμο στο facebook και μην του δωσεις ξανα σημασια.
    Α και δεν χρειαζεται να ψαχνεις γνωριμιες μεσω ιντερνετ,μπορεις καλλιστα να γνωρισεις καποιο ατομο της ηλικιας σου που ειναι επισης ομοφυλοφιλος για να πειραματιστεις ή να κανεις σχεση.
    Last edited by betelgeuse; 07-04-2012 at 15:09.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Γρηγορη οταν ακους ξεμοναχιασματα σε παραλιες μεταμεσονυχτιως με μεγαλυτερους, ΚΟΒΕ ΔΡΟΜΟ! ΤΟυλαχιστον οσο εισαι πιτσιρικας, αργοτερα κανε οτι θες, θα εχεις και καλυτερα κριτηρια και ωριμοτητα.
    Προσπαθησε να γνωρισεις καποιο ατομο της ηλικιας σου, που ειναι πολυ λιγοτερο πιθανο να σε θελει μονο για σεξ, και πιο πιθανο οτι θα θελει φιλια και γνωριμια, οπως θες εσυ.
    ΕΠισης, να εισαι πολυ προσεκτικος και οπου βλεπεις τετοια ψεματα αλλα λεω αλλο ειμαι αλλα αντ' αλλα της συκιας το γαλα, ΚΟΒΕ ΔΡΟΜΟ ΠΑΛΙ!

  13. #13
    Γεια σας. Σας ευχαριστω πολυ ολους που με βοηθησατε!!! Του εξηγησα οτι δεν θελω τελικα να κανω σχεση με μεγαλυτερο και οτι δεν θελω να πιεστω. Αλλα αυτος δυστυχως δεν ειναι χαζος. Καταλαβε πολυ καλα οτι δεν μου αρεσε και μου το ειπε και αρχισε να μου μιλαει πολυ ασχημα και να με βριζει. Μου εξηγησε οτι μονο μια αγκαλια μου ζητησε. Τον λυπηθηκα λιγο αλλα για να ζηταει τωρα αγκαλιες και ερωτες με 16χρονο φανταστειτε τι μυαλο κουβαλαει!!! Ευτυχως με μπλοκαρε αυτος νομιζω και δεν θελει να ξαναμιλησουμε μου ειπε. Εγω ετσι οπως τον ειχα δει στην καμερα νομιζα οτι θα θυμωσει και θα με κυνηγαει απο παντου. Την Παρασκευη εχω υποψια οτι μπορει να με εψαχνε που ειχα βγει για να με δει. Ευτυχως ομως δεν με ειδε ουτε τον ειδα. Προσεχω παιδια. Προσπαθω τουλαχιστον! Το προφιλ μου στο Facebook το κλειδωσα και εβαλα αλλη φωτογραφια προφιλ. Δεν θελω να το διαγραψω γιατι ειναι φτου και απο την αρχη. Οποιος με ειδε με ειδε. Τωρα δεν θα με ξαναδει αν δεν το εγκρινω. Μαλλον θα κανω αυτο που μου λεει ο beldeguese πιο πανω.

  14. #14
    Χρυσακι αν τον συναντησω μαλλον αυτο θα κανω αμα τον συναντησω. Που δεν νομιζω πια να ειμαι τοσο γκαντεμης!!!

Similar Threads

  1. Ασχημα κολληματα
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 05-07-2011, 11:08
  2. Έμπλεξα με 3 φίλες
    By markos987 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 30-03-2011, 15:01
  3. Αντιδράσεις σε άσχημα νέα
    By anwnimi3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 04-01-2010, 11:47
  4. Η ζωή μου φέρθηκε άσχημα
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 14-01-2009, 17:29
  5. ΑΣΧΗΜΑ ΟΝΕΙΡΑ
    By La_ViTa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 12-10-2007, 00:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •