Μου εχει τυχει δημητρη001, και καταλαμβαινω απολυτα ποσο απαισιο πραγμα ειναι..εγω απο μωρο ειχα αυτο το προβλημα η πρωτη φορα που θαμαμαι να το επαθα, ειναι οταν ημουν 6 ετων 1η δημοτικου και ακουσα ενα κοριτσακι να λεει απλα το ονομα μου στη δασκαλα αυτο ήταν πηγα σπιτι το απογευμα και ολο το βραδυ ημουν με το αγχος και τις ενοχες τι εκανα και τι μπορει να εγινε στο κοριτσι εξαιτιας μου και τελικα το επομενο πρωι εμαθα.. οτι απλα ηθελε να καθισουμε διπλα διπλα. Αστειο.. και ασημαντο αλλα για την συγκεκριμενη ηλικια ηταν σοβαρο και μια ενδειξη οτι απο τοτε τελικα ειχα μια διαθεση για ΙΔΨ.. και απλα με τον καιρο εξελιχθηκαν εγιναν μαρτυριο.. φυσικα το γνωριζουμε καλα οτι ολα ειναι στο μυαλο μας ολα εκει διαδραματιζονται αλλα δεν μας βλεπω να καταφερνουμε και τιποτα .. Εγω ειχα ατυχημα με το αμαξι, κτυπησα ελαφρως το μπροστινο οχημα..οπου η κοπελα ηταν εγκυος, αμεσως πηγε γιατρο και ενημερωθηκα οτι ολα καλα με το μωρο της και ολα μια χαρα δεν κτυπησαν καθολου.. αλλα εδω και 5 μηνες δεν μου βγαινει απο το μυαλο μηπως επαθαν κατι μηπως παθει κατι το μωρο οταν γεννηθει η οτιδηποτε.. πηρα πολες φορες τηλεφωνο στη ασφαλιστικη με διαβεβαιωσε οτι ολα ειναι καλα και οτι ειναι σε επικοινωνια με την κοπελα και δεν εχει απαιτησει τιποτα παραπανω. μονο να τις καλυψουν τις εξετασεις που εκανε λογω του ατυχηματος ομως δεν μου βγαινει απο το μυαλο μηπως παθει κατι..... αλλα και γενικα στη ζωη μου το εχω και εγω οπως και εσυ με το παρτυ... μια μερα οδηγουσα παλι και στεκοταν στη διαβαση ενα κοριτσι αλλα περασα και μετα το ειδα, ετσι δεν σταματησα και οταν την ειδα συνεχεια σκεφτομουν αν την κτυπησα με το αμαξι? και δεν το πηρα ειδηση? ενω κατι τετοιο δεν θα ηταν λογικο.. και ομωςς !!!