Γκόμενες και φράγκα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Γκόμενες και φράγκα

    Κυκλοφορεί στην χυδαία την πιάτσα η φήμη ότι α)Στην Ελλάδα ακόμα και το τζάμπα μαμήσι το πληρώνεις τελικά και β)Τόσο την κάψουρα όσο και την μαστούρα την πληρώνεις ακριβά!

    Υποθετικά μιλώντας,για ν'ασχοληθεί σοβαρά μία "κοινωνιοτυπική" πλην "ετεροκανονική" Ελληνίδα μ'ένα τυχαίο "ετεροκανονικό" 'Ελληνα,θα πρέπει ο τελευταίος οπωσδήποτε να είναι τουλάχιστον "γενναιόδωρος";

    Kαλημέρα!
    Last edited by dimoskon; 16-04-2012 at 11:47.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    οχι παντα
    ενταξει εκει που πας να ανοιξεις σπιτι λογικο ειναι να λογαριαζεις τα λεφτα αλλα αν δεν τειθεται τετοιο θεμα δεν νομιζω να υπαρχει λογος να λογαριαζεις τα φραγκα
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    Αγαπητή φίλη,σωστά το θέτεις!Η παραπάνω θεωρία έχει ουσιαστικά "λήξει":πλέον οι περισσότεροι 'Ελληνες,ανεξαρτήτως φυλής και φύλου,έχουμε γίνει "ζήτουλες"...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    Φίλε dimo, δεν ξέρω τι λέει η πιάτσα. Αυτό που ξέρω είναι πως έτερο/ ετεροκανονικές μου φιλενάδες ενδιαφέρονται για ένα «πακέτο» που να μπορεί τουλάχιστον να προσφέρει πάνω-κάτω ότι έχουν να προσφέρουν αυτές (σε μία σχέση).
    Πολλές φορές, δε, έχουν αναγκαστεί να συμβιβαστούν με «πακέτα» αρκετά κάτω των περιστάσεων, σε διάφορους τομείς. Οπότε ενίοτε ισχύει ότι για να πηδήξουν (οι φίλες) έχουν τραβήξει τη σούπαh –ντούπαh μαλακία και την πλήρη τρικυμία-εν-κρανίω του καθενός στη μούρη.
    http://www.qvzine.net/images/bingo-2.pdf
    ΑΝΤΙΣΕΞΙΣΤΙΚΟ / LGBTQ ΜΠΙΝΓΚΟ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    νομιζω πως τα φραγκα πλεον εχουν καταργηθει,πλεον το αντιστοιχο ισχυον νομισμα ειναι τα ευρω η το δολαριο ενω ιδιαιτερης εκτιμησης χαιρει η ραβδος χρυσου... (πχ Τσοχατζοπουλος ο οποιος αγαπηθηκε σε υπερτατο βαθμο απο γυναικα στο ενα τριτο της ηλικιας του.τουλαχιστον οσο μεγαλωνουν αυτη η αντιστοιχια θα μειωνεται.)
    Μαλλον το "πακετο" κριθηκε ιδιαιτερα ικανοποιητικο ;)
    Last edited by Empneustns; 16-04-2012 at 21:40.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    και τι ακριβως προσφερουν αυτες ? τον κωλο τους οταν καθονται ? λες κι αν ειναι πεσμενος δε μπορει να χρησιμοποιηθει, πρεπει να λιωνουν στα γυμναστηρια για να τον κρατησουν ψηλα...

    ontopic εννοειται οτι ισχυει δυστυχως, πλεον ξοδευεις περισσοτερα για τη σχεσουλα παρα για το απλο ****** σε μπουρδελο. εκει που πας και σκας το 20αρικο μονο, πρεπει να ξοδεψεις τουλαχιστον για να τη βγαλεις την αλλη και σε εστιατοριο, και για ψωνια, και για οτι αλλο, να τρεχεις σαν πιστο σκυλι απο πισω της γενικα.

    απο παντοτε συνεβενε αυτο ομως. αφου λεφτα = δυναμη. ετσι μπορει να αποδειξει καποιος την αξια του κι οτι μπορει να τα βγαλει περα στη ζωη, κερδιζωντας αρκετα. τοσα οσα χρειαζεται η μανδαμ για να καλυψει τις αναγκες της (και μεθαυριο υποτιθεται της οικογενειας της, ασχετως αν δεν κανει ποτε). εκτος απο δυναμη ομως ειναι κι ο μοναδικος τροπος να δειξεις την αγαπη σου, αφου τα απλα συναισθηματα δεν αρκουν, να της λες οτι την αγαπας δλδ, πρεπει να το δειξεις και με πραξεις κι αντικειμενα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    Μιλάμε για ό,τι προσφέρει -σε διάφορους τομείς- ένας άνθρωπος μέσα σε μία σχέση.

    Ιδανικά ο κώλος ή το μουνί δεν είναι "προσφορά", αλλά επιθυμία μεταξύ των εμπλεκομένων στη σχέση.
    Τα περί γυμναστηρίων τα κατατάσω σε οφ-τόπικ ranting.
    Φυσικά, υπάρχουν ιδιοτελέστατοι, "ότι να' ναι" άνθρωποι και στα δύο φύλα αλλά το να επιλέγουμε, όπως έχω ξαναπεί για το x/ y λόγο, να είμαστε μ' αυτούς σημαίνει ότι έχουμε μερίδιο ευθύνης ...
    Εκτός και αν αρεσκόμαστε, ως συνήθως, να μας φταίνε πάντα οι άλλοι (κάτι που βρίσκω απείρως βαρετό και μη γόνιμο, ως μανιέρα). Η γκρίνια, ως ξεκαύλωμα, κιέτς, yaWwwn.
    http://www.qvzine.net/images/bingo-2.pdf
    ΑΝΤΙΣΕΞΙΣΤΙΚΟ / LGBTQ ΜΠΙΝΓΚΟ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Η γνώμη μου είναι ότι αυτός που πρέπει να πληρώσει για να έχει μια γυναίκα δίπλα του, μάλλον δεν έχει τίποτα καλύτερο να της προσφέρει.
    Είμαι από αυτές που τα χρήματα του άλλου τα έχω κυριολεκτικά χεσμένα. Αυτά που πραγματικά αξίζουν είναι άλλα. Και δεν αγοράζονται.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by Body-Rocker View Post
    Μιλάμε για ό,τι προσφέρει -σε διάφορους τομείς- ένας άνθρωπος μέσα σε μία σχέση.

    Ιδανικά ο κώλος ή το μουνί δεν είναι "προσφορά", αλλά επιθυμία μεταξύ των εμπλεκομένων στη σχέση.
    Τα περί γυμναστηρίων τα κατατάσω σε οφ-τόπικ ranting.
    Φυσικά, υπάρχουν ιδιοτελέστατοι, "ότι να' ναι" άνθρωποι και στα δύο φύλα αλλά το να επιλέγουμε, όπως έχω ξαναπεί για το x/ y λόγο, να είμαστε μ' αυτούς σημαίνει ότι έχουμε μερίδιο ευθύνης ...
    Εκτός και αν αρεσκόμαστε, ως συνήθως, να μας φταίνε πάντα οι άλλοι (κάτι που βρίσκω απείρως βαρετό και μη γόνιμο, ως μανιέρα). Η γκρίνια, ως ξεκαύλωμα, κιέτς, yaWwwn.

    χαχαχαχαχαχαχα!!!!
    γκρινια = ξεκαυλωμα
    http://www.mazi.org.gr/

  10. #10
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Η γνώμη μου είναι ότι αυτός που πρέπει να πληρώσει για να έχει μια γυναίκα δίπλα του, μάλλον δεν έχει τίποτα καλύτερο να της προσφέρει.
    Είμαι από αυτές που τα χρήματα του άλλου τα έχω κυριολεκτικά χεσμένα. Αυτά που πραγματικά αξίζουν είναι άλλα. Και δεν αγοράζονται.
    ...μέσα σε τρεις προτάσεις όλο το νόημα...:)
    Τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες για όσους δεν έχουν να δώσουν τίποτα και το ρίχνουν στα λεφτά και τις χαζογκόμενες που μόνο με αυτά πέφτουν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    Για να ειμαι και ειλικρινης χεσμενα δυστυχως τα χρηματα δεν τα εχω γιατι αλλιως δεν 8α εχω ουτε κα8αρο νερο να πιω ετσι που γιναμε ΑΛΛΑ προσωπικα μιλοντας παντα αν ενας αν8ρωπος σε γοητευει ψυχικα και πνευματικα ( παιζει και εναν ρολο η εμφανιση, δεν λεω..) και αγωνιζεται στην ζωη του, χωρις να κα8εται στον καναπε του και να τα εχει ολα γραμμενα στ @@ (ητε εχει, ητε δεν εχει λεφτα ) του και ας παιρνει και ελαχιστα χρηματα, εκει δεν με νοιαζει. Ας εχεις τα βασικα, ας παλευεται μαζι να τα βγαλετε περα και πανω απο ολα να ειστε ερωτευμενοι. Οσο ροματζαδα και αν ακουγεται, τα συναισ8ηματα δεν αγοραζονται. Δε πα να ειναι και παμπλουτος, δεν πα να δουλευει απο το πρωι ως το βραδυ και να τον βλεπεις μια φορα την εβδομαδα, οταν ερωτευεσαι, σου φτιαχνει η μερα μονο που υπαρχει.

Similar Threads

  1. Μην παρακαλατε τις γκομενες!
    By picker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 294
    Last Post: 17-05-2008, 00:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •