tsontes!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40

Thread: tsontes!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20

    tsontes!

    ime 28 xronon gineka k exo mia sxesi edo k dio xronia me enan sinomiliko mu. to provlima ksekinise edo k ena xrono otan antilifthika oti vlepi tsontes sto kinito tu. apo tote i sexualiki zoi mas exi allaksi para poli to kanume mia me dio fores tin evdomada kai i sinithia den exi stmatisi malista eftase se simio na me lei psemmata oti den exi karta eno ixe k tin eksantlise stis tsontes to sizitisa mazi tu k leei iene fisiolgiko ego vevea exo pesi poli psixologika kai den ksero ti na kano ti [protinete giati to kani k pos mboro na allkso tin katastasi? sas parakalo voithiste me tin gnomi sas giati pragmatika ton agapo k exo pelagosi!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Ρώτησε τον τι του αρέσει απο αυτα που βλέπει , μηπως η ερωτικη σας ζωη ειναι λιγο μονοτονη και έτσι την ´βρησκει ´ με τον κινητο του .
    Κουβέντιασε τον και δεν ειναι και τοσο τραγικό να βλέπει , σχεδόν ολοι βλέπουν .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    se euxaristo gia tin apantisi to exo sizitisi polles fores k theoro oti ola ine dikeologies giauto allazi k diarkos ton logo gia px mia leei oti ine fisiologiko mia oti matheni apo autes mia oti eki ksespai ta provlimata tu kai alla tetia exo pi polles fores mipos den ton ikanopio alla den to dexete leei oit me agapai alla epidi den vlepomaste sixna ksespa etsi alla to thema ine oti i zoi den ine monotoni i den tin kano ego prospatho diarkos na ananeonome me sexy esoruxa k mia fora pu me vgike na tou kano striptiz me ipe eee striptiz k xaza k me ekopse kathe epithimia ti allo na kano? k exo apisteyti oreksi gia sex!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Κρίνακι , μπορείς να γράφεις ελληνικά ? δύσκολο να διαβασει κανεις .
    Πόσες φορές βλέπεις τον φίλο σου .
    Να ξέρεις ότι τίποτα δεν μπορει να υποκαταστήσει μια γυναίκα .
    Αυτο που περιγραφεις να έκανες και δεν του άρεσε , δεν ξέρω δεν μου ακούγεται καλα.
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    οταν εισαστε μαζι αντι να κανετε σεξ αυτος βλεπει τσοντες?
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    δυστυχως λογω υποχρεωσεων ειμαι μητερα ενοσ παιδιου ανηλικου και διαζευγμενη δεν μπορω να μεινω μαζι του περισσοτερο απο 2 φορεσ την εβδομαδα και ετσι ελαχιστοποιειται ο χρονοσ που περναμε μαζι αν κ εχουμε μια βαθια και σοβαρη σχεση. οσο για το στριπτιζ ισχυει εβαλα τα καλα μου και ημουν ετοιμη και οταν του ψιθυρισα στο αυτι τι προκειται να του κανω για να αλλαξει το κονσεπτ της πραξησ αυτοσ με ξενερωτο υφοσ με ειπε στριπτιζ και χαζα τωρα! και φυσικα εχασα καθε ερωτικη διαθεση!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    οχι glafko ευτυχωσ δεν φτασαμε σε αυτο το σημειο ομωσ ολη την υπολοιπη εβδομαδα ναι με αποτελεσμα να μειωνεται η συχνοτητα κια η ποιοτητα το σκ που συναντιομαστε

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    και οπως καταλαβαινεισ εχω και εντονο προβλημα γιατι ειμαι μονογαμικη και δεν την βρισκω και με αλλουσ τροπουσ τισ υπολιπεσ μερεσ που δεν τον βλεπω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Συγνώμη αλλα μηπως θα πρέπει να του φερθεις πιο ´ προστυχα ´ ερωτικά ? μηπως με αυτα που βλέπει περνει αυτο το παραπάνω που δεν έχει μαζι σου ?
    Σαν άντρα μιλάω πάντα , μην παρεξηγηθώ .
    Μην σε ενοχλεί , εμείς οι άντρες το κάνουμε αυτο , να ανησυχεις αν σταματισει να σε θέλει .
    Η αλλαγή στην συμπεριφορά του μαζικά σου απο τοτε που είδες ότι βλέπει αυτα ειναι μεγάλη ?
    Μήπως να δείτε μαζι ?
    Συγνώμη που θα σου πω αλλα άντρας που έχει γυναίκα και του κάνει όλα τα χατήρια και αυτός βλέπει τσοντες πρέπει να ειμαι βλάκας .
    Μηπως να τον εχεις περισσότερες φορές απο δυο και ποιο έντονα ?
    Περήμενε να ακούσεις και καμία γνώμη απο άλλον , εγω μπορει να ειμαι λάθος .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by krinaki View Post
    και οπως καταλαβαινεισ εχω και εντονο προβλημα γιατι ειμαι μονογαμικη και δεν την βρισκω και με αλλουσ τροπουσ τισ υπολιπεσ μερεσ που δεν τον βλεπω
    Αυτο ειναι λογικο και απόλυτα κατανοητό .
    Αύξησε την συχνότητα , όχι μόνο Σάββατο Κυριακή .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    λαμπρο ειμαι αρκετα παθιαρα και απελευθερωμενη στ θεμα του σεξ απεναντιασ αυτοσ πιο συντηρητικοσ! του προτεινα να δουμε μαζι και αρνηθηκε λεγοντασ σιγα μην σε αφησω να δεισ τσοντα και αλλο αντρικο μοριο! οσο για την συχνοτητα εχει τυχει να παω ωσ εκπληξη μεσοβδομαδα κια βρεθηκα προ εκπληξεωσ καθωσ ειχε παλι φουλ το κινητο με τσοντεσ κ καθολου ορεξη για σεξ!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Κρινάκι , τι να σου πω , κανε υπομονη , όσο και να πονας και το καταλαβαίνω κανε υπομονη .
    Σε φαντασιωνεται , τον εχεις ρωτήσει ?
    Μην φοβάσαι το .. Χέρι και ένα βίντεο δεν μπορούν να πάρουν την θέση της γυναίκας .
    Μην με παρεξηγεις στο ξαναλέω , πρέπει να ειναι λιγο βλάκας , γιατι δεν στο ζητάει αφου το θέλει ποιο πολυ ?
    Οι λάθος άντρες για τις σωστές γυναίκες .....
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    20
    τι μπορει να φταιει δεν καταλαβαινω και πωσ μπορω ολα αυτο να το αλλαξω για καλο μασ?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Συγνώμη να σε ρωτήσω , τι σε πειράζει που βλέπει , νιώθεις ότι σε απατα ? ή το ότι έχει μειωμένη σεξουαλικη απόδοση ?
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by krinaki View Post
    τι μπορει να φταιει δεν καταλαβαινω και πωσ μπορω ολα αυτο να το αλλαξω για καλο μασ?
    Δεν μπορείς αν και αυτός δεν θέλει, θα κάνει το κύκλο του θα βαρεθεί , αλλα σαν άντρας που σου μηλαω , εμένα δεν μου αρέσει .

    Κανε ότι δεν σε ενοχλεί , αδιαφόρησε και πιστεύω θα το αφήσει .
    Μαλλον είχε κόλλημα απο πριν , δεν πιστεύω τώρα να ακαλαλυψε τις τσοντες ....
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •