κολλημα!!sos!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 189
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933

    κολλημα!!sos!

    καλημερα .σορυ για το θεμα που εβαλα αν δημιουργησε εντασεις.θελω να πω ενα δικο μου θεμα που με απασχολει και εχω τρελαθει.εδω και λιγες μερες εχω γνωρισει ενα παιδι αλλα μεσω ιντερνετ.αλλαξαμε τηλεφωνα μιλαμε καθε μερα.ειναι βεβαια απο αθηνα εγω απο θεσσαλονικη οποτε δεν τον εχω δει ακομα.το θεμα ειναι οτι εχω κολλησει πολυ ασχημα.το μονο που κανω ειναι να περιμενω να τον ακουσω .τιποτα αλλο δε με νοιαζει.πως γινεται να ειμαι τοσο ενθουσιασμενη αφου δεν τον ειδα?δεν ερωτευομαι συχνα .τι εχω παθει?μονο οταν του μιλαω νιωθω χαρουμενη.ειπαμε να βρεθουμε, μονο που το σκεφτομαι τα χανω.ολη μερα σκεφτομαι αυτον.ειναι ανετος με κανει να νιωθω ωραια εστω κι απο το τηλεφωνο.αλλα ειναι πολυ απελευθερωμενος στα θεματα του σεξ.και φοβαμαι μηπως θελει μονο αυτο.δε μου μιλαει μονο γι αυτο αλλα δινει πολλη βαση σε αυτο τον τομεα.αλλα απο την αλλη κρατα επαφη επιδιωκει να μιλαμε καθε μερα.εχω μπερδευτει.το ξερω οτι ειναι πολυ νωρις αλλα δε το ελεγχω.παντως ακουγεται αρκετα ειλικρινης.εχω καποιες αποριες,απο τη στιγμη που βρηκε εμενα τοσο ευκολα δε μπορει να βρει και αλλες?μηπως θελει μονο σεξ?αλλα τοτε γιατι επιδιωκει την καθημερινη επαφη?αν τον δω λογικα θα κανουμε κατι μηπως παρει αυτο που θελει και φυγει ο ενθουσιασμος του?φαινεται αστειο και παιδικο αλλα εχω τρελαθει..εχω γνωρισει κι αλλους με αυτον τον τροπο αλλα πρωτη φορα νιωθω ετσι..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δηλαδη μηπως αυτο που κανει ειναι ψαρευω και οποια τσιμπισει, να περναω καλα και να χω καβατζα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δηλαδη μηπως αυτο που κανει ειναι ψαρευω και οποια τσιμπισει, να περναω καλα και να χω καβατζα?
    Καλημέρα Καίτη,
    κι έλεγα που χάθηκε.. πάντως, καλά ρε παιδί τα θέματά σου κάνουν θραύση! Ξεσηκωτικά!
    Κι όσο για το φρέσκο, μην σκας καθόλου προχώρα μ' άνεση, αυτά που αναρωτιέσαι εσύ ισχύουν και για τον ίδιο. Γιατί δηλ.;
    Εμείς δεν έχουμε το δικαίωμα νάχουμε στο φινάλε-φινάλε και καβάτσες; ή να πηγαίνουμε μόνο για σεξ; τί λέγαμε τις προάλλες;
    βγάλε μια άνεση, μια αυτάρκεια, μια και φίλοι κι εραστές μ' ένα τσαχπινιάρικο ενδιαφέρον, κράτα και κάμποσες πισινές κι όλα θα
    πάνε καλά. μην προβληματίζεσαι για τίποτα! περνάμε υπέροχα, όσο είμαστε μαζί και για όσο προκύψει, εννοείται δεν βγάζεις κι
    ας καίγεσαι ανάγκες πως ψάχνεις να κρεμαστείς κι ας τρελαίνεσαι μαζί του και τυχερούλα απόλαυσέ το! ;)
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    μαρκελα μου ερωτας δε κρυβεται..θα τον δω και θα λιωσω..δεν τον βλεπω μονο για σεξ νομιζω..προβληματιζομαι πολυ και φοβαμαι .μακαρι να πανε ολα καλα.και δεν ξερω αν πρεπει να γινει κατι απο την πρωτη βραδια..που θα το απαιτησει το ξερω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    μαρκελα μου ερωτας δε κρυβεται..θα τον δω και θα λιωσω..δεν τον βλεπω μονο για σεξ νομιζω..προβληματιζομαι πολυ και φοβαμαι .μακαρι να πανε ολα καλα.και δεν ξερω αν πρεπει να γινει κατι απο την πρωτη βραδια..που θα το απαιτησει το ξερω
    Καίτη άμα είναι έρωτας κεραυνοβόλος γιατί όχι και στο σεξ, αλλά ξέρεις εσύ, κάπως δισταχτικά, δεν το επιδιώκεις και καλά.. κι αν δεν γίνει κι απ' την πρώτη φορά οκ, την επόμενη! Πάντως, βγάλτου μια ανεξαρτησία, αυτό είναι κατά την γνώμη, μου το μυστικό! Ότι ψάχνεις για το συμπλήρωμα κι όχι το άλλο μισό.. κι ας καίγεσαι εσύ! Μια χαρά θα πάει, μην ανησυχείς για τίποτα! ;)

    υ.γ. α κι άσε τους προβληματισμούς και τους φόβους γι' αργότερα, γιατί άμα είναι καμιά "γάτα" του βγάζεις ανασφάλειες!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    γατα ειναι...γι αυτο με εξιταρει..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    γατα ειναι...γι αυτο με εξιταρει..
    χαχαχαχα!! κάνε παιχνίδι λοιπόν κι άσε τα κολλήματα! μην σκέφτεσαι τίποτα παρά μόνο πως θα περάσεις κι εσύ καλά!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δεν ξερω νιωθω αναμεικτα συναισθηματα..μια χαιρομαι ,μια μελαγχολω.ειναι σοβαρη η κατασταση μου.μιλαω γι αυτον με τα πιο τρυφερα λογια..εγω ?απο την αλλη με εξιταρει να κανω σεξ μαζι του.ζημια παθαμε..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δεν ξερω νιωθω αναμεικτα συναισθηματα..μια χαιρομαι ,μια μελαγχολω.ειναι σοβαρη η κατασταση μου.μιλαω γι αυτον με τα πιο τρυφερα λογια..εγω ?απο την αλλη με εξιταρει να κανω σεξ μαζι του.ζημια παθαμε..
    είναι λογικό και φυσικό πάντως να νιώθεις κι έτσι, γιατί δεν ξέρεις και τί θ' αντικρίσεις από κοντά.. τον έχεις μυθοποιήσει λίγο ή κάνω λάθος;
    Έχεις δει και φωτό του; Πάντως, ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά και θ' ανταποκρίνεται και στις προσδοκίες σου!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    εχω δει φωτος μου αρεσε αλλα αυτο που με τρελαινει ειναι ο τροπος που μου μιλαει.αλλα φοβαμαι γιατι ειναι αγνωστος στην ουσια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    εχω δει φωτος μου αρεσε αλλα αυτο που με τρελαινει ειναι ο τροπος που μου μιλαει.αλλα φοβαμαι γιατι ειναι αγνωστος στην ουσια
    είναι σημαντικό το ότι ξέρεις έστω πως είναι.., γιατί πριν καιρό κάτι ανάλογο μας περιέγραφε μια φίλη μας κι όταν
    τον είδε, τον άλλον από κοντά, έφυγε τρέχοντας! Εμπιστεύσου λοιπόν το ένστικτό σου και προχώρα!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    143
    Ναι, ακολούθησε το ένστικτό σου που λέει η μαρκέλα.
    Μέχρι να τον δεις.
    Μετά άκου τις ορμόνες του έρωτα, τους χημικούς αγγελιοφόρους, αν σου φωνάζουν δυνατά και σου λένε ότι θα έχεις ηδονικό όφελος.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    καλημερα καιτη! ποσο χρονων ειναι το παιδι που μιλατε στο ιντερνετ? εσυ ποσο χρονων εισαι? εγω απο την αλλη θα σου προτεινα να ακολουθησεις το ενστικτο σου που φοβαται... ισως θα ηταν καλο να μιλησετε με βιντεοκαμερα για να τον δεις κ σε λαιβ μορφη,γιατι καμια φορα κ οι φωτογραφιες ειναι παραπλανητικες. επιπλεον,με την καμερα θα εισαι κ σιγουρη οτι ειναι οντως ο ιδιος που σου μιλαει με αυτον στις φωτογραφιες.. βασικα θα σου προτεινα πριν τον συναντησεις να μιλησετε πολλες φορες με καμερα μεχρι να σιγουρευτεις οτι θελεις να τον συναντησεις απο κοντα.. δεν υπαρχει λογος να βιαζεσαι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    καλημερα .σορυ για το θεμα που εβαλα αν δημιουργησε εντασεις.θελω να πω ενα δικο μου θεμα που με απασχολει και εχω τρελαθει.εδω και λιγες μερες εχω γνωρισει ενα παιδι αλλα μεσω ιντερνετ.αλλαξαμε τηλεφωνα μιλαμε καθε μερα.ειναι βεβαια απο αθηνα εγω απο θεσσαλονικη οποτε δεν τον εχω δει ακομα.το θεμα ειναι οτι εχω κολλησει πολυ ασχημα.το μονο που κανω ειναι να περιμενω να τον ακουσω .τιποτα αλλο δε με νοιαζει.πως γινεται να ειμαι τοσο ενθουσιασμενη αφου δεν τον ειδα?δεν ερωτευομαι συχνα .τι εχω παθει?μονο οταν του μιλαω νιωθω χαρουμενη.ειπαμε να βρεθουμε, μονο που το σκεφτομαι τα χανω.ολη μερα σκεφτομαι αυτον.ειναι ανετος με κανει να νιωθω ωραια εστω κι απο το τηλεφωνο.αλλα ειναι πολυ απελευθερωμενος στα θεματα του σεξ.και φοβαμαι μηπως θελει μονο αυτο.δε μου μιλαει μονο γι αυτο αλλα δινει πολλη βαση σε αυτο τον τομεα.αλλα απο την αλλη κρατα επαφη επιδιωκει να μιλαμε καθε μερα.εχω μπερδευτει.το ξερω οτι ειναι πολυ νωρις αλλα δε το ελεγχω.παντως ακουγεται αρκετα ειλικρινης.εχω καποιες αποριες,απο τη στιγμη που βρηκε εμενα τοσο ευκολα δε μπορει να βρει και αλλες?μηπως θελει μονο σεξ?αλλα τοτε γιατι επιδιωκει την καθημερινη επαφη?αν τον δω λογικα θα κανουμε κατι μηπως παρει αυτο που θελει και φυγει ο ενθουσιασμος του?φαινεται αστειο και παιδικο αλλα εχω τρελαθει..εχω γνωρισει κι αλλους με αυτον τον τροπο αλλα πρωτη φορα νιωθω ετσι..
    Καιτυ ηδη με το κολλημα που εχεις παθει εχεις χασει το μισο παιχνιδι, το αλλο μισο ειναι πιθανο να ειναι κι αυτο χαμενο αν ο τυπος ειναι οντως τοσο απελευθερωμενος και ψαχνεται, οποτε αναζητα σεξ και οχι σχεση και ρομαντζα.
    Εγω θα ελεγα να γυρισεις πισω στον εαυτο σου παλι, να χαιρεσαι με εσενα, με δραστηριοτητες σου, με φιλες σου, με τον εαυτο σου και την παρτη σου, και οχι με το αν ζει και αναπνεει αυτος, γιατι ετσι δεν θα την πατησεις και θα εισαι και καλα με πιθανοτητες για καλα πραγματα να ερθουν στο μελλον. Να ανοιξεις τα ματια σου δηλαδη, γιατι αν τα αφησεις κλειστα ετσι που ερωτευτηκες εναν χωρις να τον ξερεις και να τον εχεις δει καν, το πιο πιθανο ειναι οτι θα τα ανοιξεις μετα οταν θα εχει περασει απο πανω σου το τρενο (οταν θα εχει ηδη υποφερει αρκετα δλδ) και θα το φυσας και δε θα κρυωνει.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    εχεις δικιο..

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ηλιθιο κολλημα
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 10-04-2012, 01:38
  2. ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ ..ΤΟ WC!
    By sunset in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-12-2009, 23:41
  3. κόλλημα στην αναβλητικότητα
    By ayamanashka in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 27-07-2008, 10:03
  4. ανόητο κόλλημα ή όχι? - τί να κάνω ?
    By geopan in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 08-05-2008, 20:12
  5. κόλλημα - ξεκόλλημα
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 26-11-2007, 21:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •