ο κολλητός του αγοριού μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605

    ο κολλητός του αγοριού μου.

    Καταρχάς να πω ότι ντρέπομαι και μόνο που σκέφτομαι όλα τα παρακάτω.
    Το αγόρι μου το λατρεύω και είμαι πολύ ερωτευμένη μαζί του.
    Λοιπόν,η ιστορία απ την αρχή.
    Είμαι στο εξοχικό μου και γνωρίζω το αγόρι μου κι έναν φίλο του.κάποιο απ τα επόμενα βράδια πετυχαίνω σε ένα μαγαζί τον φίλο του αγοριού μου,με μεγάλη παρέα και μου λένε να κάτσω λίγο μαζί τους.το αγόρι μου,ο θ,που μέχρι τότε τον είχα δει μια φορά,δεν ήταν έξω μαζί τους.όσο έμεινα μαζί τους μιλούσα κυρίως με τον π,τον κολλητό του θ.
    Μετά απο μέρες ο θ μου έστειλε μήνυμα,βγήκαμε κάποιες φορες και είμαστε μαζί ακόμα.απο τότε τον π τον έχω συναντήσει ελάχιστες φορες.είναι ο πιο ψυχρός και απομακρος φίλος του.με τσατιζει που είναι τόσο απρόσιτος.επίσης όταν με τον θ είχαμε χωρίσει για μερικές μέρες,τότε που ήταν το θέμα με την πρώην του,ο π του είπε ότι πιστεύει ότι δεν πρέπει να τα ξαναβρουμε.όταν είχαμε πάει με όλη την παρέα του θ να μείνουμε για 1 μέρα στο σπίτι του π,νομίζω ότι η μόνη κουβέντα που ανταλλάξαμε με τον π ήταν "ευχαριστώ για την φιλοξενία" "καλά,είσαι σοβαρή?".η δεν με συμπάθει καθόλου η κάτι άλλο τρέχει.πάντως θέλω πολύ να με συμπαθουν όλοι οι φίλοι του αγοριού μου. Και τώρ στο πιο σοβαρό.εντάξει όλη η παρέα του θ είναι αντικειμενικά πολύ ωραία παιδιά.ο π είναι αυτό που λέμε ο τύπος μου,μέχρι τελικά που τον γνωρίζω λίγο καλύτερα (και αυτόν και τον κάθε "τύπο" μου) και ξενερωνω καθώς όντας πολύ ψαγμενοι γίνονται και πολύ ψώνια. Τελοσπαντων,τις προάλλες είδα ένα σεξουαλικό όνειρο με τον π και απο τότε τον ψιλοσκεφτομαι και είμαι λίγο φρικαρισμενη και ντρέπομαι και πολύ.
    Ευχαριστώ που το διαβάσατε. Συγγνώμη για τα πολλά και κακογραμμένα.
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    μηπως εισαι ακομα μπερδεμενη για το ποιον ακριβως θελεις? το να δεις ενα ονειρο εστω καισ εξουαλικο, δεν ειναι τοσο ενδεικτικο, γιατι σε ενα ονειρο μπορει να δουμε αλλο προσωπο στην θεση αυτου που μας ενδιαφερει και να μην σημαινει τπτ αυτο. το ανησυχητικο ειναι οτι τον σκεφτεσαι ακομα , μετα το ονειρο.
    η σταση του π. μπορει να σημαινει πολλα πραγματα. το πιο πιθανο κατα τη γνωμη μου ειναι το να εχει ενοχληθει που μπηκε μια γυναικα στην ανδροπαρεα και θα βλεπει λιγοτερο τον φιλο του η θα τον βλεπει "πακετο" με μια κοπελα, ενω μονοι τους οι ανδρες λενε τις γνωστες καγκουριες...
    μια δευτερη υποθεση θα ηταν να σε θελει και να του προκαλει αμηχανια αυτη η σκεψη και γι αυτο σου φερεται περιεργα.μπορει επισης να μην συμβαινει τπτ ιδιαιτερο, απλα να ειναι ετσι ο τυπος..

    σε καθε περιπτωση, εσενα σε ενδιαφερει να ξεκαθαρισεις ΕΣΥ τι θελεις και οχι οι αλλοι.
    ξεκαθαρισε μεσα σου αν οντως θελεις τον δικο σου η τον φιλο του και μετα ασχολεισαι με την συμπεριφορα του π.
    Last edited by Remedy; 27-04-2012 at 17:49.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    και μονο που σκεφτομαι το αγορι μου η καρδια μου κανει σαν τρελη..δεν χρειαζεται καν να πω πως νιωθω οταν ειμαι κοντα του..οποτε το θεμα δεν ειναι πως νιωθω για τον θ..τον λατρευω..
    ομως ο αλλος με μπερδευει καπως. ειναι αυτο το αγνωστο και το απροσιτο που εχω παντα την περιεργεια και την μανια να "κατακτησω"..και οχι παντα και απαραιτητα με την εννοια του ερωτικου.
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    29
    Επειδη μου συνεβη κατι αντιστοιχο..οχι με κολλητο του βεβαια αλλα με ενα παιδι απτη δουλεια..κατσε και σκεψου...τον σκεφτεσαι οντως εντονα τον π.?? η απλα βαζεις τον εαυτο σου να τον σκεφτεται επειδη ειναι κατι απλα αγνωστο και σε εξιταρει? αν ειναι αυτο τοτε κατσε σκεψου ολα τα θετικα με το αγορι σου και πως θα ησουν αν χωριζατε και οταν περνανε κακες σκεψεις απτο μυαλο σου να σκεφτεσαι κατι ομορφο με το αγορι σου και να τις διωχνεις...θελει προσοχη το ζητημα γιατι εμενα μου ειχε γινει εμμονη..τον πρωτο μηνα απλα ελεγα θα μου περασει..και επιανα τον εαυτο μου ενω ημουν με τη σχεση μου να φανταζομαι αλλα..ειχα αρχισει να σαλταρω τελειως...τελικα συνηδητοποιησα πως δνε ηταν τυχαιο..απλα η σχεση μου οσο τελεια και να μ φαινοταν τελικα δεν με καλυπτε..δεν ενιωθα πραγματα,μου χε φυγει ο ερωτας και εβρισκα διαφυγη στις σκεψεις μου..οποτε κατσε σκεψου καλα κατα ποσο εισαι καλυμμενη και ευτυχισμενη,,,εγω περασα 3 μηνες να βασανιζομαι ετσικαι τελικα χωρισα..με το αλλο παιδι ειμαστε 5 μηνες μαζι τα παμε τελεια και ειμαι πραγματικα ερωτευμενη οποτε ολα εγιναν για καλο..βεβαια στην περιπτωση σου ειναι μαλλον αδυνατο κατι τετοιο καθως ειναι φιλοι. Προσπαθησε να το διωξεις ολο αυτο γιατι με τον καιρο θα φθειρει τη σχεση σου και τα συναισθηματα σου..ακομα κι αν ειναι μονο σκεψη...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Φυσικά και δεν γίνεται κάτι τέτοιο.δεν θα το έκανα σε κανέναν,πόσο μάλλον στον θ.
    Θα κάνω αυτά που μου είπες.ευχαριστώ πολύ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    αν ησουν πραγματικα ερωτευμενη με τον Θ. δεν θα ειχες ματια ουτε για τον Π. ουτε για κανενα γραμμα της αλφαβητου.....δε μπα ναταν ο Π. θεος κι ο δικος σου κουασιμοδος.Υποθετω οτι εισαι μικρη σε ηλικια γιαυτο λεω να απενοχοποιηθεις και να ζησεις τον ερωτα γιατι μαλλον εισαι πιο πολυ ερωτευμενη με τον ιδιο τον ερωτα κι αυτο ουτε κακο ειναι ουτε αφυσικο για την ηλικια σου....απλα ξεκαθαρισε τα πραγματα μεσα σου και με τον συντροφο σου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    αν ησουν πραγματικα ερωτευμενη με τον Θ. δεν θα ειχες ματια ουτε για τον Π. ουτε για κανενα γραμμα της αλφαβητου.....δε μπα ναταν ο Π. θεος κι ο δικος σου κουασιμοδος.Υποθετω οτι εισαι μικρη σε ηλικια γιαυτο λεω να απενοχοποιηθεις και να ζησεις τον ερωτα γιατι μαλλον εισαι πιο πολυ ερωτευμενη με τον ιδιο τον ερωτα κι αυτο ουτε κακο ειναι ουτε αφυσικο για την ηλικια σου....απλα ξεκαθαρισε τα πραγματα μεσα σου και με τον συντροφο σου.
    συμφωνω πολυ! μ'αρεσε αυτη η απαντηση!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Εγω συμφωνω με τη ρεμεντυ. Εν τελει δεν ειναι κακο να δεις καποιον στον υπνο σου, αλλα να τον σκεφτεσαι και να σε απασχολει και στο ξυπνιο σου, αυτο σημαινει κατι!

Similar Threads

  1. Ο κολλητος του φιλου μου.....
    By darksea96 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 30-05-2008, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •