τι να ρωτισω?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    8

    Question τι να ρωτισω?

    τι να ρωτισω σε μια κοπελα που δεν την ξερω και μιλαμε στο facebook?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    φιλε μου μην επιδιωκεισ τετοιεσ γνωριμιεσ...!!!!το να ριχνεισ γκομενα μεσω φεισμπουκ χαλαει τα παντα...το ρομαντισμο, την προσεγγιση μιασ γυναικασ με τον προφορικο λογο..τα παντα....προσωπικα θα προτιμουσα 10 ακυρα απο κοριτσια στη σχολη, σε μια καφετερια η οπου αλλου παρα να μιλαω και να προσπαθω να προσεγγισω καποια με σκοπο να τησ τα ριξω μεσω φεισ(καθωσ απο οτι θυμαμαι στο προηγουμενο θεμα που ειχεσ ανοιξει αυτο επιδιωκεισ-να κανεισ καποια σχεση-..)

    τεσπα αν ετσι νομιζεισ οτι ειναι καλυτερο θα μπορουσεσ να την ρωτησεισ αν σπουδαζει, με τι ασχολειται, τι μουσικη ακουει, ποια ειναι τα ενδιαφεροντα τησ και αλλα παρομοια....βασικα δωσε και καποια παραπανω στοιχεια για την κοπελα ωστε να ειναι και ευκολοτερο και στουσ υπολοιπουσ να σ δωσουν καποια ιδεα...

    υ.γ. αν δεισ και σ απαντα μονολεκτικα, ή αργει να απαντησει σε οτι την ρωτασ και οταν απαντα εχει καποιο υφοσ τοτε παρατα το...τουλαχιστον να μν φασ ακυρο μεσω φεισ :p

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    8
    συμφωνω μαζι σου σε σχεσει με τισ γνοριμιεσ απο το φαισ...
    η κοπελα ειναι απο το ιδιο σχολειο... τι αλλο να πω....?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Της έχεις ήδη μιλήσει; Σε τι στάδιο είσαι τώρα, μήπως και βοηθήσω λίγο;

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    8
    ναι της εχω μιλησει... και μου ζιτισε να την βοηθεισω με ενα προβλημα που εχει με το laptop της...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    τρεχα Γιάννη.....σ πετάει τροφή!!!!ανοιξε τα μάτια...;).......ξερεισ δεν ξερεισ απο λαπτοπ πηγαινε....αφορμη να την γνωρισεισ απο κοντά.....και αφου την γνωρισεισ εισαι κομπλε...!!!!μπορει αρχικα να νοιωθεισ αμηχανα αλλα μν το φοβηθεισ....;).....εγω πιστευω οτι εισαι σε καλο δρομο καθωσ αν προσφερθεισ να βοηθησεισ(ανεξαρτητωσ του αν σε θελει), τοτε είναι και σίγουρο ότι θα αποκτήσεισ και επαφη με την κοπελα, ακι δεν θα παραμεινεισ μονο σε 2 τυπικέσ κουβέντεσ που θα λετε μεσω φεισ.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by john.john View Post
    ναι της εχω μιλησει... και μου ζιτισε να την βοηθεισω με ενα προβλημα που εχει με το laptop της...
    Τότε υποθέτω ότι το πρόβλημά σου έχει λυθεί. Βρήκες ήδη αφορμή να τη συναντήσεις από κοντά. Κατά τ' άλλα, θα συμφωνήσω με τον confuse.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •