φυσικα προιοντα και αποτελεσματικοτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    3

    φυσικα προιοντα και αποτελεσματικοτητα

    καλως σας βρηκα.
    εχω και εγω καποια προβληματα με σημαντικοτερο την αυπνια (εχω μια αγχωδη διαταραχη εδω και ενα μηνα),και θελησα να μοιραστω καποιες ανησυχιες πριν κανω οτιδηποτε.
    ο γιατρος μου εγραψε xanax και cipralex με το καλημερα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να τα παρω.εν πασει περιπτωσει,αναρωτιεμαι αν εχει δοκιμασει κανεις τα φυσικα σκευασματα που κυκλοφορουν,ιδιαιτερα για την αυπνια.
    αποτι βλεπω υπαρχουν καποια προιοντα της power health (αγχολυτικα και κατα της αυπνιας),αλλα δεν ξερω αν αξιζουν τα χρηματα τους.υπαρχει καποιος που να τα εχει δοκιμασει και να ειδε (εστω και μικρη) διαφορα/βοηθεια ??
    ευχαριστω και καλημερα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    Ναι ξεκινα με τη βαλεριανα της Lanes και θα δεις σιγουρα αποτελεσματα

  3. #3
    Ιπερικό ή βάλσαμο ή βαλσαμόχορτο ή κάψουλες Hypericum Perforatum...diavase sxetika...exo akouseo oti einai poly kalo kai voithaei...apla den prepei na syndyastei me kanenos eidous antikatathliptiko farmako...

    Quote Originally Posted by γιωργος22 View Post
    καλως σας βρηκα.
    εχω και εγω καποια προβληματα με σημαντικοτερο την αυπνια (εχω μια αγχωδη διαταραχη εδω και ενα μηνα),και θελησα να μοιραστω καποιες ανησυχιες πριν κανω οτιδηποτε.
    ο γιατρος μου εγραψε xanax και cipralex με το καλημερα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να τα παρω.εν πασει περιπτωσει,αναρωτιεμαι αν εχει δοκιμασει κανεις τα φυσικα σκευασματα που κυκλοφορουν,ιδιαιτερα για την αυπνια.
    αποτι βλεπω υπαρχουν καποια προιοντα της power health (αγχολυτικα και κατα της αυπνιας),αλλα δεν ξερω αν αξιζουν τα χρηματα τους.υπαρχει καποιος που να τα εχει δοκιμασει και να ειδε (εστω και μικρη) διαφορα/βοηθεια ??
    ευχαριστω και καλημερα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Παιδια κ τα φυτικα σκευασματα δν ειναι καραμελιτσες.. ενεχουν κινδυνους κ αυτα.. παντα ενημερωνουμε το γιατρο μας πριν παρουμε καποιο σκευασμα κ φυσικα ενημερωνουμε αμα παιρνουμε κ αλλα φαρμακα γτ πολλες φορες η αλληλεπιδραση τς μπορει να εχει ασχημες επιπτωσεις για τον οργανισμο μας. Δεν παιζουμε μ αυτα τα πραγματα!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. cipralex+xanax αποτελεσματικοτητα εξαρτηση
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 26-07-2017, 00:27
  2. Αντιψυχωτικά ανά αποτελεσματικότητα (λίστα)
    By Driver in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 7
    Last Post: 15-01-2012, 18:30
  3. Αμφίβολη η αποτελεσματικότητα της ομοιοπαθητικής
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 16-12-2010, 14:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •