ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685

    ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

    Έχω ξαναδημιουργήσει θέμα σχετικά με τα θέματα που θα "έπρεπε" να ανεβαίνουν στο φόρουμ...
    Δεν ξέρω ποια είναι η γνώμη της διαχείρισης, εμένα πάντως δε μου αρέσει αυτή η τόσο έντονη ενασχόληση σε βαθμό προπαγάνδας και πλύσης εγκεφάλου με τις πολιτικές εξελίξεις.
    Αντιλαμβάνομαι ότι προφανώς τα όσα συμβαίνουν γύρω μας θα τα εκφράσουμε στο φόρουμ, ειδικά όσοι ξοδεύουμε χρόνο επί καθημερινής βάσεως.
    Πλην όμως, εμένα προσωπικά με χαλάει πλέον να το βλέπω κάθε μα κάθε μέρα. Πόσοι αυτοκτόνησαν, τι είπε ο ένας πολιτικός αρχηγός, τι είπε ο άλλος, αν πρέπει να ψηφίσω , βιντεάκια που χτυπάνε στο συναίσθημα ευθέως κοκ.
    Είναι φόρουμ ψυχολογίας, σωστά?
    Αυτό το γενικά το έχουμε ξεφτιλίσει πλέον. και δωστου αποψάρες από όλους τους ειδήμονες, και δώστου αντιπαραθέσεις.
    κατεβαίνει κανείς στην πολιτική σκηνή από δω μέσα ρε παιδιά??
    Τι είναι το φόρουμ?κανά κοπαδάκι για να κάνει ο καθένας την προπαγάνδα του και το "κομμάτι" του?
    Αισθάνομαι (πάλι) μια καταχρηση στο "γενικα" και ένα ασφυκτικά μικροαστικό και λαικίστικο κλίμα που μου τη βαράει στα νεύρα.
    Νισάφι.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    επειδη εγω ειμαι αυτος που ποσταρε τις αυτοκτονιες καθε μερα, σου υποσχομαι οτι δε θα ξαναποσταρω καμια. για την ακριβεια θα αποφευγω να ποσταρω γενικοτερα στο θεμα της μαρκελας το οτιδηποτε, γιατι υπαρχουν χρηστριες που με εντασουν με το ζορι σε παραταξεις, ενω το δηλωσα ξεκαθαρα οτι απεχω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    και η πολιτική προπαγάνδα καλά κρατεί....
    ρε δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ, έχει γεμίσει το φόρουμ θερμοκέφαλους και φανατισμένους.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  4. #4
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Ναι, είναι αποδεκτό να ανοίξουμε μια πολιτική συζήτηση, είναι αποδεκτό να εκφραστούμε για το θέμα, μιας και είναι τόσο επίκαιρο και μας αγγίζει όλους, όμως δεν είναι διόλου καλή ιδέα να γράφουμε σε στυλ προπαγάνδας μέσα σε αυτό το φόρουμ.
    Υπάρχουν ένα σωρό φόρουμ πολιτικής στο διαδίκτυο.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Similar Threads

  1. Part 2 Σύνδρομο χρόνιας μαλακίας (εξελίξεις)
    By Randomguy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 64
    Last Post: 04-04-2012, 22:34
  2. απελπισμενη μαμα-εξελιξεις
    By elpi68 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 36
    Last Post: 01-05-2011, 17:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •