Με ξεγελαω...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427

    Question Με ξεγελαω...

    Παιδια καλημερα.Θα πω το εξης οσο αφυσικο και αν ακουγεται.Εχω εδω και ενα χρονο ενα δοντι χαλαει σιγα σιγα με τον χρονο.Μια με πιανει πολυ εντονα και μια με αφηνει το νευρο...Συνιδητοποιησα κατι το παραλογο το τελευταιο διαστημα.
    Οταν με ποναει υπερβολικα πολυ αρχιζει και επεκτεινεται ο πονος και στα υπολοιπα δοντια.Εκεινη την στιγμη χωρις να μπορω να το εξηγησω ακριβως επιμενω με την σκεψη μου καθως συγκεντρωνομαι στον πονο και αρχιζω να τον διωχνω σε σημειο που να μην ποναω καθολου.Ειναι πολυ περιεργο συναισθημα διοτι οπως ειπα ολο αυτο γινεται με την σκεψη μου.Την σκεψη μου την νιωθω σαν ενα κυμμα που περναει 1 και 2 και 3 φορες πανω απο το δοντι νιωθω την πιεση καθως ξεφορτωνω τον πονο που εχω εκεινη την στιγμη.Πως ειναι δυνατον να γινεται κατι τετοιο απο την στιγμη που εχω οντως προβλημα με το δοντι?Πως καταφερνω να απομακρυνω τον πονο????Δεν ξερω εαν μπορει καποιος να καταλαβει αυτο που λεω.Τι γινεται ξεγελαω τον εαυτο μου μηπως?Πως ειναι δυνατον να μπορω να διαχειριζομαι το νευρο με την σκεψη μου?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    ρε φιλαρακι μολις τωρα ανακαλυψες τον τροχο. ολος ο κοσμος μπορει να το κανει το κανουν και τα ζωα.
    πχ πολλες φορες σου εχει τυχει οταν παιζεις να γρατζουνιστεις και να μην το παρεις χαμπαρι. εαν ομως γινοταν το ιδιο σε αλλες συνθηκες θα ποναγες

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •