Ανησυχω με αυτα που ακουω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    Ανησυχω με αυτα που ακουω

    Γεια σας! Εχω ψιλοαγχωθει τις τελευταιες μερες γιατι σα παιδι και εγω ειχα παει με τους φιλους μου σε οικο ανοχης! για τη πλακα μας καναμε οτι καναμε ... με προφυλαξεις παντα... εγω απ τη ξενερα μου και επειδη το κανα απλα για τη πλακα μου δεν ειχα ουτε ιδιαιτερη στηση ουτε εκσπερματωσα... αυτο που με τρομαζει τωρα ειναι τι πιθανοτητες υπαρχουν για το AIDS και ολα αυτα που γινονται και ακουγονται το τελευταιο καιρο... τι πιθανοτητες υπαρχουν να εχω κατι ή για παραδειγμα ειναι πιθανο να σπασει το προφυλακτικο ωστε να κολλησεις καποια ασθενεια?? εγω δε καταλαβα τιποτα σχετικα με το προφυλακτικο παντως ... γενικα ειμαι εντελως απειρος απο τετοια θεματα... αυτο εγινε περσι...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    διαβασα αυτο το αρθρο, το οποιο πιστευω περιγραφει με τον καλυτερο τροπο την κατασταση της χωρας που ζουμε.. http://xiotikisfigga.blogspot.com/20....html?spref=fb

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    διαβασα αυτο το αρθρο, το οποιο πιστευω περιγραφει με τον καλυτερο τροπο την κατασταση της χωρας που ζουμε.. http://xiotikisfigga.blogspot.com/20....html?spref=fb
    Συμφωνω με καθε λεξη αυτου του αρθρου! Δεν εχω να προσθεσω τιποτε αλλο!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Τα πραγματα ειναι απλα πας σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και κανεις εξετασεις δωρεαν(και ανωνυμα νομιζω).


    Τωρα οσο αφορα την δημοσιοποιηση των ονοματων τους την βρισκω αθλια.Κανονικα θα επρεπε να κοιταν να προστατευσουν τις γυναικες αυτες.Οι περισσοτερες ειναι θυματα τραφικινγ ή κανουν αυτη την δουλεια για να επιβιωσουν.

    http://tvxs.gr/news/synergates/krato...-giorgoy-pitta

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Συμφωνω με καθε λεξη αυτου του αρθρου! Δεν εχω να προσθεσω τιποτε αλλο!
    και τι να προσθεσεις ....τα ειπε ολα και δυστυχως ειναι η αληθεια της ψευτικης κοινωνιας μας.....

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Τωρα οσο αφορα την δημοσιοποιηση των ονοματων τους την βρισκω αθλια.Κανονικα θα επρεπε να κοιταν να προστατευσουν τις γυναικες αυτες.
    ειναι εκλογικη περιοδος betelgeuse τωρα εδω, και συμφερει λιγη εξαθλιωση παραπανω, ν'ανεβει το κομμα λιγο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Οι γερολαδάδες των μίντια μαζεύουν κάθε σπόρο φόβου προσεκτικά και τον σπέρνουν τις κατάλληλες κατ' αυτούς περιόδους. Σωστά τα λένε αρκετά μέλη. Ποιο το αποτέλεσμα?
    Αντί μια σταθερή, σωστή, ψύχραιμη ενημέρωση, τον ΗIV τον θυμούνται προεκλογικά για να τρομοκρατήσουν πάλι απέναντι σε ομάδες "ανεπιθύμητες" όπως οι μετανάστες. Και δες και την ανησυχία σου με λίγο δίκαιο θυμό multikara, γιατί και με την ανησυχία μας παίζουνε. Όχι, δεν πιστεύω πως έχεις θέμα αν χρησιμοποίησες προφυλακτικό πάντως. Πιθανότατα σου ξύπνησαν φόβοι τα αναξιόπιστα κατευθυνόμενα "ρεπορτάζ" καθεστωτικών μέσων και άθλιων δημοσιοκάφρων. Με θυμώνουν πάρα πολύ. Προσπάθησε να το δεις στο πολιτικό του φάσμα, σε αρρωσταίνουν επίτηδες.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Similar Threads

  1. ακουω φωνες απο την αβυσσο!!!!!!!!!!!!
    By μαρια1999 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 29-12-2011, 20:16
  2. Έγινα υποχόνδριος λόγω της αρρώστειας του πατέρα μου; ή ανησυχώ διακαιολογημένα;;
    By jonstam in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2011, 04:23
  3. ΨΥΧΟΛΟΓΙΣΤΕ ΜΕ - ΘΕΛΩ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΩ!
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 26-05-2011, 10:50
  4. ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!!!!!
    By SpyrosGR21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 29-10-2006, 19:52
  5. Ανησυχώ
    By aporia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 11-06-2005, 02:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •