ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 55
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρε παιδιά το παιδί νιώθει άσχημα και ζήτησε βοήθεια, και σεις τον κάνατε να νιώσει ακόμα πιο άσχημα;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    chris,αν και εφοσον το προβλημα σου ειναι πραγματικο,θα σου ελεγα τα εξης,καταρχην μεσα σου δεν εχεις σαφη εικονα για για τον διαχωρισμο γυναικα-αντικειμενο ποθου....και γυναικα-αδελφη-μελος οικογενειας...........κατι που σε ολα τα αρσενικα πρεπει τουλαχιστον σαν αντιληψη να παγιωθει και να ξεκαθαρισει απο πολυ πιο νωρις.......αυτο ψαξτο.

    Τωρα 23 ετων χωρις να εχεις κανει σεξ ποτε φανταζομαι οτι για εναν αντρα θα πρεπει να ειναι οδυνηρο....και ειναι φυσικο το μυαλο σου να σε οδηγει σε περιεργους δρομους.

    Λες οτι θελεις οικειοτητα και επαφη και αγκαλιτσες για την πρωτη σου φορα αλλα αναρωτιεμαι ποσοι ελληνες αντρες ηταν τοσο τυχεροι να ειναι η πρωτη τους φορα ετσι.....προσωπικα πιστευω οτι και τα αγορια εχουν αναγκη και θα ηταν καλυτερα γι αυτα να ειναι ετσι αλλα.......

    Μου κανει εντυπωση ομως που αυτο σου τον φοβο ή επιθυμια τον θεωρεις πιο σημαντικο απο το να σκεφτεσαι ερωτικα την αδελφη σου.....

    Θα σε συμβουλευα να βουτηξεις στα βαθια και γρηγορα μαλιστα.....και κατα προτιμηση με μια μεγαλυτερη σου γυναικα(δοξα το θεο υπαρχουν πολλες πιπινοκυνηγοι)που θα σου φερθει και τρυφερα και θα δεχτει την προσφορα της παρθενιας σου ως θειο δωρο απο τον ουρανο....

  3. #18
    ..κρις αν δεν κάνεις πλάκα, πήγαινε σε έναν ειδικό.
    Με το να κάνεις σεξ δεν θα αλλάξει τίποτα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..κρις αν δεν κάνεις πλάκα, πήγαινε σε έναν ειδικό.
    Με το να κάνεις σεξ δεν θα αλλάξει τίποτα.
    Θεοφανια σιγουρα πρεπει να δει ειδικο,αλλα δεν μπορεις να φανταστεις ποσα πραγματα ξεμπλοκαρουν στο μυαλο ενος αντρα μετα απο ενα καλο σεξ....:)

  5. #20
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    Θεοφανια σιγουρα πρεπει να δει ειδικο,αλλα δεν μπορεις να φανταστεις ποσα πραγματα ξεμπλοκαρουν στο μυαλο ενος αντρα μετα απο ενα καλο σεξ....:)

    ...σίγουρα, δεν αντιλέγω.
    Απλά αυτή η εμμονή με την αδελφή έχει μπόλικη αιμομιξία μέσα και αυτό μπορεί να έχει βαθύτερα αίτια.
    Θεωρώ πως όσο πεινασμένος και να είναι κάποιος για σεξ δεν υπάρχει περιπτωση να δεν σεξουαλικά την αδελφή του ή τη μάνα του. Εκεί αλλάζει λέβελ ;)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...σίγουρα, δεν αντιλέγω.
    Απλά αυτή η εμμονή με την αδελφή έχει μπόλικη αιμομιξία μέσα και αυτό μπορεί να έχει βαθύτερα αίτια.
    Θεωρώ πως όσο πεινασμένος και να είναι κάποιος για σεξ δεν υπάρχει περιπτωση να δεν σεξουαλικά την αδελφή του ή τη μάνα του. Εκεί αλλάζει λέβελ ;)
    Ναι,σε αυτο συμφωνουμε απολυτα...σιγουρα υπαρχει βαθυτερο προβλημα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    παιδια χαλαρωστε δεν ειμαι ανωμαλος....απλα με ειχαν πιασει σκεψεις και ενιωθα ασχημα.....για παραδειγμα κοιταξα το πισινο της ασυναισθητα και ειπα δεν ντρεπεσε....απλα ειμαι πολυ ενοχικος απο οτι μου ειχε πει ενας ψυχολογος που ειχα παει

  8. #23
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    παιδια χαλαρωστε δεν ειμαι ανωμαλος....απλα με ειχαν πιασει σκεψεις και ενιωθα ασχημα.....για παραδειγμα κοιταξα το πισινο της ασυναισθητα και ειπα δεν ντρεπεσε....απλα ειμαι πολυ ενοχικος απο οτι μου ειχε πει ενας ψυχολογος που ειχα παει
    ...δε σε είπε κανείς ανώμαλο, ούτε είμαστε γιατροί να βγάλουμε διάγνωση.
    Αυτό που σου λέμε, είναι να μιλήσεις με κάποιον πιο καταρτισμένο από μας...:)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    κοιτα chris,αλλο εχω ερωτικες φαντασιωσεις με την αδελφη μου κι αλλο κοιταξα τον πισινο της ασυναισθητα......στην πρωτη περιπτωση οπως λεει και η Θεοφανια αλλαζει λεβελ,στην δευτερη παιζει να συμβαινει μονο εξαιτιας της σεξουαλικης αποχης....

    Οπως και να ειναι ξεπερασε τους φοβους και τις αναστολες σου και κοιτα να δοκιμασεις....μια δοκιμη θα σε πεισει και πιθανον να τα θυμασαι ολα αυτα μετα και να σου φαινονται ασημαντα και πολυ μακρια απο σενα.....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    λοιπον η nlfu με καταλαβε καλυτερα... απλα πιθανον απο οτι βλεπω ειμαι σεξουαλικα πιεσμενος και δεν μπορω να βρω λυση....γιατι να βρω μεγαλυτερη γυναικα?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    λοιπον η nlfu με καταλαβε καλυτερα... απλα πιθανον απο οτι βλεπω ειμαι σεξουαλικα πιεσμενος και δεν μπορω να βρω λυση....γιατι να βρω μεγαλυτερη γυναικα?
    Σε αυτο ισως θα ηταν πιο αρμοδιος ενας αντρας να σου απαντησει αλλα γενικα πιστευω πως οι κοπελες στην ηλικια σου ειναι ηδη εμπειρες και πιθανον καποια να σε πληγωσει αν καταλαβει την δικη σου απειρια.....εκτος αν βρεις καποια καλη κοπελιτσα που θα δοκιμασετε μαζι.

    Τωρα η μεγαλυτερη (και φυσικα να σε ελκυει ερωτικα οσο το δυνατον) θα εχει μεγαλυτερη κατανοηση,στις γυναικες λειτουργει και λιγο το μητρικο ενστικτο σαυτα τα πραγματα.....ειδικα αν σε γουσταρει θα θεωρησει και πολυ ομορφο γι αυτην οτι θα ειναι η πρωτη σου κι ετσι θα σου φερθει πολυ τρυφερα και με μεγαλυτερη διακριτικοτητα.......

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    λοιπον πια γυναικα μεγαλυτερη θα με δει ερωτικα και οχι σαν το παιδι της?ποιο ενστικτο λειτουργει ρε nflθ... το ενστικτο τωρα το κανω με το παιδι μου

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    λοιπον πια γυναικα μεγαλυτερη θα με δει ερωτικα και οχι σαν το παιδι της?ποιο ενστικτο λειτουργει ρε nflθ... το ενστικτο τωρα το κανω με το παιδι μου
    οχι βρε chris καμμια σχεση....το ενστικτο που εχουν μεσα τους γενικα οι γυναικες να νιωθουν προστατευτικα για τους αντρες....δεν εχεις ακουσει πολλες που λενε ας πουμε ,οι αντρες ειναι μεγαλα παιδια,κατι τετοιο περιπου......καμμια σχεση να σε δει σα γιο της...αυτα στο σεξ ειναι ξεκαθαρισμενα.....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    τρομερες ενοχες με κατακλυζουν επειδη σκεφτομε ερωτικα την αδερφη μου....προσπαθω να σταματησω τις φαντασιωσεις με πολυ αυνανισμο αλλα δεν λειτουργει....

    Φυσικα δε λειτουργει, σεξ χρεαιζεσαι και αλληλεπιδραση με μη συγγενικες γυναικες του αλλου φυλου, οχι (κι αλλον) αυνανισμο!!!!!!

    οποτε με αγκιζει νιωθω βρωμικος για τις σκεψεις που κανω και αηδιαζω με τον εαυτο μου....μισω τον εαυτο μου...πως μπορω και κανω τετοιες σκεψεις με την αδερφουλα μου.....απο μικροτερη ηλικια επιανα τον εαυτο μου να εχει στυση οταν αγκαλιαζα την αδερφη μου και τη μανα μου...καποιος που να μπορει να με βοηθησει να σταματησω τις σκεψεις με οποιοδηποτε τροπο
    Τις σταματας αυτες τις σκεψεις πριν αναπτυχθουν, με το που σκασουν μυτη, μες στο κεφαλι σου ειναι, δικες σου ειναι, μπορεις να τις σταματησεις!
    Αλλα ακομα περισσοτερο θα σε διευκολυνε να αρχισεις να εχεις σχεσεις με ατομα του αλλου φυλου!

  15. #30
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    οχι βρε chris καμμια σχεση....το ενστικτο που εχουν μεσα τους γενικα οι γυναικες να νιωθουν προστατευτικα για τους αντρες....δεν εχεις ακουσει πολλες που λενε ας πουμε ,οι αντρες ειναι μεγαλα παιδια,κατι τετοιο περιπου......καμμια σχεση να σε δει σα γιο της...αυτα στο σεξ ειναι ξεκαθαρισμενα.....

    ...Διαφωνώ νφλου...:)
    Μια μεγαλύτερη γυναίκα αντλεί νεότητα και φρεσκάδα από ένα μικρότερο άντρα και δεν έχει καμιά όρεξη να της καλύψει το μητρικό ένστικτο.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Η αδερφή μου έχει προ?
    By aderfoula123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2012, 22:56
  2. ΙΔΨ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ -PLEASE HELP!!
    By mariak19 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 21-10-2011, 08:32
  3. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ
    By NiPa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 11-04-2011, 20:06
  4. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!
    By astrid in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 52
    Last Post: 04-09-2009, 18:44
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •