ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 55
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    nflu ευχαριστω που ασχολιθηκες με το προβλημα μου.....κατι αλλο τωρα....οταν ενοεις μεγαλυτερες γυναικες ενοεις 40αρες....επισης απο περιεργεια οι γυναικες σε εμμηνοπαυση ερχονται σε οργασμο?....ας πουμε μια 60 αρα ερχεται σε οργασμο?...θα σου το ομολογησω οτι μου αρεσουν οι μεγαλες γυναικες πιο πολυ απο τις μικρες ....τρελενομαι οταν βλεπω τις ρυτιδες τους αλλα δεν τις πλησιαζω γιατι θα με πουν ανωμαλο

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...Διαφωνώ νφλου...:)
    Μια μεγαλύτερη γυναίκα αντλεί νεότητα και φρεσκάδα από ένα μικρότερο άντρα και δεν έχει καμιά όρεξη να της καλύψει το μητρικό ένστικτο.
    Συμφωνω οτι δεν εχει σχεση η ηλικια, ειναι στο χαρακτηρα.. Καποιες γυναικες ειναι πιο μητρικες, τρυφερες και στοργικες, απο μικρες κιολας, και αλλες ειναι πιο σεξουλιαρες και ναζιαρες και ερωτικες!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...Διαφωνώ νφλου...:)
    Μια μεγαλύτερη γυναίκα αντλεί νεότητα και φρεσκάδα από ένα μικρότερο άντρα και δεν έχει καμιά όρεξη να της καλύψει το μητρικό ένστικτο.
    Παντως φανταζομαι πως θα του φερθει καλα.....για να μη πληγωθει τουλαχιστον....φυσικα του ειπα μονο για την πρωτη φορα μη του γινει και συνηθεια....μετα θα μπορει να στραφει στις κοπελες της ηλικιας του με μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση.Σιγουρα το ζητουμενο ειναι η φρεσκαδα και η νεοτητα...οι προσκοπινες πεθαναν:),αλλα τουλαχιστον να συνδιασει το τερπνον μετα του οφελιμου.....

    ωπα chris ,ειπαμε μεγαλυτερη ,οχι και απο τα καπη ,ελεος 23 χρονων εισαι......αλλωστε οταν δοκιμασεις και με κοριτσακια της ηλικιας σου θα καταλαβεις την διαφορα....ακομα ειναι νωρις να διατυπωνεις προτιμησεις.....βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιττα.....:)

  4. #34
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    nflu ευχαριστω που ασχολιθηκες με το προβλημα μου.....κατι αλλο τωρα....οταν ενοεις μεγαλυτερες γυναικες ενοεις 40αρες....επισης απο περιεργεια οι γυναικες σε εμμηνοπαυση ερχονται σε οργασμο?....ας πουμε μια 60 αρα ερχεται σε οργασμο?...θα σου το ομολογησω οτι μου αρεσουν οι μεγαλες γυναικες πιο πολυ απο τις μικρες ....τρελενομαι οταν βλεπω τις ρυτιδες τους αλλα δεν τις πλησιαζω γιατι θα με πουν ανωμαλο

    χαχαχαα!
    ρε συ κρις έλεος...!!!
    Δηλαδή αν ξεκολλάς από τη σκέψη της αδελφής σου σε αναστατώνουν γιαγιάδες?
    Είπαμε μεγαλύτερη, ούτε όμως στην ηλικία της μάνας σου, ούτε της γιαγιάς σου...:)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    <<<<Δηλαδή αν ξεκολλάς από τη σκέψη της αδελφής σου σε αναστατώνουν γιαγιάδες?>>>

    Δεν περιγραφω αλλο............................

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    δεν μου απαντησατε μπορει μια γυναικα 60 χρονον να ευχαριστηθει τον ερωτα....γιατι ειδα μια γυρω στα 63 πρεπει να ηταν και σκεφτομαι να της τα ριξω

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Αυτο θα πρεπει να μας το απαντησει μια γυναικα γυρω στα 60........αλλα βρε αγορι μου,ειπαμε η πρωτη σου εμπειρια να ειναι και λιγο ομορφη......
    θα προτεινα παντως απο 70 και πανω,οχι τιποτα αλλο, σε περιπτωση που θελει να σε κυνηγησει με το μπαστουνι αν της τα ριξεις....να μη την βασταν τα ποδια της.;)

    Σοβαρα τωρα ξεκολα.....βρες μια γυναικα ομορφη ,διαθεσιμη και ζωντανη....κι ασε τις χηρες να κλαινε τον μακαριτη.....εν ειρηνη

  8. #38
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    δεν μου απαντησατε μπορει μια γυναικα 60 χρονον να ευχαριστηθει τον ερωτα....γιατι ειδα μια γυρω στα 63 πρεπει να ηταν και σκεφτομαι να της τα ριξω

    ...κρις, τελικά είχα δίκιο πως μας δούλευες...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...κρις, τελικά είχα δίκιο πως μας δούλευες...
    ξεσηκώθηκε όλο το φόρουμ για απαντήσεις κ o chris το συνεχίζει.Μπράβο !!!!!!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    ρε φιλαρακι,δεν κοβεις τις μαλακιες? πηγαινε κοπανησε μια το κεφαλι σου να ερθει στα ισα του
    (soulmatesNeverDie!!!)

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    3
    chris το προβλημα που αναφερεις μοιαζει πολυ με το δικο μου κανω και εγω σκεπσεις σεξουαλικου περιεχομενου με στενο συγγενικο μου ατομο και σε καταλαβαινω οτι ταλαιπορισαι απο αυτες τις αισχρες σκεπσεις.Ενοχες δεν πρεπει να εσθανεσαι καθολου διοτι δεν φταις εσυ για αυτο το οποιο σου συμβαινει και πιστεψε με αυτο ειναι το λιγοτερο το θεμα ειναι να μην σε επηρεαζουν αυτες οι σκεπσεις το οποιο ξερω οτι ειναι δυσκολο να το καταφερεις.Το να αυνανιζεσαι δεν ειναι λυση δε βοηθαει καθολου αυτο.Πηγαινε σε ψιχιατρο οποσδιποτε και πες του τα ολα μη κρατισεις τιποτα μεσα σου εχεις να κανεις που δουλια και πολυ χρονο να διανισεις για να γηνεις καλα αλλα μπορεις να τα καταφερεις.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by chris86 View Post
    chris το προβλημα που αναφερεις μοιαζει πολυ με το δικο μου κανω και εγω σκεπσεις σεξουαλικου περιεχομενου με στενο συγγενικο μου ατομο και σε καταλαβαινω οτι ταλαιπορισαι απο αυτες τις αισχρες σκεπσεις.Ενοχες δεν πρεπει να εσθανεσαι καθολου διοτι δεν φταις εσυ για αυτο το οποιο σου συμβαινει και πιστεψε με αυτο ειναι το λιγοτερο το θεμα ειναι να μην σε επηρεαζουν αυτες οι σκεπσεις το οποιο ξερω οτι ειναι δυσκολο να το καταφερεις.Το να αυνανιζεσαι δεν ειναι λυση δε βοηθαει καθολου αυτο.Πηγαινε σε ψιχιατρο οποσδιποτε και πες του τα ολα μη κρατισεις τιποτα μεσα σου εχεις να κανεις που δουλια και πολυ χρονο να διανισεις για να γηνεις καλα αλλα μπορεις να τα καταφερεις.
    Αυτο ειδικα το .....μη κρατησεις τιποτα μεσα σου....η πιο καλη συμβουλη....αντε και με το δεξι.....

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ξερω μια γυναικα καπου στα 100 καλα ειναι να σου πω τηλ κ διευθυνση να πας μηπως? ψυχικο θα κανεις εδω που τα λεμε!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    μαρια1999 εχω δηλωσει οτι ειμαι τρολ και εχω δεχτει και ποινικες κυρωσεις για τα εκληματα μου...τελικα οτι δηλωσεις εισαι σαυτη τη χωρα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ναι οντος! διλαδη δεν θες να γα......ς την αδελφη σου ?

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Η αδερφή μου έχει προ?
    By aderfoula123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2012, 22:56
  2. ΙΔΨ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ -PLEASE HELP!!
    By mariak19 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 21-10-2011, 08:32
  3. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ
    By NiPa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 11-04-2011, 20:06
  4. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!
    By astrid in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 52
    Last Post: 04-09-2009, 18:44
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •