ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 55 of 55
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    αχ chris..... μπορεις να ανοιχτεις.... δεν ειναι τοσο δυσκολο! σε καταλαβαινω.... ολο και καποια κοπελα απο τον περιγυρο σου θα σου αρεσει.... Τόσους μήνες μετά απο την τελευταία δημοσίευση σου, πιθανολογώ πως έχεις βρει κάτι... Επισκέφτηκες ειδικό? Είναι πολύ όμορφος ο έρωτας και η ερωτική πράξη.... Δεν κάνουν όλοι σεξ στον κόσμο μας... Ευτυχώς υπάρχουν και συναισθήματα... Ρομαντικές στιγμές και συναίσθημα πάνω στην ερωτική πράξη... Είμαι σίγουρη πως όλα αυτά με την αδερφή σου θα ξεπεραστούν και θα βρεις μια κοπέλα.. Ακόμα και αν επισκεφτείς(ηκες) ειδικό.... Καλη επιτυχία!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε συ φανη φεικ ειναι ο τυπακος κ η ιστορια τ μν καθεσαι κ ασχολεισαι σοβαρα :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Οι σκεψεις δεν μετρανε. Οι πραξεις εχουν σημασια,.Οι ψυχολογοι,αναλυτες λενε οτι οι σκεψεις οταν δεν επηρεζουν την πραγματικοτητα ειναι σαν το χασμουρητο ,ανευ σημασιας.
    Αν θεωρησουμε οτι η σκεψη -σεξ με την αδελφη σου- σε αναγκαζει (οπως ειπες, ετσι σταματας τη πονηρη σκεψη) να αυνανιζεσαι ,παλι δεν νομιζω οτι ειναι προβλημα.
    Το θεμα ειναι οτι δεν εχεις κανει σεξ κ ετσι μονο φαντασιωνεσαι, κ η φαντασια οταν δεν ειναι δημιουργικη, ειναι καταστροφικη γιατι δεν εχει τελος κ ειναι ριψοκινδυνο να επιμενεις να φαντασιωνεσαι γιατι ανοιγει την πορτα στις διαταραχες.
    Πρεπει λοιπον αγορακι , να κανεις σεξ γιατι κ αυτο ειναι βιολογικη αναγκη, με ποια η ποιον, θα πας δεν εχει κ μεγαλη σημασια ,σημασια εχει να ξεκαβλωσεις με πραγματικο συντροφο κ οχι στη φαντασια σου.
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ρε συ φανη φεικ ειναι ο τυπακος κ η ιστορια τ μν καθεσαι κ ασχολεισαι σοβαρα :)


    πως εισαι τοσο σιγουρη?
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    Quote Originally Posted by katerinaki View Post
    πως εισαι τοσο σιγουρη?
    το ειχε παραδεχθει και ο ιδιοσ ρε σεισ.....επισησ αν δειτε τα υπολοιπα νηματα που ειχε ανοιξει....βγαζει ματι οτι κατι παιζει....

  7. #52
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    6
    τραβα με την παρεα σου σε κανα club γνωρισε καμια γυναιτε φιλη και μετα κολλητη ε και μετα ηρθε η ωρα να της τα ρωτισης . να θημασε για να την πιασης ως γκομαινα παντα να την κανης να χαμογελαι

  8. #53
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    2

    Μπουρδελα επιγοντος

    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    παιδια χαλαρωστε δεν ειμαι ανωμαλος....απλα με ειχαν πιασει σκεψεις και ενιωθα ασχημα.....για παραδειγμα κοιταξα το πισινο της ασυναισθητα και ειπα δεν ντρεπεσε....απλα ειμαι πολυ ενοχικος απο οτι μου ειχε πει ενας ψυχολογος που ειχα παει
    Φιλε τετοια αρρωστημενα με πιανανε και εμενα αλλα στα 15 τοτε που ειχα φαει αρκετες χυλοπιτες απο γυναικες γιατι ειμαι ασχημος , ακομα και σημερα κοπελα δεν εχω σταυρωσει , αλλα τοτε στα 15 επειδη ειδα οτι με πιεζουν οι ορεξεις μου ασχημα , λεω ε δεν γινετε παω φυλης και μεταξουργειο .Ε απο τοτε που πηγα ξανα ηρθαν τα πραγματα στην θεση τους , ουτε που ξαναειδα την αδερφη μου ετσι , ποτε , ακομα και σημερα παω σε μπουρδελα και ειμαι μια χαρα.Αν βλεπεις οτι δεν βρισκεις κοπελα με τιποτα , τοτε βουρ στα μπουρδελα πριν κανεις καμια τρελα .Τελικα παλι καλα που στην Ελλαδα υπαρχουν και οικοι ανοχης , αλλιως θα χαμε βιασμους και αλλων ειδων ανωμαλιες .

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    τα σάιτ γνωριμιών - ή τουλάχιστον πολλά από αυτά - είναι απάτη κατά την ταπεινή μου γνώμη. Τα δοκίμασα για κάνα 2μηνο, μέχρι που συνειδητοποίησα ότι απλώς έδινα 20ευρα για να ανταλλάσσω μηνύματα με υποτιθέμενες γυναίκες, χωρίς να προκύψει καμιά προοπτική γνωριμίας δια ζώσης.

  10. #55
    Παρακαλώ αφήστε τς εντάσεις.
    Ελάτε να μάθουμε αν θέλετε, πως να κατανοούμε τις ερωτήσεις.
    Ο νεαρός συμφορουμίτης, δεν ρώτησε τι σας κάνει να νιώθετε η εικόνα που περιγράφει. Οπότε δεν χρειάζεται να δείχνετε τι νιώθετε. προφαως θα οφελεί εσάς προσωπικά αλλά σας εγγυώμαι ότι εμένα δεν μ οφελεί. Φαντάζομαι κι αλλους χρήστες δεν θα τους οφελεί η προσωπική σας έκφραση συαισθήματος.
    Η ερώτηση ήταν τι να κάνει ο άνθρωπος. Και μόνο η παρότρυνση του να δει κάποιον ειδικό θα ήταν αρκετή και συμπαθητική.

    Σας ευχαριστώ και φιλικά πάντα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Η αδερφή μου έχει προ?
    By aderfoula123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2012, 22:56
  2. ΙΔΨ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ -PLEASE HELP!!
    By mariak19 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 21-10-2011, 08:32
  3. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ
    By NiPa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 11-04-2011, 20:06
  4. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!
    By astrid in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 52
    Last Post: 04-09-2009, 18:44
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •