ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437

    ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου

    τρομερες ενοχες με κατακλυζουν επειδη σκεφτομε ερωτικα την αδερφη μου....προσπαθω να σταματησω τις φαντασιωσεις με πολυ αυνανισμο αλλα δεν λειτουργει....οποτε με αγκιζει νιωθω βρωμικος για τις σκεψεις που κανω και αηδιαζω με τον εαυτο μου....μισω τον εαυτο μου...πως μπορω και κανω τετοιες σκεψεις με την αδερφουλα μου.....απο μικροτερη ηλικια επιανα τον εαυτο μου να εχει στυση οταν αγκαλιαζα την αδερφη μου και τη μανα μου...καποιος που να μπορει να με βοηθησει να σταματησω τις σκεψεις με οποιοδηποτε τροπο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Για τον μπαμπα τιποτα......;

    Συγνωμη αλλα αν δεν κανεις πλακα....πρεπει να ζητησεις την βοηθεια καποιου ειδικου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Ετών ? τώρα .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    :eek: όντως χρειαζεσαι ειδικο! αυτα δεν ειναι φυσιολογικα! κοπέλα έχεις γενικά?
    η σχεση με την αδερφη σου πως ειναι, μιλατε, κανετε παρεα?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ,ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΥΣΙΚΟ,ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.
    ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΟ !!!!! ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ,ΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ! ΜΠΟΡΕΙΣ ???

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    σκεψεις κανω περισσοτερο....κοπελα δεν εχω.......η αδερφη μου ειναι ενηλικη και μενουμε στο ιδιο σπιτι......εγω ειμαι 23

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    αυνανιζομαι απλα για να φευγει η σεξουαλικη ενταση και να ηρεμο απο τις σκεψεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Έχεις κάνει ποτέ σεξ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Νομός Πέλλας
    Posts
    221
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    τρομερες ενοχες με κατακλυζουν επειδη σκεφτομε ερωτικα την αδερφη μου....προσπαθω να σταματησω τις φαντασιωσεις με πολυ αυνανισμο αλλα δεν λειτουργει....οποτε με αγκιζει νιωθω βρωμικος για τις σκεψεις που κανω και αηδιαζω με τον εαυτο μου....μισω τον εαυτο μου...πως μπορω και κανω τετοιες σκεψεις με την αδερφουλα μου.....απο μικροτερη ηλικια επιανα τον εαυτο μου να εχει στυση οταν αγκαλιαζα την αδερφη μου και τη μανα μου...καποιος που να μπορει να με βοηθησει να σταματησω τις σκεψεις με οποιοδηποτε τροπο
    Καλημέρα chris , οι σεξουαλικές παρορμήσεις έχουν μεγάλο υπόβαθρο αν δεχτούμε της διατυπώσεις του freud.
    Υπάρχουν πολλά παραδείγματα κυρίως βέβαια μικρών αγοριών ( εκεί είναι ορατό το αποτέλεσμα ) που όταν το λούζει , η το ντύνει η μάνα το πέος είναι όρθιο.
    Θυμάμαι και εγώ μικρός , είχα δει ερωτικό όνειρο με την αδερφή μου , αλλά έκτοτε όλα φυσιολογικά.
    Δεν σου τα λέω όλα αυτά για να σου πω ότι όλα είναι καλά μην μασάς , απλά από την μια μη πανικοβάλλεσαι γιατί δεν είσαι ο μοναδικός , αλλά και από την άλλη δες έναν ειδικό για να το λύσεις σε κάθε περίπτωση !
    Οι λόγοι δεν είναι μόνο κοινωνικοί , αλλά και βιολογικοί !
    Το να γνωρίζεις τους άλλους είναι σοφία , το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι φώτιση !

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    δεν εχω κανει ποτε σεξ.....απλα με την αδερφη μου νιωθω μια οικειοτητα που με αλλες κοπελες δεν νιωθω....ειμαι παρα πολυ κλειστος ως ατομο αν και εχω φιλους που μπορω να βγω δεν πολυβγαινω.....βασικα πιστευω οτι ισως πρεπει να φταιει η αποχη μου απο το σεξ μιας και ημουν αθλητης και δεν ειχα αυνανιστει εδω και 1.5χρονο....βασικα ολοι μου τη ζωη κοντρολαρα τα ενστικτα μου αλλα τωρα νιωθω μια τρομακτικη πιεση για να κανω ερωτα.....βλεπω τριγυρω αγορια να τα φιλουν και να τα χαιδευουν οι κοπελες τους και ζηλευω...ενας φιλος μου προτεινε να κανω μια παρτουζα με μια κοπελα αλλα εμενα δεν μου αρεσουν αυτα...εγω θελω φιλια χαδια και αγκαλιες.....μου λειπει η επαφη με την την γυναικεια αυρα....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    Quote Originally Posted by Φιλομαθής View Post
    Καλημέρα chris , οι σεξουαλικές παρορμήσεις έχουν μεγάλο υπόβαθρο αν δεχτούμε της διατυπώσεις του freud.
    Υπάρχουν πολλά παραδείγματα κυρίως βέβαια μικρών αγοριών ( εκεί είναι ορατό το αποτέλεσμα ) που όταν το λούζει , η το ντύνει η μάνα το πέος είναι όρθιο.
    Θυμάμαι και εγώ μικρός , είχα δει ερωτικό όνειρο με την αδερφή μου , αλλά έκτοτε όλα φυσιολογικά.
    Δεν σου τα λέω όλα αυτά για να σου πω ότι όλα είναι καλά μην μασάς , απλά από την μια μη πανικοβάλλεσαι γιατί δεν είσαι ο μοναδικός , αλλά και από την άλλη δες έναν ειδικό για να το λύσεις σε κάθε περίπτωση !
    Οι λόγοι δεν είναι μόνο κοινωνικοί , αλλά και βιολογικοί !
    ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΣ...ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΡΩΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ Η ΜΙΑ ΠΟΝΗΡΗ ΣΚΕΨΗ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΙΜΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ+ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    δεν εχω κανει ποτε σεξ.....απλα με την αδερφη μου νιωθω μια οικειοτητα που με αλλες κοπελες δεν νιωθω....ειμαι παρα πολυ κλειστος ως ατομο αν και εχω φιλους που μπορω να βγω δεν πολυβγαινω.....βασικα πιστευω οτι ισως πρεπει να φταιει η αποχη μου απο το σεξ μιας και ημουν αθλητης και δεν ειχα αυνανιστει εδω και 1.5χρονο....βασικα ολοι μου τη ζωη κοντρολαρα τα ενστικτα μου αλλα τωρα νιωθω μια τρομακτικη πιεση για να κανω ερωτα.....βλεπω τριγυρω αγορια να τα φιλουν και να τα χαιδευουν οι κοπελες τους και ζηλευω...ενας φιλος μου προτεινε να κανω μια παρτουζα με μια κοπελα αλλα εμενα δεν μου αρεσουν αυτα...εγω θελω φιλια χαδια και αγκαλιες.....μου λειπει η επαφη με την την γυναικεια αυρα....
    ΤΟΤΕ ΒΓΕΣ ΕΞΩ,ΓΝΩΡΙΣΕ ΚΟΣΜΟ,ΒΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΣΕΞ ;)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    βασικα μπηκα σε ενα σαιτ γνωριμιων αλλα ειχε μονο γκει και παντρεμενες γυναικες αλλα εγω δεν ειμαι ουτε γκει ουτε πηγαινω με παντρεμενες......επισης εγω δεν θελω σεξ θελω ερωτα...ολα ειναι ευκολα στη θεωρια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Νομός Πέλλας
    Posts
    221
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    βασικα μπηκα σε ενα σαιτ γνωριμιων αλλα ειχε μονο γκει και παντρεμενες γυναικες αλλα εγω δεν ειμαι ουτε γκει ουτε πηγαινω με παντρεμενες......επισης εγω δεν θελω σεξ θελω ερωτα...ολα ειναι ευκολα στη θεωρια
    Τίποτα στην ζωή το οποίο έχει '' αξία '' δεν προσφέρεται δωρεάν !
    Αυτό δεν σημαίνει από την μια ότι είναι άπιαστο όνειρο , η από την άλλη ότι πρέπει να επιλέγουμε βολικές συμβιβαστικές λύσεις , η υποκατάστα απλά για να μην κοπιάσουμε !
    Το να γνωρίζεις τους άλλους είναι σοφία , το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι φώτιση !

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    πως δηλαδη να γνωρισω καποια να παω και να της πω τι?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η αδερφή μου έχει προ?
    By aderfoula123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2012, 22:56
  2. ΙΔΨ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ -PLEASE HELP!!
    By mariak19 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 21-10-2011, 08:32
  3. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ
    By NiPa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 11-04-2011, 20:06
  4. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!
    By astrid in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 52
    Last Post: 04-09-2009, 18:44
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •